Sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini ister misiniz?

:

:

:

İş dünyasından terör operasyonlarına destek!

Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu İstanbul il Başkanlığında devir teslim töreni yapıldı. Törenin ardından yapılan mini zirvede terör operasyonlarına destek geldi.!
Tarih: 3 Ağustos 2015 Pazartesi 13:09
İş dünyasından terör operasyonlarına destek!
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt

Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu İstanbul İl Başkanlığında görev değişimi yapıldı. Eski başkan Yakup Kodalak, görevi iş adamı Osman Ünsal’a devretti. Osman Ünsal yaptığı konuşmada, Yakup Kodalak'a il başkanlığı döneminde yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti. İl yönetim kurulu üyeleri ile birlikte kadim ve kutlu şehir İstanbul'un ekonomisin, ithalat ve ihracatının artması için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını ifade eden Ünsal, Türkiye gündemine de değindi. Terör eylemlerinde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet dileyen Ünsal, “Kederli ailelerine başsağlığı diliyorum. Hükümetimizin başlatmış olduğu terör operasyonlarını büyük bir kararlılıkla destekliyoruz. İstanbul iş dünyası her türlü teröre karşıdır. Biz ülkemizde terör eylemlerinin son bulması için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” dedi. Eski başkan Yakup Kodalak ise Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı oldu.

Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu İstanbul il Başkanlığı İl Yönetim Kurulu üyeleri ise şu isimlerden oluştu: “Fatih Bayram, Mehtap Sümer Dinç, Erol Kaya, İsmail Ceylan, Nezihe Kılınç, Ufuk Yağan, Hakan Kocabaş, Dilara Mumcular, Hatice Özdemir, Naime Aydın, Sefa Kiler, Onur Kefeli, Gürcan Pala, Yusuf Uzun, Birol Efe, Gürsel Çankaya, Hamdi Özsaraç, Ertuğrul Nacar, Erol Ateş, Yüksel Yılmaz, Halit Tuna, Şenol Piraz, Ahmet Bağdatlı, Yunus Emre Şahin, Abdullah Batan, Barış Efe, Şaziye Gülte, Arzu Tünepün, Gül Özbey, Eren Kaya, Akif Ağırbaşlı, Nimet Çevik, Seda Yıldırım, İbrahim Karaman, Ayşe Koçak, Deniz Yükselen, Nadir Göksu, Aslı Karakuş, Gülay Boztosun, Cemil Gültekin, Murat Canik, Mehmet Polat, Melek Melemez, Arzu Kurnaz ,Mehmet Emin Demirci, Ömer Savdıç, Turgut Beyaz, Halil İbrahim Uygur”.
İstanbul İl Başkanlığının 50 kişilik yedek listesi de bulunuyor. 


Bu haber toplam 452 defa okunmuştur.
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Türk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1