Sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini ister misiniz?

:

:

:

Vali Arslantaş, Elazığ'da

Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Erzincan İl Jandarma Komutanı Albay Hasan Aksoylu'n..
Tarih: 30 Ağustos 2019 Cuma 09:43
Vali Arslantaş, Elazığ'da
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Erzincan İl Jandarma Komutanı Albay Hasan Aksoylu'nun vefat eden babası Muhammed Aksoylu'nun Elazığ'da bulunan ailesine taziye ziyaretinde bulundular.
Gerçekleştirilen ziyarette Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım'a, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, 8. Kolordu ve Garnizon Komutanı Korgeneral Osman Erbaş, bazı kamu kurum müdürleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri eşlik etti.
Erzincan İl Jandarma Komutanı Albay Hasan Aksoylu'nun vefat eden babası Muhammed Aksoylu için taziyede bulunmak üzere Elazığ'a giden Erzincan Valisi Ali Arslantaş daha sonra Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette Valilik Şeref Defterini imzalayan Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım ile Valilik makamında bir süre görüştü.
Bu haber toplam 61 defa okunmuştur.
Etiketler: , ,
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Türk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1