Sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini ister misiniz?

:

:

:

Erman Toroğlu: İki tane firma para kazanacak diye Türk futbolunu öldürdüler

Yorumcu Erman Toroğlu, Spor Toto Süper Lig maçlarının sadece Lig TV ve TRT'de gösterilmesi ile ilgili çok tartışılacak açıklamalar yaptı.
Tarih: 22 Nisan 2015 Çarşamba 16:25
Erman Toroğlu: İki tane firma para kazanacak diye Türk futbolunu öldürdüler
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Yorumcu Erman Toroğlu, Spor Toto Süper Lig maçlarının sadece Lig TV ve TRT'de gösterilmesi ile ilgili çok tartışılacak açıklamalar yaptı.
 
Ahaber ekranlarında yayınlan Kadraj programına konuk olan yorumcu Erman Toroğlu, çarpıcı açıklamalar yaptı.
 
Lig TV'nin tartışmalı ofsayt pozisyonları için kullandığı Piero sistemine inanmadığını belirten Toroğlu, spor toto süper lig maçlarının sadece Lig TV ve TRT'de gösterilmesini ağır dille eleştirdi. Toroğlu'nun görüşleri şöyle:
 
"Ben Piero'ya inanmıyorum. O makinayı ben size öyle bir ayarlarım ki, saniyenin 10'da 1'i kadar zamanda topun son oynandığı anda topu ileri çıkarırım ofsayt olur, geri alırım ofsayt olmaz. Onun için de Türkiye 5-6 yıldır şahıslara mahkum kalıyor.
 
VERİN GÖRÜNTÜLERİ HERKES OYNATSIN
 
Halbuki verin görüntüleri herkes oynatsın. Niye korkuyorsunuz? Niye bu görüntüleri vermiyorsunuz? Neyi kimden saklıyorsunuz? Futbol, köpürtülürse olur, saklamakla olmaz. Ben Digitürk'te çalıştığım dönemde 9 televizyon 3'er dakikalık maç özetleri yayınlıyordu.
 
AZİZ YILDIRIM'IN EMENIKE İLE İLGİLİ SÖZLERİNE DİKKAT
 
Geçen gün Aziz Yıldırım, Emenike ile ilgili önemli şeyler söyledi. 'Emenike'ye bağırmayın, oynatalım satalım' dedi. Oynatamazsan satamazsın. Tezgahta olmayan, görünmeyen malı kim alır? Türkiye'de futbolun son yıllarda geri kalmasının sebebi de budur.
 
TÜRKİYE'Yİ DİZİLERE MAHKUM ETTİLER
 
Türkiye'yi dizilere mahkum ettiler. Sonra da diyoruz ki, Türkiye'de ne kadar çok adam öldürülüyor... Bizim dizilerin her birinde her akşam 6-7 tane adam öldürülüyor.
 
Bunları seyreden çocuklar etkilenmez mi! İki tane firma para kazanacak diye Türk futbolunu öldürdüler. İki tane adam para kazanacak diye Türk futbolunu duman ettiler."

Bu haber toplam 3417 defa okunmuştur.
Etiketler:
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Türk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1