Sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini ister misiniz?

:

:

:

Pınarbaşı 'Abilerinden aldıkları talimatla terör olayları tırmandırılmaya çalışılmıştır!

Şanlıurfa Ceylanpınar'da şehit edilen polisler için düzenlenen törende İl Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı açıklamalarda bulundu. Pınarbaşı, Suruç'taki patlama ve polislerin şehit edildiği olaya Paralel Yapı'nın da karıştığı işaret ederek "İlimizin plaka tanıma sistemi abilerinden aldıkları talimatla k..
Tarih: 24 Temmuz 2015 Cuma 09:49
Pınarbaşı 'Abilerinden aldıkları talimatla terör olayları tırmandırılmaya çalışılmıştır!
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt

Şanlıurfa Ceylanpınar'da şehit edilen polisler için tören düzenlendi. Törende konuşan İl Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı'nın sözleri törene damga vurdu. Pınarbaşı, Suruç'taki patlama ve polislerin şehit edildiği olaya Paralel Yapı'nın da karıştığı işaret ederek, devletin kılcal damarlarına kadar giren yapının PKK ile işbirliği yaptığını söyledi. Pınarbaşı şöyle konuştu:

"Maalesef son yıllarda kanla beslenen ancak barış ve kardeşlik sözünü dillerinde düşürmeyen bu odaklar, devletimizin tüm kurumlarına ve teşkilatımızın kılcallarına giren örgütle kol kola girerek ihanet sarmalını genişletmişlerdir. Bu örgütün teşkilatımızın içine sızdırdığı uzantıları kullanarak istihbarat faaliyetleri zafiyete uğratılmaya çalışılmıştır. İlimizin plaka tanıma sistemi abilerinden aldığı talimatla kapatılarak asayiş ve terör olayları tırmandırılmaya çalışılmıştır." 


Bu haber toplam 335 defa okunmuştur.
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Türk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1