Sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini ister misiniz?

:

:

:

Mirkelam Ve İçcan Ailelerinin Mutlu Günü

Ünlü göz hekimi Dr. Hüseyin Mirkelam’ın kızı Gül Mirkelam ile Hatay’ın önde gelen iş adamlarından Murat İçcan’ın oğlu Mevlüt Emre İçcan’ın nişan törenlerine ünlüler yağdı. Kurtlar Vadisi Dizisinin ünlü oyuncusu Erhan Ufak’ın sürpriz yaparak katıldığı nişan töreninde yüzükleri Gençlerbirliği’nin efsa..
Tarih: 15 Haziran 2015 Pazartesi 11:34
Mirkelam Ve İçcan Ailelerinin Mutlu Günü
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt

Ünlü göz hekimi Dr. Hüseyin Mirkelam’ın kızı Gül Mirkelam ile Hatay’ın önde gelen iş adamlarından Murat İçcan’ın oğlu Mevlüt Emre İçcan’ın nişan törenlerine ünlüler yağdı. Kurtlar Vadisi Dizisinin ünlü oyuncusu Erhan Ufak’ın sürpriz yaparak katıldığı nişan töreninde yüzükleri Gençlerbirliği’nin efsane Başkanı İlhan Cavcav ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Canan Candemir taktı.
Tıp dünyasının önemli isimlerinden birisi olan Göz Hekimi Dr. Hüseyin Mirkelam’ın kızı Gül Mirkelam ile Hatay eşrafından iş adamı Murat İçcan’ın oğlu Mevlüt Emre İçcan bir otelde düzenlenen nişan töreniyle evlilik yolundaki ilk adımı attı. Türkiye’nin dört bir yanından konukların akın ettiği nişan törenine Gençlerbirliği Spor Kulüp Başkanı İlhan Cavcav, AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, Gaziantep Milletvekili Canan Candemir, Hatay Milletvekili Mehmet Öntürk, Ahmet Bucak ve Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı ile AK Parti Gaziantep İl Teşkilatı Yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra çok sayıda sanayici ve iş adamıyla tıp dünyasının ünlü isimleri katıldı.
YÜZÜKLERİ İLHAN CAVCAV VE CANAN CANDEMİR TAKTI
Ünlü sanatçıların peş peşe sahne aldığı nişan töreninde, iş ve siyaset dünyası bir araya gelirken Abdulkadir Güllüoğlu tarafından özel olarak hazırlanan baklava da törene damgasını vurdu. Nişan yüzüklerini AK Parti Gaziantep Milletvekili Canan Candemir ile İlhan Cavcav’ın taktığı törende gecenin geç saatlerine kadar konuklar gönüllerince eğlendi.
NİŞANA KURTLAR VADİSİ SÜRPRİZİ
Kurtlar Vadisi’nde Güllü Erhan rolü ile tanınan ünlü oyuncusu Erhan Ufak, Mirkelam ve İçcan ailelerinin mutlu gününde sürpriz yaparak genç çifti yalnız bırakmadı. Genç çifti kutlayan Erhan Ufak, bir anda konukların ilgi odağı oldu. Gecenin sonunda tebrikleri kabul eden Gül Mirkelam ve Mevlüt İçcan’ın mutlulukları gözlerine yansıdı.


Bu haber toplam 341 defa okunmuştur.
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Türk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1