Sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini ister misiniz?

:

:

:

Morpa Kampüs ile test çöz oyun oyna eğlen, Morpa Kampüs yeni üyelik ve deneme

Morpa Kampüs, öğrencilerin büyük ilgisini çekiyor. Morpa Kampüs sayesinde öğrenciler, hem öğreniyor, hem de eğleniyor. Morpa Kampüs ile test çöz, ders çalış, oyun oyna eğlen...
Tarih: 21 Ocak 2016 Perşembe 10:07
Morpa Kampüs ile test çöz oyun oyna eğlen, Morpa Kampüs yeni üyelik ve deneme
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Morpa Kampüs, öğrencilerin büyük ilgisini çekiyor. Morpa Kampüs sayesinde öğrenciler, hem öğreniyor, hem de eğleniyor. Morpa Kampüs ile test çöz, ders çalış, oyun oyna eğlen... Morpa Kampüs, öğrencilerin okul ve sınav başarısını artıracak tüm eğitim materyallerini sunuyor. Morpa Kampüs; 1. sınıftan 8. sınıfa kadar tüm öğrencilerin Türkçe, Matematik, Sosyal Bilgiler, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi ve İngilizce gibi temel derslerle ilgili içerikleri bulabilecekleri bir eğitim platformudur.
 
Morpa Kampüs, ilkokul ve ortaokul öğrencileri ve öğretmenlerine derslerde destek olmak için hazırlanmış, MEB müfredatına uygun, binlerce eğitsel içeriğin ( konu anlatımı, çalışmalar, testler, videolar, belgesel, ödev yaprakları, deneyler, kitaplar vb. ) ve detaylı raporlamanın yer aldığı bir eğitim platformudur.
 
 
Morpa Kampüs ilkokul 1, 2, 3 ve 4. sınıf, ortaokul 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencileri, sınıf ve branş öğretmenleri, okul yöneticileri ve üye öğrencilerin velileri tarafından kullanılmaktadır.
 
Ne İşe Yarar?
Morpa Kampüs MEB müfredatına uygun şekilde hazırlanmış, ilkokul 1. sınıflar için Okuma Yazmaya Hazırlık, Türkçe, Matematik ve Hayat Bilgisi derslerini, 2. sınıflar için Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi ve İngilizce derslerini, 
 
3. Sınıflar için Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, Fen Bilimleri ve İngilizce derslerini, 4, 5, 6, 7 ve 8. sınıflar için Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler ve İngilizce derslerini kapsar.
 
Morpa Kampüs’ün fiziki okulardan farkı; zaman ve mekân sınırlaması olmayışıdır. Morpa Kampüs’e internet bağlantısı bulunan her yerden bilgisayar ile istediğiniz zaman girebilir ve istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Dilediğiniz konuyu, defalarca tekrar edebilir, dilediğiniz çalışmayı, etkinliği ve testi tekrar tekrar çözebilirsiniz. Morpa Kampüs, animasyonlar, sesli konu anlatımları, farklı örnek ve yüzlerce sorudan oluşan testleri ile okul derslerine en büyük yardımcıdır.
 
Morpa Kampüs'ün Öğrenciye Katkısı
Derste öğrendiklerini evde istedikleri kadar tekrar edebilirler.
 
- Sesli ve animasyonlu konu anlatımları, çalışmalar, çözümlü sorular, deneyler, belgeseller ve ödevler sayesinde konuyu daha iyi anlarlar.
 
- Binlerce soruluk testleri çözerek başarılarını artırabilir ve sınavlara hazırlanabilirler.
 
- Çalışmalarındaki başarı durumunu ayrıntılı şekilde raporlayabilirler.
 
- Öğretmenlerinin gönderdiği ödevlere, sınavlara ve dokümanlara ulaşabilirler.
 
- Türkiye genelinde yapılan ödüllü bilgi yarışmalarına katılabilirler.
 
- Derslerle ilgili en kapsamlı içeriğe en uygun fiyata sahip olabilirler.
 
Morpa Kampüs'ün Veliye Katkısı
Çocuğunuzun bilgisayar başında eğitici ve eğlenceli bir şekilde zaman geçirmesini sağlayarak onu zararlı sitelerden koruyabilirsiniz.
 
- Çocuğunuzun ne kadar çalıştığını görebilir, test ve sınavlardaki başarısını takip edebilirsiniz.
 
- Çocuğunuzun etkileşimli etkinlikler, ödüllü yarışmalar ve eğitsel oyunlarla derslerden kopmadan, eğlenerek öğrendiğini gözlemleyebilirsiniz.
 
- Çocuğunuzun öğretmenleriyle iletişim kurabilir, çocuğunuza onlar tarafından atanan ödev ve dokümanları takip edebilirsiniz.
 
- Çocuğunuzun istediği her yerde, istediği konuyu, istediği kadar tekrar etmesi sayesinde çocuğunuza daha etkili ve daha ekonomik öğretim imkânı sunabilirsiniz.
 
Morpa Kampüs’ün Öğretmenlere Katkısı 
- Öğrencinin ilgisini çeken animasyonlu konu anlatımlarıyla dersi daha rahat anlatıp konunun pekiştirilmesini sağlayabilirler. 
 
- Sınıf içi motivasyonu artıran eğlenceli ve interaktif etkinliklerden faydalanabilirler.
 
- Müfredata uygun binlerce soru ve test sayesinde öğrencilerinizi daha iyi ölçebilirler.
 
- Detaylı raporlama sayesinde öğrencilerinizin gelişimi hakkında tam ve doğru bilgi sahibi olabilirler.
 
- Hazırladığınız sınavları, ödevleri ve dokümanları öğrencilerinizle ve zümredeki diğer öğretmenlerle paylaşabilirler.
 
- Dersleri daha eğlenceli hâle getirmek için eğitsel oyunlar ve bilgi yarışmalarından faydalanabilirler.
 
- Yüzlerce kitaptan oluşan zengin bir içeriğe sahip e-kütüphaneden yararlanabilirler.
 
Nasıl Üye Olunur?
Öğretmenler Morpa Kampüs’e EBA üzerinden veya internet sitesinden üye olarak girebilirler.
 
Öğretmenler üyelik ücreti ödemezler.
 
Öğretmenler sadece kendi sınıflarına ya da branşlarına ait içerikleri görebilirler.
 
EBA ile Üye Ol” butonuna basınız.
 
EBA girişini yapınız.
 
Açılan kayıt formunu doldurunuz.
 
Kayıt işlemini tamamladıktan sonra Morpa Kampüs’ü kullanmaya başlayabilirsiniz.
 
Morpa Kampüs Üye Olmak İçin Tıklayınız
 
Öğrenciler Nasıl Üye Olabilir?
 
Öğrenci iseniz Morpa Kampüs’e aşağıdaki seçeneklerden birini kullanarak üye olabilirsiniz.
 
Kredi Kartı: Morpa Kampüs’e internet üzerinden kredi kartıyla en uygun fiyata ve hemen üye olabilirsiniz.
 
Kapıda Ödeme: Kargoyla kapıda ödeme seçeneğiyle “Öğrenci Üyelik Kartı”na sahip olabilirsiniz. Öğrenci üyelik kartınız kapınıza kadar getirilir ve ödemenizi nakit olarak ya da kredi kartıyla yapabilirsiniz.
 
Havale: Banka veya posta çeki havalesi yaparak “Üyelik Kartı” satın alabilirsiniz. Havale yaptıktan sonra cep telefonunuza “Aktivasyon Kodu” gönderilir. Bu kodu girerek üyeliğinizi başlatabilirsiniz.
 
Üyelik Kartı: “Morpa Kampüs Üyelik Kartı’nız varsa üyeliğinizi hemen başlatabilirsiniz. 
 
Morpa Kampüs Giriş - Ücretsiz Geçici Üyelik
İnternet bağlantısı olan her yerden kullanıcı adı ve şifre girilerek kullanılır. Morpa Kampüs’ten yararlanmak için internet bağlantısı olan bir bilgisayar yeterlidir. Morpa Kampüs herhangi bir bilgisayar kurulumu veya CD gerektirmez. Yapılması gereken tek şey, www.morpakampus.com.tr adresine girerek üye olmaktır. Öğretmen, yönetici ve veli (Velisi olduğu öğrencinin Morpa Kampüs’e kayıtlı olması gerekir.) üyelikleri ücretsizdir. 
 
Deneme üyeliğinden yararlanabilmek için Morpa Kültür Yayınları tarafından temin edilmiş ISBN Numarasına sahip olmanız gerekir.
 
Deneme üyeliğinden her öğrenci sadece 2 kez yararlanabilir.
 
Deneme üyeliği ücretsiz olup kayıt olunan tarihten itibaren belirtilen günler arasında geçerlidir.
 
Öğretmenler için deneme üyeliği yoktur. Öğretmenlerimiz, istenilen bilgi ve belgeleri bize ulaştırdığı taktirde ücretsiz olarak Morpa Kampüs üyeliğine sahip olabileceklerdir.
 
Morpa Kampüs Ücretli Üyelik
Morpa Kampüs’e üyelik süresi üyeliğin başlatıldığı tarihten itibaren 1 (Bir) yıldır. Sistem üyelik süresi dolmadan 1 ay önce üyeliğin yenilenmesi konusunda kullanıcıyı uyarır. Morpa Kampüs’e yılın veya eğitim döneminin herhangi bir tarihinde de üye olunabilir. Morpa Kampüs üyesi öğrenciler her yıl Ağustos ayında otomatik olarak bir üst sınıfa geçerler. Morpa Kampüs’ün 1 yıl için geçerli olan yıllık ücreti KDV dahil sadece 84,80 TL'dir.

Bu haber toplam 15384 defa okunmuştur.
Etiketler: , , ,
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Türk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1