Sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini ister misiniz?

:

:

:

Mustafa Koç öldü mü? Mustafa Koç'un sağlık durumu nasıl, son dakika, son haberler?

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı, işadamı Mustafa Koç kalp krizi nedeniyle Beykoz Devlet Hastanesi’ne acil olarak kaldırıldı. Hastane yetkilileri Koç'un durumunun kritik olduğunu, hayati tehlikesinin sürdüğünü açıkladı.
Tarih: 21 Ocak 2016 Perşembe 10:05
Mustafa Koç öldü mü? Mustafa Koç'un sağlık durumu nasıl, son dakika, son haberler?
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç kalp krizi geçirdi. Beykoz Devlet Hastanesi yetkilileri hayati tehlikesi olduğunu belirtti. 
 
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç kalp krizi geçirdi. Beykoz Devlet Hastanesi'nde tedavisi sürüyor. Mustafa Koç'un sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi.
 
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç evinde kalp krizi geçirdi. Koç, evinin yakınındaki Beykoz Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Hastane yetkilileri Koç'un durumunun kritik olduğunu, hayati tehlikesini sürdüğünü belirtti.
 
Hastane kaynaklarına göre Koç, ambulansla hastaneye getirildiğinde hemen acil servis bölümünde ameliyata alındı. Hayata döndürülmesi için gerekli müdahaleler yapılıyor.
 
Kalp krizi geçiren ve Beykoz Devlet Hastenesine kaldırılan Mustafa Koç'a 40 dakika süren yeniden canlandırma müdahalesi sürüyor.
 
MUSTAFA KOÇ KİMDİR?
 
1960 yılında Ankara’da doğan Mustafa Koç, Koç Ailesi’nin 3. Kuşak üyesi ve Rahmi M. Koç‘un en büyük oğludur. Kardeşleri Ömer Mehmet Koç (1962) ve Ali Yıldırım Koç (1967)’tur.1980 yılında İsviçre’de Lyceum Alpinum Zuoz’u bitirdikten sonra ABD’de George Washington Üniversitesi İşletme bölümünden 1984 yılında mezun olmuştur.
 
Çalışma yaşamına 1984’te Tofaş’ta Müşavir olarak başlayan Koç, Ram Dış Ticaret’te Satış Müdürlüğü ve Satış Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. 1992 yılında Koç Holding’e geçerek sırasıyla Başkan Yardımcılığı, Başkan, Yönetim Kurulu Üyeliği ve Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevlerini yürütmüştür.
 
2003 yılından beri Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı’dır.Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği Yüksek İstişare Kurulu Onursal Başkanı ve Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu Üyesi olan Koç, Finlandiya İstanbul Fahri Konsolosu’dur. Genç Başkanlar Organizasyonu üyesi olup, JP Morgan Uluslararası Konseyi’nde, Rolls-Royce Uluslararası Danışma Kurullarına ve Council on Foreign Affairs Uluslararası Konseyi’nde yer almaktadır.
 
Bilderberg Toplantılarının Yürütme Kurulu üyesi’dir. 2005 yılında İtalya Hükümeti’nin Cavaliere D’Industria nişanı ile ödüllendirilmiştir.Mustafa V. Koç, ekonomik ve sosyal kalkınmaya büyük önem veren ve bu alanda World Monuments Fund ve Carnegie Vakfı ile BNP Paribas gibi saygın kuruluşlarca ödüllendirilen Koç Ailesi’nin sosyal ve kültürel yaşama katkılarını hayata geçiren Vehbi Koç Vakfı’nın Yönetim Kurulu ve Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın Mütevelli Heyeti Üyesi’dir.Caroline Giraud ile evli olup iki kız çocuğu (Esra ve Aylin) babasıdır. Almanca ve İngilizce bilmektedir.

Bu haber toplam 511 defa okunmuştur.
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Türk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1