Sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini ister misiniz?

:

:

:

Philips TV, Red Dot Tasarım Ödülü’ne layık görüldü!

Tarih: 4 Nisan 2017 Salı 10:18
Philips TV, Red Dot Tasarım Ödülü’ne layık görüldü!
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Avrupa’nın birinci sınıf işçilik ve tasarım özelliklerini bir araya getirerek Philips TV’yi önde gelen televizyon markası haline getirmeye odaklanan TP Vision, 2016’da aldığı üç ödüle bir yenisini daha ekleyerek en prestijli tasarım ödüllerinden biri olan Red Dot Tasarım Ödülü’ne layık görüldü. 

2017 serisinin amiral gemisi Philips 9002 OLED, Red Dot Ürün Ödülleri’nde tüketici elektroniği kategorisinde ödül aldı.

Red Dot Jürisi, Philips 9002 OLED’in inovasyon, hafiflik, son model görüntü kalitesi ve keskin çizgilere odaklanan teknolojisinden etkilendiğini ve bu özelliklerin yaşam alanlarına daha modern bir tat katacağını vurguladı. 

Tasarımın dünya çapında kalite onayı kabul edilen Red Dot Tasarım Ödülleri’ne, her yıl 60’ın üzerinde ülkeden, kategorilerindeki en iyileri temsil eden 5.000’in üzerinde başvuru gerçekleşiyor.
Philips TV’nin Baş Tasarımcısı Rod White; ‘Her yıl ürünlerimizdeki performans, ses - görüntü ve malzeme - tasarım kalitesini daha ileri taşımak için daha fazla çalışıyoruz.

Philips TV’yi Avrupa’nın bir numaralı TV markası haline getirmek bizim için çok önemli. Çabalarımızın sonucu olarak, benzersiz ürünümüzün Red Dot Tasarım Ödülü’ne layık görülmesinden büyük mutluluk duyuyoruz.’ dedi. 

Philips 9002: Nefes kesen OLED teknolojisi modern tasarımla birleşiyor 

Olağanüstü görüntü kalitesini, Avrupalı tasarım ve birinci sınıf işçilikle bir araya getiren büyüleyeci televizyon Philips 9002, 55 inç (139 cm) boyutlarında. Red Dot, 2017 serisi Philips 9002’nin çarpıcı ve eşsiz tasarımı sayesinde iç mekanla kusursuz bir uyum ve lüks detaylar ortaya koyan inovasyon vaadini destekliyor.

Philips TV 9002, son teknolojiye sahip Avrupalı tasarım, birinci sınıf malzemeler, ultra ince OLED paneli, dar çerçevesi ve Philips markasının imzası niteliğindeki eşsiz, incecik alüminyum ayaklı kenar standıyla modernizmin öncüsü olarak göz kamaştırıyor. 

Ürünün sahip olduğu UHD Premium özelliğiyle siyahlar artık daha siyah, beyazlar daha beyaz ve canlı renkler göz kamaştırıyor. Ultra ince ekran ve 3 taraflı ambilight teknolojisi sayesinde ışık duvara yansıyarak görüntü adeta ekrandan taşıyor izlenimi veriyor. Titreşim ve heyecan ekranın önüne yansıyarak izleyicinin deneyimini çok daha etkileyici bir hale getiriyor. 

TP Vision hakkında: 

TP Vision, Philips TV’nin seçkin marka lisans sahibidir, görsel ve dijital eğlence dünyasında önemli bir TV üreticisidir. TP Vision, Avrupa, Rusya, Orta Doğu, Brezilya, Arjantin, Uruguay, Paraguay ve Asya Pasifik’teki bazı ülkelerde Philips markalı TV'leri geliştirmeye, üretmeye ve pazarlamaya odaklanmıştır.

Tasarımdaki uzmanlığımızı ve yenilikçi Philips TV mirasını, TPV teknolojisinin operasyonel kusursuzluğu, esnekliği ve hızıyla birleştirerek bunu gerçekleştiriyoruz. Bir araya gelen bu güçlü yönlerle pazara yüksek kaliteli TV'ler sunuyoruz: sofistike stiliyle akıllı ve kolay kullanım, yeni malzemeler ve ince tasarım.

Tüketiciler için üstün TV deneyimi sunan ürünler yaratmayı hedefliyoruz. Philips TV'lerle birlikte TP Vision, eğlence sektöründe küresel ölçekte lider konumdadır. TP Vision, yukarıda belirtilen ülkelerde Philips TV'nin seçkin marka lisans sahibidir.

TV şirketi, , dünyanın lider monitör ve LCD TV üreticisi, Çin’de Philips marka TV’ler satan ve pazarlayan TPV’ye yüzde 100 aittir. TPV Grubu yıllar içindeki büyümesini ölçek ekonomisini ve AR-GE, üretim, lojistik verimlilik ve kalitesindeki temel yeterliliklerini güçlendirerek sürdürmektedir. TP Vision, dünya çapında çeşitli ülkelerde yaklaşık 2000 kişiye istihdam sağlamaktadır.

Bu haber toplam 1029 defa okunmuştur.
Etiketler:
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Türk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1