Sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini ister misiniz?

:

:

:

Hamdi Alkan 4 ayda 44 kiloyu nasıl verdi?

Ünlü komedyen Hamdi Alkan katıldığı nasıl 4 ayda 44 kilo verdiğini ve anlattı. Alkan kendisini tüp mide ameliyatına iten sebepleri ve ameliyat sürecini paylaştı.
Tarih: 5 Mart 2016 Cumartesi 10:49
Hamdi Alkan 4 ayda 44 kiloyu nasıl verdi?
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt

Bir dönemlerin unutulmaz TV şovu Reyting Hamdi’nin yönetmenliği, yapımcılığı ve başrolunü üstlenen Hamdi Alkan, eşi Selen Görgüzel ile birlikte KanalD’nin magazin programı Renkli Sayfalar’ın konuğu oldu. Programın sunucuları Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’ın sorularını cevaplayan Hakan, tüp mide ameliyatı olma ve zayıflama sürecini detaylı bir şekilde anlattı.

Kiloluyken yaşadığı zorlukları ve kendisini ameliyata iten nedenleri sıralayan Alkan, fazla kiloları nedeniyet yaşadığı zorlukla ilgili; “Dışarıya doğru genişlerken içten de daralıyorsunuz, içten daralınca da hayattan daralıyorsunuz. Daraldıkça da mutsuz oluyorsunuz. Mutsuz oldukça da yemekten hırsınızı çıkarıyorsunuz. Tek zevkim yemekti benim.” ifadelerini kullandı.

Dış görüntüden ziyade sağlığın önemli olduğunu vurgulayan Hamdi Alkan; “Bu tamemen estetikle ilgili bir ameliyat değil. Şişmanlık bir hastalık. Bu ameliyat hastalığın çözümlerinden biri.” dedi.

Alkan, meliyat sürecini de çok detaylı araştırdığını belirterek, izleyicilere de dışarıdan öğrenilen diyet planlarıyla yapılan diyetlerin uygulanmamasını ve diyetlerin doktor kontrolünde yapılması mesajını iletti. 

Setteyken küçük bir marketi andıran dolabı varken, ameliyat sonrası midesinin yüzde 80’ini aldıran ve 4 ayda tam 44 kilo veren Hamdi Alkan sağlığına kavuşmanın mutluluğunu izleyenlerle paylaştı.
 


Bu haber toplam 248 defa okunmuştur.
Etiketler: ,
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Türk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1