Sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini ister misiniz?

:

:

:

Öğrencilerin ürettiği maskeler şoförlere dağıtıldı

Şırnak'ın Silopi ilçesinde Yenişehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin ürettiği maskeler tır parkı sahasında bekleyen şoförlere dağıtıldı.
Tarih: 20 Nisan 2020 Pazartesi 11:59
Öğrencilerin ürettiği maskeler şoförlere dağıtıldı
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan'ın koordinesinde Silopi Halk Eğitim Merkezi usta öğreticileri ve Yenişehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin atölyelerinde ürettiği maskeler şoförlere dağıtıldı. Şırnak İl Özel İdaresi Silopi tır parkında yapılan maske dağıtımına Silopi Kaymakamı Sezer Işıktaş, Silopi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sait Uysal katıldı. Kaymakam Işıktaş, Halk Eğitim Merkezi gönüllü utsa öğreticileri ve Yenişehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin ürettiği maskeleri ücretsiz şoförlere dağıttı. Maske dağıtımı sırasında tır parkında araç değişimi bekleyen şoförlerin sıkıntılarını da dinleyen Kaymakam Işıktaş, "Silopi'de Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerimizin ve Halk Eğitim Merkezinde çalışan usta öğreticilerimizin üretmiş olduğu maskeyi tır parkında bekleyen şoförlerimize dağıttık. İnşallah bundan sonrada ürettiğimiz maskeleri ihtiyaç olan kuruma, şoförlerimize ve vatandaşlarımıza dağıtmaya devam edeceğiz" dedi.
Şoför Cengiz Ataman kız öğrencilerinin kendileri için maske üretmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.
Ayaz Müldür

Bu haber toplam 60 defa okunmuştur.
Etiketler: , ,
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Türk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1