Sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini ister misiniz?

:

:

:

Amatör Spor Kulüpleri Gazetecileri Ödüllendirdi

Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) 2014-2015 futbol sezonu kapanış gecesinde futbola katkı yapan gazetecileri ödüllendirdi.
Tarih: 16 Haziran 2015 Salı 08:55
Amatör Spor Kulüpleri Gazetecileri Ödüllendirdi
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt

Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) 2014-2015 futbol sezonu kapanış gecesinde futbola katkı yapan gazetecileri ödüllendirdi.
Özel bir konuk evinde düzenlenen 2014-2015 futbol sezonu kapanış gecesi ödül töreninde, Yeniurfa Gazetesi Spor Müdürü Mehmet Er, Ruha TV Yönetim Kurulu Başkanı Ahin Güneş, Duru TV adına Fehmi Kaplan, Urfanatik Gazetesi İmtiyaz Sahibi Tahir Gülebak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından plaketle ödüllendirildi. Şanlıurfa’da spora ve futbola emeği geçenlerin ödül aldığı gecede Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, AK Parti Şanlıurfa eski Milletvekili Abdulkerim Gök, Şanlıurfa Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı ve Gençlik Spor Hizmetleri İl Müdürü Ertuğrul Yıldız ödül alan isimler oldu.
Gecede bir konuşma yapan Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Genel Sekreteri Mehmet Aktaşoğlu, şunları söyledi:
“2014-2015 futbol sezonu kapanış gecesini gelen tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum. Bir futbol sezonunu daha kazasız belasız geride bıraktık, emek veren tüm takımlarımıza başkanından, futbolcusuna kadar herkese teşekkür ediyorum.”
Yeniurfa Gazetesi adına ödül alan Mehmet Er ise, “Biz, Yeniurfa Gazetesi olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında olduk. Zaten bizim gazetenin sloganıdır. Bu nedenle bir sezon boyunca yapılan çalışmalarımızın bir takdiridir bu ödül. Bizi bu ödüle layık gören Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) yönetim kuruluna ve başkanına çok teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.


Bu haber toplam 471 defa okunmuştur.
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Türk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1