Sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini ister misiniz?

:

:

:

Partiler bayramlaştı

Ordu’nun Fatsa ilçesinde siyasi partilerde bayramlaşma programları parti temsilcileri ve üyelerinin katılımlarıyla gerçekleşti.
Tarih: 6 Haziran 2019 Perşembe 13:49
Partiler bayramlaştı
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Ordu'nun Fatsa ilçesinde siyasi partilerde bayramlaşma programları parti temsilcileri ve üyelerinin katılımlarıyla gerçekleşti.
İlk bayramlaşma merasimi AK Parti Fatsa İlçe Başkanlığında gerçekleşti. Burada gerçekleşen bayramlaşma programında AK Parti Fatsa İlçe Başkanı İsa Yüksel, Ordu Milletvekili Ergün Taşçı'yı, Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar'ı ve partilileri ilçe başkanlığında ağırladı.
Ramazan Bayramında birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek içim bayramlaşma programında buluştuk diyen başkan İsa Yüksel, “Hizmetlerimize en iyi şekilde devam ediyoruz. Partimizin çalışmalarını ilçemizde layığıyla sürdürüyoruz. İktidar partisi olarak vatandaşların tüm ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Bu memnuniyetle insanlar bizlere desteklerini sağlıyor. Hepinizin bayramını kutluyorum” dedi.
İkinci bayramlaşma programı ise Milliyetçi Hareket Partisi Fatsa İlçe Başkanlığında gerçekleşti. Parti binasında gerçekleşen bayramlaşma töreninde MHP Fatsa İlçe Başkanı Murat Kaçak, Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt başta olmak üzere partilileri ağırladı. Bayramlar insanların buluştuğu kaynaştığı günlerdir diyerek sözlerine başlayan Başkan Kaçak, “Tüm partililerin bayramını kutluyorum. Herkese iyi bayramlar diliyorum” diye konuştu.
Üçüncü bayramlaşma töreni ise Cumhuriyet Halk Partisi Fatsa İlçe Başkanlığında gerçekleşti. İlçe Başkanı Murat İnanlı burada partilileri ağırlayarak, hepsinin bayramlarını kutladı.
Bu haber toplam 101 defa okunmuştur.
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Türk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1