Sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini ister misiniz?

:

:

:

HSYK Adli Yargı Kararname listesi 3!

HSYK Adli Yargı Kararname listesi 4!
Tarih: 13 Haziran 2015 Cumartesi 14:46
HSYK Adli Yargı Kararname listesi 3!
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt

HSYK Adli Yargı Kararname listesi şöyle:
Emre Özbay Ezine Hâkimi Akşehir Hâkimliği,
Yusuf Kılıç Muratlı Hâkimi Sinop Hâkimliği,
Müjde Elif Doğan Alaplı C.Savcısı Osmaniye C.Savcılığı,
Arzu Dur Kiraz Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Seçil Özmen Akkoyun Kastamonu Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Fatih Çelik Kars C.Savcısı Gebze C.Savcılığı,
Mustafa Uslu İskilip Hâkimi Düzce Hâkimliği,
Feyza Altınkaya Tunceli Hâkimi Akhisar Hâkimliği,
Hanife Ok Akçaabat Hâkimi Şanlıurfa Hâkimliği,
Güldane Aydemir Akyazı C.Savcısı İstanbul Anadolu C.Savcılığı,
İdris Arda Aygün Bingöl Hâkimi Kocaeli Hâkimliği,
Özlem Aytan Ortaca Hâkimi Batman Hâkimliği,
Ferit Sandal Gediz C.Savcısı Samandağ C.Başsavcılığı,
Metin Yıldırım Silifke C.Savcısı Kayseri C.Savcılığı,
Selviye Çakır Şile Hâkimi İstanbul Anadolu Hâkimliği,
Aslan Barlık Kâhta C.Savcısı Gelibolu C.Savcılığı,
Nermin Tuna Köprülü Sapanca Hâkimi Çorlu Hâkimliği,
Neslihan Serpil Bahadır Rize Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Bünyamin Eren Nizip C.Savcısı Elazığ C.Savcılığı,
Başak Eryılmaz Şaktanlı Eğirdir C.Savcısı Tunceli C.Başsavcılığı,
İkbal Bozkurt Bozüyük Hâkimi Kemer Hâkimliği,
Esma Tekbaş Sinop Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Ayşe Çakar Gercüş C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
İbrahim Korkmaz Gediz C.Savcısı Nevşehir C.Savcılığı,
Hanifi Koç Sarıveliler C.Savcısı Pınarhisar C.Savcılığı,
Gülay Tunç Şık Kilis Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Ömer Emre Yılmaz Niksar C.Savcısı Adıyaman C.Savcılığı,
Cafer Küçükkaraca Şirvan Hâkimi Akhisar Hâkimliği,
Nuh Güler Gümüşhane C.Savcısı Tokat C.Savcılığı,
Şener Gülmedi Batman C.Savcısı Manyas C.Savcılığı,
Mutlu Bulut Siirt C.Savcısı Burdur C.Savcılığı,
Özlem Ünal ÖZDEMİR Van Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Murat Köksal Mudurnu C.Savcısı Niğde C.Savcılığı,
Mahmut Kenanoğlu Kaman C.Savcısı Çankırı C.Savcılığı,
Ömer Aykut Özdoğan Çınar Hâkimi Amasya Hâkimliği,
Mustafa Alyörük Yargıtay Tetkik Hâkimi Edremit Hâkimliği,
Ahmet Özkan Tunceli Hâkimi Gönen Hâkimliği,
Evren Özmen Hopa C.Savcısı Çerkezköy C.Savcılığı,
Fuat Saatçıoğlu Çan C.Savcısı Dörtyol C.Savcılığı,
Pelin Dayıoğlu Siverek Hâkimi Kemer Hâkimliği,
Ali Aktaş Sungurlu C.Savcısı Alaşehir C.Savcılığı,
Halil Ünlü Bayramiç Hâkimi Turgutlu Hâkimliği,
Makbule Karadağlı Çetin Kemah Hâkimi Ereğli (Zonguldak) Hâkimliği,
Demet Saatçıoğlu Çan Hâkimi Dörtyol Hâkimliği,
Gülbeyaz Çolak Tavas Hâkimi Kars Hâkimliği,
Ramazan Ertunç Gazipaşa C.Savcısı Tarsus C.Savcılığı,
Şelale Süer Gökçeada Hâkimi Keşan Hâkimliği,
Hicran Yıldız Gemlik Hâkimi Oltu Hâkimliği,
Hasan Doğan Şarkışla C.Savcısı Nevşehir C.Savcılığı,
Esra Yılmaz Sungurlu Hâkimi Söke Hâkimliği,
Ayşe Atilla Yılmaz Niksar Hâkimi Adıyaman Hâkimliği,
Caner Babaloğlu Göynük C.Savcısı Silivri C.Savcılığı,
Fatih Bakan Polatlı C.Savcısı Osmaniye C.Savcılığı,
Hasan Ulubeyli Dursunbey C.Savcısı Tirebolu C.Savcılığı,
Nurdan Şahin Akyurt Hâkimi Yargtay Tetkik Hâkimliği,
Ümit Şenses Seydişehir Hâkimi Silivri C.Savcılığı,
Hatice Ceylan Doğubayazıt Hâkimi İnegöl Hâkimliği,
Doğan Sefer Marmaraereğlisi C.Savcısı Lüleburgaz C.Savcılığı,
Çetin Küçet Kadirli C.Savcısı Kuşadası C.Savcılığı,
Erkan Işık Uzunköprü C.Savcısı Karabük C.Savcılığı,
Simge Erkan Eraydın Kâhta C.Savcısı Çayeli C.Savcılığı,
Cennet Şen Van Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Vakkas Sait Dikmen Kandıra Hâkimi Batman Hâkimliği,
Muazzez Cerşit Bigadiç Hâkimi Merzifon Hâkimliği,
Serdar Çömeten Kovancılar C.Savcısı Bozüyük C.Savcılığı,
Hasan Çetin Kemah C.Savcısı Ereğli (Zonguldak) C.Savcılığı,
Onur Budak Palu C.Savcısı Ayvalık C.Savcılığı,
İnan Özdoğan Iğdır Hâkimi Bandırma Hâkimliği,
Murat Yıldırım Keçiborlu C.Savcısı Batman C.Savcılığı,
Halil İbrahim Selçuk Sandıklı Hâkimi Akşehir Hâkimliği,
Serpil Atgın ERBAŞ Yargıtay Tetkik Hâkimi Soma Hâkimliği,
Evrim Atay Sorgun C.Savcısı Aliağa C.Savcılığı,
Yüksel Günarslan Boğazlıyan C.Savcısı Çerkezköy C.Savcılığı,
Engin Aydoğdu Sarıgöl C.Savcısı Elazığ C.Savcılığı,
Ebru Öner Tosun Karapınar Hâkimi Batman Hâkimliği,
Selda Şerefli Ülker Çal Hâkimi Siirt Hâkimliği,
Serap Deniz Kocaali Hâkimi Salihli Hâkimliği,
Ahmet Ağbulut Altınözü C.Savcısı Ceyhan C.Savcılığı,
Mehmet Alan Oltu Hâkimi Ödemiş Hâkimliği,
Fatma Aybey Soma Hâkimi Çerkezköy Hâkimliği,
Yahya Tosun Karapınar C.Savcısı Batman Hâkimliği,
Mahmut Emre Topsakal Boğazlıyan Hâkimi Tarsus Hâkimliği,
Emre Turgut Bayramiç Hâkimi Akhisar Hâkimliği,
Murat Oran Kadirli C.Savcısı Erzincan C.Savcılığı,
Barış Polat Viranşehir C.Savcısı Şebinkarahisar C.Savcılığı,
Behiye Emel Başar Mudurnu Hâkimi Tarsus Hâkimliği,
Duygu Yıldız Beyşehir Hâkimi Ereğli (Konya) Hâkimliği,
Meryem Günay Acır Ereğli (Konya) Hâkimi Serik Hâkimliği,
Alp Tekin Yıldırım Kargı C.Savcısı İnegöl C.Savcılığı,
Yavuz Alp Oflu Turhal C.Savcısı İznik C.Savcılığı,
Nazlı Bakan Polatlı Hâkimi Osmaniye Hâkimliği,
Nusret Turan Çaycuma Hâkimi Bozüyük Hâkimliği,
Mevlüt Ceylan Doğubayazıt C.Savcısı İnegöl C.Savcılığı,
Zekeriya Atça Merzifon C.Savcısı Ceyhan C.Savcılığı,
Fatma Bahar Özkan Keles Hâkimi Kızıltepe Hâkimliği,
Fatih Ekinci Şırnak C.Savcısı Çankırı C.Savcılığı,
Senem Atalay Arhavi Hâkimi Tirebolu Hâkimliği,
Veysi Karaman Kadirli Hâkimi Kızıltepe Hâkimliği,
Ersan Kuzgun Muratlı Hâkimi Kırklareli Hâkimliği,
Mahmut Doğan Alaplı Hâkimi Osmaniye Hâkimliği,
İbrahim Halil Uğurlu Türkoğlu Hâkimi Silifke Hâkimliği,
Serdar Çaparlar Çemişgezek C.Savcısı Yatağan C.Savcılığı,
Mehmet Arif Yalçınkaya Digor C.Savcısı Polatlı C.Savcılığı,
Mete Kıvrak Bünyan Hâkimi Batman Hâkimliği,
Dilek Kökçek Şarköy Hâkimi Silvan Hâkimliği,
Göksel Turan Iğdır C.Savcısı Didim C.Savcılığı,
Ertan Demirci Tercan C.Savcısı Soma C.Savcılığı,
Kevser Tuğba Yalçınkaya Digor Hâkimi Polatlı Hâkimliği,
Ali Mete Adalet Bakanlığı Tetkik Hâkimi Çarşamba Hâkimliği,
İlhami Demir Bolvadin Hâkimi Akşehir Hâkimliği,
Özcan Çabukoğlu Birecik C.Savcısı Kemalpaşa C.Savcılığı,
Erdal Kılınç Çumra Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Fatih Yaşar Yücel İslâhiye C.Savcısı Nazilli C.Savcılığı,
Cumali Çelikkıran Keban Hâkimi Salihli Hâkimliği,
Yusuf Sağlam Solhan C.Savcısı Şarköy C.Savcılığı,
Tuba Öztürk Milâs C.Savcısı Çatalca C.Savcılığı,
Kadir AhlatSiirt Hâkimi Amasya Hâkimliği,
Salih Pehlivanoğlu Bozova Hâkimi Turgutlu Hâkimliği,
Mehmet Emin Çevik Midyat Hâkimi Silifke Hâkimliği,
Öner Özlü Çukurca C.Savcısı Gerze C.Savcılığı,
Selami Karagöz Ovacık Hâkimi Çan Hâkimliği,
Mustafa İşleyen Hanak C.Savcısı Simav Hâkimliği,
Rukiye Ulubeyli Dursunbey Hâkimi Tirebolu Hâkimliği,
Cihan Yılmaz Iğdır Hâkimi Kemer Hâkimliği,
Kemal Şimşek Uludere C.Savcısı Susurluk C.Savcılığı,
İrfan Nuri Akdeniz Kiğı C.Savcısı Uzunköprü C.Savcılığı,
Rıdvan Remzi Çabuk Arapgir Hâkimi Akhisar Hâkimliği,
Mustafa Akkuş Korkuteli Hâkimi Tire Hâkimliği,
Zübeyir Demir Şırnak Hâkimi Mudanya Hâkimliği,
Hakan Öztürk Boğazlıyan Hâkimi Bafra Hâkimliği,
İsmail Yıldırım Silvan Hâkimi Gemlik Hâkimliği,
Tuğba Apaydın AKSOY Pınarbaşı Hâkimi Karayazı Hâkimliği,
Ahmet Selçuk Aksoy Aralık C.Savcısı Gölcük C.Savcılığı,
Özgüray Karabatak Kızıltepe Hâkimi Ünye Hâkimliği,
Ahmet Onur Genç Genç C.Savcısı Nazilli Hâkimliği,
Serkan Aktürk Akçakale C.Savcısı Çivril C.Savcılığı,
Emel Yıldız Kâhta Hâkimi Akhisar Hâkimliği,
Gökhan Bayrak Siirt Hâkimi Akhisar Hâkimliği,
Anıl Deniz Güneş Banaz Hâkimi Dörtyol Hâkimliği,
Hilal Öztürk Refahiye Hâkimi Anamur Hâkimliği,
Harun Karahan Reyhanlı C.Savcısı Karabük C.Savcılığı,
Funda Kesmen Özbey Gürün Hâkimi Çarşamba Hâkimliği,
Figen Bağcı Turan Iğdır Hâkimi Didim Hâkimliği,
Yaşar Özkan Yargıtay Tetkik Hâkimi Adıyaman C.Savcılığı,
Serap Genç Genç Hâkimi Nazilli Hâkimliği,
Mahşide Şeker Bingöl C.Savcısı Kocaali C.Savcılığı,
Kemal Aktaş Adilcevaz C.Savcısı Ceyhan C.Savcılığı,
Mehmet Ali Taştan Tunceli C.Savcısı Kastamonu C.Savcılığı,
Gülşen Altunbıçak Aktürk Akçakale Hâkimi Çivril Hâkimliği,
Pınar Ay Ulubey Eleşkirt Hâkimi Kuşadası Hâkimliği,
Fatih Arslan Kulu Hâkimi Bucak Hâkimliği,
Muhammed Yasin Başbay Taşlıçay C.Savcısı Görele C.Savcılığı,
Sefer Ulubey Eleşkirt C.Savcısı Kuşadası C.Savcılığı,
Emrah Yıldırım Baykan C.Savcısı Şarköy C.Savcılığı,
İdris Turgut Akşehir C.Savcısı Palu C.Savcılığı,
Ali İhsan İnce Kozluk C.Savcısı Develi C.Savcılığı,
Ziya Büyükşahin Akyurt C.Savcısı Çubuk C.Savcılığı,
Ali Keleş Kandıra Hâkimi Çubuk Hâkimliği,
Sertaç Sarıkaya Arpaçay C.Savcısı Beyşehir C.Savcılığı,
Ümit Kayrak Gürpınar C.Savcısı Çerkezköy C.Savcılığı,
Adem Can Bingöl Hâkimi Menemen Hâkimliği,
Bircan Şekerci Batman Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Ali Osman Tosun Karapınar C.Savcısı Batman C.Savcılığı,
Naime Nalan Turan Çaycuma Hâkimi Bilecik Hâkimliği,
Ahmet Köse Gümüşhane Hâkimi Yenişehir Hâkimliği,
Sibel Genç Yıldırım Silvan Hâkimi Gemlik Hâkimliği,
Emrah Kesmez Doğubayazıt Hâkimi Ortaca Hâkimliği,
Veli Deniz Çakır Dargeçit C.Savcısı Çaycuma C.Savcılığı,
Ferdi Özer Savur Hâkimi Silifke Hâkimliği,
Osman Durmuş Şiran C.Savcısı Devrek C.Savcılığı,
Olcay Özcan Besni Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Abdurrahman Çotul Afşin Hâkimi Manavgat Hâkimliği,
Bülent Delibalta Lice C.Savcısı Köyceğiz C.Savcılığı,
Derman Arslan Banaz Hâkimi Uşak Hâkimliği,
Ayşen Uz Hınıs Hâkimi Finike Hâkimliği,
Hüseyin Güçtekin Bingöl Hâkimi Selçuk Hâkimliği,
Ramazan Balcı Aladağ C.Savcısı Kırıkhan C.Savcılığı,
Hacere Toptan Şimşek Uludere Hâkimi Susurluk Hâkimliği,
Koray Ali Eroktay Kangal C.Savcısı Hopa C.Savcılığı,
Mustafa Akay Varto Hâkimi Çankırı Hâkimliği,
Yasin Kayalar Sarıkamış Hâkimi Niğde Hâkimliği,
Sibel Alan Oltu Hâkimi Ödemiş Hâkimliği,
Abdullah Meral Yargıtay Tetkik Hâkimi Iğdır Hâkimliği,
Ersin Öztürk Posof Hâkimi Akyazı Hâkimliği,
Hilal Sanioğlu Akca Bor Hâkimi Batman Hâkimliği,
Engin Sağlam Darende C.Savcısı Ceyhan C.Savcılığı,
Turgut Kaya Hilvan C.Savcısı Maçka C.Savcılığı,
Gökhan Çam Hilvan C.Savcısı Erzin C.Savcılığı,
Banu Aşık Yargıtay Tetkik Hâkimi Rize Hâkimliği,
Onur Gezer Silopi Hâkimi Sapanca Hâkimliği,
Mehmet Özbey Osmancık Hâkimi Silivri Hâkimliği,
Celalettin Üçekiz Siirt Hâkimi Salihli Hâkimliği,
Mehmet Yaşar Bayramiç C.Savcısı Şırnak C.Savcılığı,
Nurgül Kaplan Demirbilek Dazkırı Hâkimi Akşehir Hâkimliği,
Rasim Uhrağ Manyas Hâkimi Gerze Hâkimliği,
Sedat Şan Artova C.Savcısı Şarkışla C.Savcılığı,
Faruk Kiper Boğazlıyan Hâkimi İznik Hâkimliği,
Neslihan Akcaer Taşlıçay Hâkimi Amasya Hâkimliği,
Özgür Kemal Kartal Hassa Hâkimi Siirt Hâkimliği,
Fatih Başar Mudurnu C.Savcısı Tarsus C.Savcılığı,
Abdullah Toklu Selim C.Savcısı Elmalı C.Savcılığı,
Ahmet Uğur Doludeniz İslâhiye Hâkimi Kuşadası Hâkimliği,
Osman Altınkaya Tunceli C.Savcısı Akhisar C.Savcılığı,
Mehmet Miroğlu Ortaköy Hâkimi Alaşehir Hâkimliği,
Sezgin Kuruyamaç Sivrihisar Hâkimi Safranbolu Hâkimliği,
Cengiz Kütük Boğazlıyan Hâkimi Terme Hâkimliği,
Yasin Aras Kurtuluş Bulanık C.Savcısı Didim C.Savcılığı,
Meral Ayluçtarhan Yalvaç Hâkimi Siirt Hâkimliği,
Deniz Beştemir Pamukova Hâkimi Karaman Hâkimliği,
Evren Gür Horasan C.Savcısı Edremit C.Savcılığı,
Ümmühan Süzen Aksoy Aralık Hâkimi Gölcük Hâkimliği,
Ufuk Serli Hizan C.Savcısı Acıpayam C.Savcılığı,
Fatma Ekinci Şırnak Hâkimi Çankırı Hâkimliği,
İdil Melek Soysal Fethiye C.Savcısı Elmalı C.Savcılığı,
Özlem Aktaş Adilcevaz Hâkimi Ceyhan Hâkimliği,
Selçuk Yılmaz Sungurlu C.Savcısı Söke C.Savcılığı,
Yasin Öztürk Refahiye C.Savcısı Anamur C.Savcılığı,
Selçuk Horzum Kandıra C.Savcısı Şırnak C.Savcılığı,
Zafer Ergüden Kemaliye C.Savcısı Nevşehir C.Savcılığı,
Güner Durmuş Şarkikaraağaç Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Dilek Ermişler Kuş Kandıra C.Savcısı Bingöl C.Savcılığı,
Mehmet Fatih Kale Ömerli C.Savcısı İncesu C.Savcılığı,
Emine Bayburtlu İncesu Hâkimi Çarşamba Hâkimliği,
Banu Fatma Günarslan Boğazlıyan Hâkimi Çerkezköy Hâkimliği,
Mehmet Kuruçalı Sarıoğlan Hâkimi Gerede Hâkimliği,
Tahir Dikme Pınarhisar C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Adem Özmen Midyat Hâkimi Kırklareli Hâkimliği,
Serkan Yıldız Pertek C.Savcısı Kastamonu C.Savcılığı,
Emre Tunay Lice C.Savcısı Karaburun C.Savcılığı,
Tuba Yaşar Akçadağ Hâkimi Adıyaman Hâkimliği,
Burcu Zurnacı Arpaçay Hâkimi Alaşehir Hâkimliği,
Muhammet Akcaer Taşlıçay C.Savcısı Amasya C.Savcılığı,
Elif Sevgi Cankı Torbalı Hâkimi Başkale Hâkimliği,
Ruşen Güneş Banaz C.Savcısı Dörtyol C.Savcılığı,
Celal Sarıdere Harran C.Savcısı Çine C.Savcılığı,
İsmail Deniz Demirkaya Yusufeli Hâkimi Turhal Hâkimliği,
Ömer Harun Özbek Kiraz Hâkimi Erzincan Hâkimliği,
Gülşen Yücel Peköz Tavşanlı Hâkimi Kastamonu Hâkimliği,
Muzaffer Gökçe Birecik Hâkimi Burhaniye Hâkimliği,
Hakan Ölmez Erciş Hâkimi Bozüyük Hâkimliği,
Hikmet Salman Selim C.Savcısı Bozüyük C.Savcılığı,
Ali Ören Gevaş Hâkimi Akhisar Hâkimliği,
Metin Erdem Çat C.Savcısı Çaycuma C.Savcılığı,
Serhat Dolu Eğirdir Hâkimi Orhangazi Hâkimliği,
Yaşar Tanrıverdi Kızıltepe C.Savcısı Silifke C.Savcılığı,
Serdar Softaoğlu Palu Hâkimi Sungurlu Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Nilay Çullu Doğanşehir Hâkimi Kemalpaşa Hâkimliği,
Bihter Pekel Kılıç Yargıtay Tetkik Hâkimi Bodrum Hâkimliği,
Mehmet Fatih İnan Marmaraereğlisi Hâkimi Siirt Hâkimliği,
Çağdaş Devrim Savur C.Savcısı Tavas C.Savcılığı,
Şule Tunç Pazar Hâkimi Akhisar Hâkimliği,
Züleyha Demirel Özer Savur Hâkimi Silifke Hâkimliği,
Gökhan Çınar Pınarbaşı C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Seyda Kibar Yıldırım Kargı Hâkimi İnegöl Hâkimliği,
Fatih Dönmez Silvan C.Savcısı Karasu C.Savcılığı,
Esra Dokur Horasan Hâkimi Akhisar Hâkimliği,
Nazan Güneri Sason C.Savcısı Çan C.Savcılığı,
Ömer Seyfettin Yılmaz İliç Hâkimi Amasya Hâkimliği,
Mustafa Sesli Solhan C.Savcısı Karaman C.Savcılığı,
Duygu Doğan Akkaya Harran Hâkimi Bayramiç Hâkimliği,
Adnan Yılmaz Tatvan Hâkimi Ödemiş Hâkimliği,
Sonay Budak Palu Hâkimi Ayvalık Hâkimliği,
Ömer Kartal Hozat C.Savcısı Marmaraereğlisi C.Savcılığı,
Serhan Özkan Gökçebey Hâkimi Osmaniye Hâkimliği,
Abuzer Uzun Marmara C.Savcısı Ceyhan C.Savcılığı,
Mehmet Beşir Taş Çüngüş C.Savcısı Nizip C.Savcılığı,
Emre Yetiş Lâdik Hâkimi Sinop Hâkimliği,
Mehmet Tanrıöver Erzurum C.Savcısı Tonya C.Savcılığı,
Besime Umay Kökten Tefenni Hâkimi Yenişehir Hâkimliği,
Hasan Hüzmeli Sason C.Savcısı Görele C.Savcılığı,
Fatih Yol Darende C.Savcısı Turhal C.Savcılığı,
Pembe Özdemir KOL İznik Hâkimi Arpaçay Hâkimliği,
Meltem Sultan Güneri Ahlat C.Savcısı Marmaris C.Savcılığı,
Hacı Güngör Ömerli Hâkimi Alaca Hâkimliği,
Faruk Kaynak Başkale C.Savcısı Pazar (Rize) C.Savcılığı,
Mehmet Gökçe Başkale Hâkimi Bolvadin Hâkimliği,
Sevcan Korkmaz Türe Göle Hâkimi Kırklareli Hâkimliği,
Çağlayan Özdemir Eğil Hâkimi Kırklareli Hâkimliği,
Esra Karasolak Ağbulut Altınözü Hâkimi Ceyhan Hâkimliği,
Elif Aydın Uzun Marmara Hâkimi Ceyhan Hâkimliği,
Şahin Şimşek Derik C.Savcısı Kastamonu Hâkimliği,
Tuğba Türker Şenliler Gaziantep Hâkimi Horasan Hâkimliği,
Burcu Çiçekdağ Demir Cizre Hâkimi Bandırma Hâkimliği,
Nurcan Kubal Hüzmeli Sason Hâkimi Görele Hâkimliği,
Özde Özkan Turgut Şirvan C.Savcısı Bandırma C.Savcılığı,
Onur Tilav Karakoçan C.Savcısı Dörtyol C.Savcılığı,
Leyla Tekin Mazıdağı Hâkimi Vize Hâkimliği,
Erdem Kocaoğlu Araban C.Savcısı Taşova C.Savcılığı,
Fatma Atasoy Yeşilhisar C.Savcısı Bodrum C.Savcılığı,
Özlem Semiha Sesli Solhan Hâkimi Karaman Hâkimliği,
Eda Gürakar Tekman Hâkimi İnegöl Hâkimliği,
İdris Güllüce Kemah C.Savcısı Karamürsel C.Savcılığı,
Halıt İçdemir Muradiye C.Savcısı Dinar Hâkimliği,
Kadri Arslan Bayburt Hâkimi Bozüyük Hâkimliği,
Mete Arslantaş Kalkandere Hâkimi Siirt Hâkimliği,
Necla Balıkçı Tortum Hâkimi Elmalı Hâkimliği,
İbrahim Şaşdım Kumru C.Savcısı Kars C.Savcılığı,
İhsan Ercan Çınar C.Savcısı Adıyaman C.Savcılığı,
Serkan Akarsu Akçakale C.Savcısı İnegöl C.Savcılığı,
Fatma İçdemir Muradiye Hâkimi Dinar Hâkimliği,
Ertuğrul Şahin Hakkâri C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Ali Gökceoğlu Çat Hâkimi Bolvadin Hâkimliği,
Nilgün Erdoğan Kemaliye Hâkimi Tavas Hâkimliği,
Atakan Gençbüyür Arpaçay Hâkimi Sarıgöl Hâkimliği,
Çağlayan Çakmak Kocaman İspir Hâkimi Silifke Hâkimliği,
Tansu Dumlupınar Nurdağı Hâkimi İnegöl Hâkimliği,
Pınar Daşlıçay Karasu Hâkimi Şile Hâkimliği,
Hüseyin Aktürk Beytüşşebap C.Savcısı Köyceğiz C.Savcılığı,
Adem Yurt Harran Hâkimi Silivri Hâkimliği,
Gaye Ürer Adilcevaz C.Savcısı Marmaris C.Savcılığı,
Fatma Elif Karabektaş Araban Hâkimi Bahçesaray Hâkimliği,
Yakup Yaman İliç C.Savcısı Sungurlu C.Savcılığı,
Ahmet Arif Koçak Aladağ Hâkimi Kırıkhan Hâkimliği,
Mehmet Akyüz Alanya Hâkimi Başkale Hâkimliği,
Özgür Keskin Solhan Hâkimi Dörtyol Hâkimliği,
Muhammet İnan Bodrum C.Savcısı Cizre Hâkimliği,
Yarcan Mutlu Ömerli C.Savcısı Balâ C.Savcılığı,
Hilal Özcan Tekin Gercüş Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Alper Kazancıoğlu İspir C.Savcısı Emirdağ C.Savcılığı,
Zehra Bahar Kocaoğlu Araban Hâkimi Taşova Hâkimliği,
Burcu Sağlam Darende Hâkimi Ceyhan Hâkimliği,
Gökhan Kızıl Kozaklı Hâkimi Kuşadası Hâkimliği,
Hilal Erkeş Artova Hâkimi Akhisar Hâkimliği,
Hamdiye Okudan Çat Hâkimi Çatalca Hâkimliği,
Mehmet İlker Durmaz Suruç C.Savcısı Yatağan C.Savcılığı,
Fatma Karakayalı Aralık Hâkimi Bozüyük Hâkimliği,
Esra Şensoy Hozat Hâkimi Germencik Hâkimliği,
Oğuzhan Kılınçlı Tonya C.Savcısı Akşehir C.Savcılığı,
Fahrettin Ayaz Aralık Hâkimi Erbaa Hâkimliği,
İsmail Kabadayı Karayazı C.Savcısı Fatsa C.Savcılığı,
Ferhat Demir Bahçe Hâkimi Biga Hâkimliği,
Bahattin Emre Hanak C.Savcısı Mucur C.Savcılığı,
Özge Piri Başkale Hâkimi Ayvacık (Çanakkale) Hâkimliği,
Gökhan Karakayalı Aralık C.Savcısı Bozüyük C.Savcılığı,
Fatih Yılmaz Hekimhan Hâkimi Edremit Hâkimliği,
Oktay Güney İspir Hâkimi Bafra Hâkimliği,
Erdal Genç Keles Hâkimi İnegöl Hâkimliği,
Bayram Murat VanNurdağı C.Savcısı Yenişehir C.Savcılığı,
Zeynep Keleş Çardak Hâkimi Ereğli (Zonguldak) Hâkimliği,
Fatih Kocaman İspir C.Savcısı Silifke C.Savcılığı,
İbrahim Büyükbaş Şavşat Hâkimi Kadirli Hâkimliği,
Emre Binici Keban C.Savcısı Aliağa Hâkimliği,
Mustafa Ortanca Söğüt C.Savcısı Darende C.Savcılığı,
Lale Bora Buyruk Kelkit C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Nesrin Küçük Güroymak Hâkimi Merzifon Hâkimliği,
Derya Tunç Köseoğlu Şemdinli Hâkimi Alaplı Hâkimliği,
Mehmet Şerif Kartal Yatağan C.Savcısı Batman C.Savcılığı,
Selma Gür Horasan Hâkimi Edremit Hâkimliği,
Kenan Olgun Hakkâri Hâkimi Tokat Hâkimliği,
Ayşenur Çepni Arpaçay Hâkimi Gönen Hâkimliği,
Ali Akman Karlıova C.Savcısı Erbaa C.Savcılığı,
Mehmet Nafi Taşdan Güroymak Hâkimi Ereğli (Zonguldak) Hâkimliği,
Halil Yücel Acıpayam C.Savcısı Divriği C.Savcılığı,
Mine Vanlıoğlu Yeşilova Hâkimi Bayındır Hâkimliği,
Esra Çakır Yargıtay Tetkik Hâkimi Lüleburgaz Hâkimliği,
Umut Sarı Gürpınar Hâkimi İncesu Hâkimliği,
Feryal Umutlu Digor Hâkimi Çaycuma Hâkimliği,
Erkal Kocabıçak Kulp C.Savcısı Tosya C.Savcılığı,
Muammer Köseoğlu Şemdinli C.Savcısı Alaplı C.Savcılığı,
Zübeyde Doğancı Kalecik Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Amine Tuğçin Akman Ceylânpınar Hâkimi Pazar (Rize) Hâkimliği,
Esra Gül Can Çayırlı C.Savcısı Geyve C.Savcılığı,
Ferhat Aksu Lice Hâkimi Tavşanlı Hâkimliği,
Ayşe Gökcen Yılmaz Muradiye Hâkimi Finike Hâkimliği,
Hatice Çömeten Kovancılar Hâkimi Bozüyük Hâkimliği,
Eray Erden Eleşkirt C.Savcısı Zile C.Savcılığı,
Nuray Hopikoğlu Şirvan Hâkimi Kalecik Hâkimliği,
Mesut Dalkıç Karlıova Hâkimi Şarkışla Hâkimliği,
İbrahim Türk Yayladağı Hâkimi Niğde Hâkimliği,
Merve Gün Kozluk Hâkimi Bilecik Hâkimliği,
Funda Ergişi Akay Dicle C.Savcısı Çankırı C.Savcılığı,
Yusuf Hotalak İskenderun C.Savcısı Arpaçay C.Savcılığı,
Salih Şengönül Maden C.Savcısı Gölbaşı (Adıyaman) C.Savcılığı,
Nilgün Şimşek Derik Hâkimi Kastamonu Hâkimliği,
Fatih Kutluboğa Karakoçan Hâkimi Nevşehir Hâkimliği,
Kerem Tonğa Enez C.Savcısı Viranşehir C.Savcılığı,
Rabia Selma Şentürk Akdeniz Kiğı Hâkimi Uzunköprü Hâkimliği,
Abdulkadir Boz Tercan Hâkimi Tokat Hâkimliği,
Özden Dülger Posof Hâkimi Salihli Hâkimliği,
Tuba Özalp Akçakale Hâkimi Kınık Hâkimliği,
İsmail Odabaş Kocaali C.Savcısı Gemlik C.Savcılığı,
İsmail Çelik Göle C.Savcısı Yalvaç C.Savcılığı,
Dilek Uludağ İspir Hâkimi Eşme Hâkimliği,
Şerafettin Akbaba Palu Hâkimi Tarsus Hâkimliği,
Ayşe Gül Tilav Karakoçan Hâkimi Dörtyol Hâkimliği,
Mustafa Akman Keles C.Savcısı Tavşanlı C.Savcılığı,
Rabia Tuğbahan Karakuş Birecik Hâkimi Serik Hâkimliği,
Deniz Nas Şenkaya Hâkimi Mihalıççık Hâkimliği,
Hüsnü Gün Kozluk C.Savcısı Bilecik C.Savcılığı,
Gürhan Murat Tekin Gercüş C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Halil Kurt Tercan C.Savcısı Bayburt C.Savcılığı,
Ayfer Yıldız Pertek Hâkimi Kastamonu Hâkimliği,
Deniz Şadırvan Babaloğlu Göynük Hâkimi Silivri Hâkimliği,
Kamil Demir Eruh C.Savcısı Kaynarca C.Savcılığı,
Sultan Çınar Alucra C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Abdullah Ece Çermik Hâkimi Kumluca Hâkimliği,
Elif Şahin Sarayönü Hâkimi Tortum Hâkimliği,
Ahmet Kumbasar Gölpazarı C.Savcısı Çardak C.Savcılığı,
Ahu Erbıyık Ahlat Hâkimi Karamürsel Hâkimliği,
Özkan İpiv Kağızman Hâkimi Doğubayazıt Hâkimliği,
Muhammed Salih Gürakar Tekman C.Savcısı İnegöl C.Savcılığı,
Uğur Ay Halfeti C.Savcısı Kiraz C.Savcılığı,
Tuğba Arslan Reşadiye C.Savcısı Söke C.Savcılığı,
Çağdaş Erol Kulp C.Savcısı Kadirli C.Savcılığı,
Muhammed Sefa Yiğit Mutki Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Neslihan Akpınar Kozaklı Hâkimi Adıyaman Hâkimliği,
Ahmet Arı Keçiborlu C.Savcısı Çameli C.Savcılığı,
Muzaffer Demirbilek Dazkırı C.Savcısı Akşehir C.Savcılığı,
Tuncay Demir Karaman C.Savcısı Hozat C.Savcılığı,
Pınar Yiğit Yılmaz Harran Hâkimi Nizip Hâkimliği,
Ayşegül Şahin ÜNLÜ Hekimhan Hâkimi İnegöl Hâkimliği,
Ali Kemal Karataş Kurtalan C.Savcısı Manavgat C.Savcılığı,
Eda Bulut Doğubayazıt Hâkimi Keles Hâkimliği,
Hamdi Gözükara Muş Hâkimi Sarayköy Hâkimliği,
Yavuz Selim Şener Ovacık (Tunceli) C.Savcısı Kandıra C.Savcılığı,
Avni Rıfat Baysal Iğdır C.Savcısı Sinop C.Savcılığı,
Kemal Akar Bozüyük C.Savcısı Yüksekova C.Savcılığı,
Selma Erkuş Şiran Hâkimi Kiraz Hâkimliği,
Murat Işık Hekimhan Hâkimi Ceyhan Hâkimliği,
Melih Mızrak Mazıdağı Hâkimi Yenişehir Hâkimliği,
Hasan Karaman Gölbaşı (Adıyaman) C.Savcısı Erzincan C.Savcılığı,
Tuğba Yenikomşuoğlu Bozova Hâkimi Tarsus Hâkimliği,
Malik Daşdan Akçakale C.Savcısı Serik C.Savcılığı,
Serkan Akgün Batman Hâkimi Seydişehir Hâkimliği,
Ramazan Baltacı Şemdinli Hâkimi Nevşehir Hâkimliği,
Hasan Kılıç Bozova Hâkimi Sarıgöl Hâkimliği,
Rana Topcu Çınar Hâkimi İskilip Hâkimliği,
Mehtap Acar İkiz Düzce Hâkimi Hakkâri Hâkimliği,
Ömer Yalçınkaya Şuhut Hâkimi Artvin Hâkimliği,
İjlal Nursel Doğulu İRK Develi Hâkimi İskenderun Hâkimliği,
Gülcan Bardakçı Kale C.Savcısı Saruhanlı C.Savcılığı,
Abdullah Mesut Durman Nazilli Hâkimi Selim Hâkimliği,
Dursun Odabaşı Vakfıkebir C.Savcısı Gökçebey C.Savcılığı,
Mehmed Yerlikaya Karaman C.Savcısı (Bakanlık Tet.Hak.yetkili) Ahlat C.Savcılığı,
Oğuzhan Asıltürk Amasya C.Savcısı Yahyalı C.Savcılığı,
Tuğçe Çeri Bayat C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Mehmet Emre Sarıyıldız Fatsa Hâkimi (Bakanlık Tet.Hak.yetkili) Bozova Hâkimliği,
Yusuf Büyükkardaşlar Şanlıurfa C.Savcısı Göynük C.Savcılığı,
Yavuz Eraslan Niksar C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Eyyüp Akgül Akçaabat C.Savcısı Akçakale C.Savcılığı,
Ahmet Bölme Kuşadası Hâkimi Pülümür Hâkimliği,
Okay Koç Yunak Hâkimi Midyat Hâkimliği,
Ramazan Belli Mihalıççık C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Tuğçe Özlem Yıldız Espiye Hâkimi Araç Hâkimliği,
Onur Rifat Atılgan Şarköy C.Savcısı Koyulhisar C.Savcılığı,
Şengül Yılmaz Çameli Hâkimi Sarıkaya Hâkimliği,
Uğur Sönmez Akhisar Hâkimi Lice Hâkimliği,
Tuğba Demir Karaman Hâkimi Hozat Hâkimliği,
Aykan Kılıçoğlu Sinop Hâkimi Ömerli Hâkimliği,
Ergin Tümer Anamur C.Savcısı Nusaybin C.Savcılığı,
Serdar Koç Yenişehir C.Savcısı Göle C.Savcılığı,
Sinem Manap Ilgaz Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Burcu Demirci Saykal Başkale Hâkimi Boğazlıyan Hâkimliği
Hülya Atça Merzifon Hâkimi Ceyhan Hâkimliği,
Sadi Çetin Karamürsel Hâkimi Silvan Hâkimliği,
Cihat Bingöl Keşan C.Savcısı Yusufeli C.Savcılığı,
Nazlı Bostan Biner Varto Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Musa Alperen Aksaray C.Savcısı İspir C.Savcılığı,
Ahmet Güven Uslu Akçakoca Hâkimi Hendek Hâkimliği,
Kadir Çakmak Terme C.Savcısı Dazkırı C.Savcılığı,
Bahtiyar Kargı Marmaris C.Savcısı Silopi C.Savcılığı,
Alper Uygur Akçakale C.Savcısı Gazipaşa C.Savcılığı,
Abdullah Gülbaş Yenice (Çanakkale) Hâkimi Çan Hâkimliği,


Bu haber toplam 676 defa okunmuştur.
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Türk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1