Sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini ister misiniz?

:

:

:

Pandemi hastanelerine Günsan desteği

Günsan, koronavirüsle mücadele kapsamında yapımına başlanan sahra hastanelerine ürün tedarik edecek. Şirket, sahra hastanelerinin başta solunum cihazları olmak üzere, yoğun bakım ve ameliyathane gibi tüm kritik alanlardaki priz gruplarının üretimini gerçekleştirecek.
Tarih: 17 Nisan 2020 Cuma 11:43
Pandemi hastanelerine Günsan desteği
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Alçak gerilim tesisatı ekipmanları sektörünün önemli şirketlerinden Günsan Elektrik, Türkiye'nin önemli projelerinin birinde yer alacak. Şirket, koronovirüs nedeniyle Sancaktepe ve Yeşilköy'de yapımına başlanan, 45 günde tamamlanacak, içinde biner oda, birçok ameliyathane ve yoğun bakım ünitesinin de yer alacağı sahra hastanelerine priz grupları tedarik edecek. Her iki hastanenin yoğun bakım ve genel tedavi odalarının yatak başı ünitelerinde yer alan solunum cihazları ile tüm kritik tedavi ve izleme cihazlarını besleyecek priz gruplarının üretimini Günsan üstlenecek. Ürünler 5 gün gibi kısa bir sürede teslim edilmek üzere projeye verileceği bildirildi.
Günsan, İkitelli Şehir Hastanesi ile Bursa, Adana, Yozgat, Elazığ, Konya ve Karaman Hastanelerinin de çözüm ortağı olmuştu.

Bu haber toplam 78 defa okunmuştur.
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Türk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1