Sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini ister misiniz?

:

:

:

Yeni Malatyaspor'un Antrenman Sahası Yeni Sezona Yetişiyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin Yeni Malatyaspor’un Pınarbaşı’nda bulunan Nurettin Soykan Tesisleri’nin antrenman sahasındaki bakım ve onarım çalışmalarını sürdürdüğü belirtildi.
Tarih: 18 Haziran 2015 Perşembe 13:11
Yeni Malatyaspor'un Antrenman Sahası Yeni Sezona Yetişiyor
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt

Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin Malatyaspor Haberleri">Yeni Malatyaspor’un Pınarbaşı’nda bulunan Nurettin Soykan Tesisleri’nin antrenman sahasındaki bakım ve onarım çalışmalarını sürdürdüğü belirtildi.
Yeni Malatyaspor’un Turgut Özal Tabiat Parkı içinde bulunan Nurettin Soykan Tesisleri antrenman sahasında yaklaşık 1 aydır bakım ve onarım çalışmaları yürüten Büyükşehir Belediyesi’nin, sahanın tamamlanması noktasında son işlem olan rulo çim serme işlemine önümüzdeki günlerde başlayacağı ifade edildi.
Yol ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı tarafından yapılan çalışmalarda birinci antrenman sahasının alt temel malzemesinin serildiği, ikinci antrenman sahası için ise rulo çim serme işlemine geçileceği kaydedildi. Alt temel malzeme serim işleminin tamamlanmasının ardından sahalarda çimlendirme çalışmalarına geçildiği ifade edildi.
Bu doğrultuda daha önceden siparişi verilen rulo çimlerin serim işlemine önümüzdeki günlerde başlanacağı kaydedildi.
Bilindiği üzere rulo çimin kullanıma hazır hale gelmesi için 45 günlük bir süre gerekiyor.
Yeni sezona yetişeceği açıklanan antrenman sahalarının çevresinde Büyükşehir Belediyesi’nin peyzaj çalışması da yapacağı ifade edildi.


Bu haber toplam 414 defa okunmuştur.
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Türk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1