Sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini ister misiniz?

:

:

:

Yusuf Tıbık, CHP'den Tarsus Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adayı Oldu

Tarih: 6 Şubat 2019 Çarşamba 11:10
Yusuf Tıbık, CHP'den Tarsus Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adayı Oldu
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Cumhuriyet Halk Partisi'nden Mersin'in Tarsus İlçesi Belediye Meclis Üyeliği için çalışmalar yapan Genç İş Adamı Yusuf Tıbık ''Partili partisiz'' her kesimden destek görmeye devam ediyor.

Yaklaşık 8 ay önce meclis üyeliği konusunda çalışmalar yapmaya başlayan genç iş adamı, gittiği her yerde  partisinin fikirlerini halka anlatarak ta çalışmalarını sürdürdü.

31 Mart gecesi Tarsus Belediye Başkanlığının Chp'ye geçeceğinden endişe duydmadığını kaydeden Yusuf Tıbık '' Partimizin kazanımı için var gücümüzle çalışıyoruz. Bize de görev verilir ise bilimsel ve etkin siyaset ile başkanımıza destek olacağımı'düşünüyorum dedi.

Yaptığı kamusal çalışmalar ile bir çok kesimin takdirini de kazanan Tıbık , Yeniceliler tarafından da oldukça sevilen bir isim durumunda.

Önce 25 yıldır bir araya gelmeyen Eski Belediye Başkanları Ali Kuru ve Veli Serin'i buluşturan ve Yenice'de birlik beraberlik vurgusu yapan Tıbık daha sonrasında, Yenice Meydanında bulunan Atatürk büstünün ticari alan olmaması içinde girişimler yapmış ve netice alınmasında önemli katkıda bulunmuştu.

Chp İlçe Örgütü ile de uyumlu olarak çalışan Tıbık,  Adayları Tarsus Belediye Başkan Adayı  Dr.Haluk Bozdoğan ve  Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahap Seçer ile sahada çok olumlu tepkiler aldıklarını, gidilmedik kapı, sıkılmadık el bırakmadıklarını, özellikle bugüne kadar partilerine oy vermeyen yurttaşlara ulaşmaya çalıştıklarını belirtti.

Genç İş adamı Tıbık '' Adayımızı halk tanıyor. Halk istiyor,zaman artık Chp zamanı. Sorumluluğumuzu biliyoruz. 25 yıldır umudu tükenmiş görüntüsüne bürünen bu kenti ayağa kaldıracağız. Adayımız  ve İlçe örgütümüzle bu işi başaracağız. Martın sonu bahar''dedi.

Bu haber toplam 359 defa okunmuştur.
Etiketler:
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Türk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1