Sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini ister misiniz?

:

:

:

Berberden şehit ve gazi yakınlarına vefa örneği!

Tekirdağ’da bir berber salonu, son günlerde yaşanan terör olayları nedeniyle gazi ve gazi yakınlarından ücret almıyor. !
Tarih: 16 Eylül 2015 Çarşamba 09:36
Berberden şehit ve gazi yakınlarına vefa örneği!
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt

Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesi İl Müftülük binası arkasında bulunan berber salonu işletmecisi, son zamanlarda yaşanan terör olayları üzerine şehit ailelerinden ve gazilerden ücret almayarak vefa örneği gösteriyor. Amacının sadece şehit ve gazi yakınlarına yardımcı olmak olduğunu belirten işletme sahibi Gürkan Yeşildağ, "Kesinlikle reklam olarak bunu yapmadık. Ne yapabiliriz diye düşündük. Berber olduğumuz için şehit ve gaziler için ücretsiz saç kesimi kampanyası başlattık.

Amacımız sadece şehit ve gazi yakınlarının yanında olduğumuzu onlara hissettirmek. Son zamanlarda ülkemizde meydana gelen şehit olayları hepimizi üzüyor. Bu olayların yaşanması gerçekten çok üzücü. Toplum olarak dayanışma içerisinde olursak inanıyorum ki kimse ülkemizi bölemeyecek. Çok fazla yapacak bir şeyimiz yok. Biz de bir şekilde destek olmak istedik. Şehit ve gazi ailelerine yardımcı olmak bunun için elimizden gelen buydu. Ülkemizde bir sürü terör olayı yaşanıyor. Biz de o yüzden böyle bir kampanya başlattık. Şehit ve gazi yakınlarının hiç çekinmelerine gerek yok. Biz bunu sadece yardım amaçlı yapıyoruz bu bizim görevimiz" dedi. 

HADİ ZİRİĞ - MESUT KARADUMAN 


Bu haber toplam 421 defa okunmuştur.
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Türk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1