Sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini ister misiniz?

:

:

:

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm

Başrollerini Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın paylaştığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19. bölümde nefesler tutulacak. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm 26 Ocak ATV saat 20:00'de
Tarih: 20 Ocak 2016 Çarşamba 17:35
Güncelleme: 20 Ocak 2016 Çarşamba 17:52
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Başrollerini Kaynarca ve Deniz Çakır'ın paylaştığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19. bölümde nefesler tutulacak. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm 26 Ocak ATV saat 20:00'de
 
Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen son zamanların en iyi mafya dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18. bölüm yine nefesler tutularak izlenecek...
 
Mahmut'u yakalayan Hızır onu İlyas'a teslim etmeye götürürken Nazlı hakkında konuşmasına dayanamayıp kafasına sıkar ve arabadan atar.  Sancısı tutan Nazlı,  Meryem'le birlikte hastaneye gitmek zorunda kalır. Nazlı'yı hastaneye yetiştiren Meryem doğumdan sonra Hızır'ı arayarak müjdeyi verir..." Allah senin cezanı versin Hızır, Nazlı doğum yaptı ve oğlun kucağımda..." Peki sonra neler mi olacak?
 
Hepsi ve daha fazlası muhteşem bir Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19. bölüm özetiyle sizlerle olacak... Bizi takip etmeye devam edin...
 
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19. bölüm özeti:
 
Hızır haberi alır almaz hastaneye koşar. Küçük oğlu Meryemin'in kollarındadır. Nazlı doğunda yaşanan sıkıntıdan dolayı ameliyata alınmıştır. Nazlı tedavilerle iyileşecek olsa da asıl yara alan hastalanan Meryemdir.
 
Ömrünü adadığı adam, ilk aşkı Hızır onu aldatmış üstelik birde çocuk yapmıştır. Kalbi paramparça olan Meryem bebeği babasına teslim edip hastaneden çıkar. Alparslan herşeye rağmen Hızır'ı ve Nazlı'yı tebrik etmek için hastaneye gider...
 
 
Özer ve Yılmaz'ın masada söylediklerini hazmedemeyen Ünal, Özlem'i de karşısına alır. Özlem Alparslan'ın neden ondan uzak durduğunu öğrenmek ister ve Ünal'da ona tüm gerçeği anlatır. Ve Özlem'in yurt dışına göndermesi için Özer'e emir verir.
 
Sibiryalı intikamını almak için Özlem'in peşini bırakmaz ve adım adım takip eder.Amacı onu öldürüp Ünal'ın canını yakmaktır. Babasını kandırıp uçaktan inen Özlem bir otele yerleşip, Alparslana durumu haber verir ve yanına çağırır.
 
Sevdiği kadını kıramayan Alparslan otele gelir. Odayı kameralarla izleyen Sibiryalı uyku ilacı koyduğu bula kovasını odaya gönderir. İkiside uykuya daldıktan sonra odaya girer ve Özlem'i öldürüp Alparslan'ı sağ bırakır. Bilirki Özlem ölünce Alparslan yaşayan ölüden farksız olacaktır...
 
 
Sabah uyanıp korkunç manzarayla karşılaşan Alparslan amcası Hızır'a haber verir. İpuçlarını birleştiren Hızır bunu Sibiryalı'nın yaptığını anlar. Hızır durumu Özer'e, Özer'de Ünal'a haber verir.
 
Kızıyla son kez vadalaşmak için otele gelen Ünal çok geç kalmış olsa da kızına onu çok sevdiğini haykırır. Kızını defnettikten sonra Özer'e talimat veren Ünal masada toplanan Alparslan,Hızır ve İlyasın kafalarının kesilmesini ister. Alparslan içeriye girince sorar "Sizi öldürmemem için bana tek bir neden söyle..."
 
 
İlyas, Mahmut'u Hızır'ın aradığı yerde arar fakat öldüğü düşünülen Mahmut'un cesedini bulamaz. Bu durum Hızır'a öfkelenmesine sebep olur. Hızır nedenlerine anlatsa da bu İlyas'ı tatmin etmez...
 
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20. bölüm fragmanı:
 
Hızır Çakırbeyli'nin ilk aşkı Meryem karakterine hayat veren DENİZ ÇAKIR kimdir?
 
 
Deniz Çakır, 31 Aralık 1982 tarihinde Ankara‘da doğmuştur. Aslen Trabzonludur. Ankara, Ayrancı Süper Lisesi’nde okudu.
 
Lisedeyken bir gün gittiği tiyatroda Zeynep Eronat‘ı seyredince oyuncu olmaya karar vermiş.
Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.
 
Kendisine bu dönemde Cihan Ünal hocalık etmiştir. Konservatuvar öğrencisi iken Ankara Radyosu‘nda, radyo tiyatrosu yaptı ve radyo reklamı seslendirdi. 2004 yılında okuldan mezun olunca İstanbul‘a taşınmıştır.
 
 
2004 yılında Birol Güven yapımı, Hülya Avşar ve Cihan Ünal‘ın başrollerini paylaştıkları “Kadın İsterse” adlı dizide Deniz Çakır, Alev rolüyle ilk televizyon deneyimini yapmıştır.
 
Deniz Çakır, 2006 yılında Reşat Nuri Güntekin‘in aynı adlı romanından günümüze uyarlanan ve Halil Ergün, Fahriye Evcen, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar, Tolga Karel, Gökçe Bahadır, Caner Kurtaran gibi oyuncuların rol aldığı “Yaprak Dökümü” adlı dizide Ferhunde karakterini canlandırdı.
 
2013 yılı Ocak ayının ilk haftasında “Muhteşem Yüzyıl” dizisine katılarak Şah Sultan karakterini canlanmıştır.
 
 
Yönetmenliğini Taylan Biraderler‘in yaptığı, yapımcılığını Timur Savcı‘nın üstlendiği, senaryosunu Meral Okay ve Meral Okay’ın ölümünden sonra Yılmaz Şahin‘in yaptığı “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde; Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Vahide Gördüm, Nebahat Çehre, Okan Yalabık, Burak Özçivit, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Nur Fettahoğlu, Selma Ergeç, Pelin Karahan, Merve Boluğur, Engin Öztürk, Aras Bulut İynemli, Berrak Tüzünataç, Deniz Çakır, Meltem Cumbul, Sarp Akkaya gibi oyuncular rol almıştır. 2014 yılında yönetmenliğini Kudret Sabancı‘nın yaptığı “Yasak” adlı dizide Fikret Kuşkan ile başrolde oynadı.
 
 
Oktay Kaynarca, 27 Ocak 1965 Üsküdar doğumludur. Çocukluğunun bir dönemi Berlin'de geçti. Konservatuvara girmeden önce Ege Tiyatrosu'nda Turgut Özakman'ın "Duvarların Ötesi"nde adlı oyununda oynadı.
 
Ardından birkaç çocuk oyununda yer aldı. Konservatuvar zamanında TRT için "Gençler Dizisi"nde oynadı. İlk profesyonel oyunculuğunu Ali Atik, Ayşegül Atik'le bir çocuk oyununda yaptı ve ilk parasını kazandı. İlk oyunu bir müzikal idi...
 
Konservatuvardan mezun olduğu 1991 yılında Tiyatro Stüdyosu'nda "Kan Kardeşleri" (Blood BrOthers) adlı müzikalde Zuhal Olcay, Haluk Bilginer, Celal Perk, Jülide Kural, Derya Alabora ve Ahmet Levendoğlu ile beraber oynadı.
 
Sonra yine aynı tiyatroda 1993-1994 sezonunda "Derin Bir Soluk Al" oyununu oynadı ve tiyatro hayatını noktaladı. Bu oyunla Avni Dilligil "En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü"nü aldı. 2003 yılında başlayan Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı Süleyman Çakır rolüyle ününe ün kattı.
 
 
Karşısına çıkan Halit adlı karakterin sıktığı kurşunla ölmüştür.
2008 yılında yayına giren Adanalı dizisindeki "Adanalı Yavuz" rolüyle izleyici tarafından çok sevilmiştir.
 
2011 yılında yayına giren Nuri dizisinde Nuri karakterini oynamıştır. 2012 yılında Melek Angun ile dünya evine girmiştir.Ayrıca 2012 yılında Ustura Kemal dizisine başlamış fakat gereken reytingleri yakalayamadığı için diziye son vermek zorunda kalmıştır.
 
ATV ekranlarında Salı akşamları izleyiciyle buluşan ve fenomen haline gelen ‘Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinin son bölümünde heyecan doruktaydı. Dün akşam 19. bölümü yayınlanan dizide şok gelişmeler yaşandı.
 
 
Başrollerini Kaynarca ve Deniz Çakır’ın oynadığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü 26 Ocak Salı akşamı saat  20:00’da ekranlarda olacak. Sakın kaçırmayın!
 
EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 19. SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?
 
Küçük yaşta yeraltı dünyasına giren ve bu yolda tepeye doğru tırmanışa geçen Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hayatını etkileyici bir şekilde anlatan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin dünkü bölümünde şu gelişmeler ekrana geldi:
 
“Meryem elinde Nazlı'nın bebeğiyle kalakalır. Hızır ise bunca belanın arasında oğlunun kokusuyla bir nebze ferahlar fakat hemen arkasından aldığı haberle tekrar yıkılır.
 
 
Doğum sırasında bir sıkıntı olmuştur. Meryem'in dayanacak gücü kalmamıştır. Bu son olayla birlikte göğüslemek zorunda kaldığı problemler onu tükenme noktasına getirir. Ardı sıra alınan kötü haberler ise tüm aileyi yıpratır.
 
Alparslan ve Özlem'in görüştüğünü öğrenen Ünal Kaplan kızını Amerika'ya göndermeye karar verir fakat Özlem bir gece daha İstanbul'da kalmanın yolunu bulur. Alparslan'la vedalaşmak ve onu daima bekleyeceğini söylemek için... Kibrinden gözleri kör olan Ünal Kaplan ise Sibiryalı Kartal'ın neler yapacağını görememiştir. Bu durum herkesi derinden etkileyecek bir felakete sebep olur.”
 
 
Rekortmen dizimiz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosunu güçlendiriyor. Her hafta yayınlandığı gün olan Salı akşamları bizleri ekranlara kilitleyen dizimizin kadrosuna yeni bir isim daha katıldı.
 
Başrollerini Oktay Kaynarca, Deniz Çakır ve Müjde Uzman’ın paylaştığı diziye ekranların deneyimli oyuncusu Nail Kırmızıgül dahil oldu. Geniş oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin yeni bölümlerinde ekrana gelecek olan Kırmızıgül, daha önce Yılan Hikayesi, Arka Sokaklar, ve Yılanların öcü dizisinde rol almıştı. Kırmızıgül'ün rolü ne olacak bunu ilerleyen bölümlerde göreceğiz. Umarım dizimize güç katar ve yeni bölümlerde fark yaratan bir isim olur. Bizlerde oyuncuya başarılar diliyoruz.
 
Şimdi sizler için hazırlamış olduğumuz bu yayın ile dizimizin karakterlerini tek başlık altında sunacağız. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Karakterleri sizlerle. ATV ekranlarının bomba dizisi yeni sezonda fırtına gibi esecektir. Tabi diziyi güzel yapanda dizinin karakterleridir ve bizlerde uyandıracağı , bize yakın olacak rollerdir. Usta oyuncular ile birlikte bunun çok zor olacağını düşünmüyoruz doğrusu . Bakalım bizleri nasıl karakterler bekliyor olacak ?
 
 
Oktay Kaynarca - Hızır Çakırbeyli 
 
Annesi ona Hızır diye hitap ediyor, alemde Hızır Reis olarak anılıyor ve sevenleri ona Çakır diyor. Çakır'ın hayatını değiştiren olay ise ağabeyi Ömer'in hasımları tarafından öldürülmesidir. Çok sevdiği ağabeyinin ondan istediği tek şey olan mühendis olmayı rafa kaldırıp, ağabeyinin intikamını alarak önce cezaevine sonra yeraltı dünyasına giriyor. Hızır eski kulağı kesiklerdendir, her şeyi duyar... İçindeki ses ona en büyük olacağını söylüyor ama bir taraftan da diyor ki hiçbir şey eskisi gibi olmayacak...
 
Kenan Çoban - Fahri
 
Etrafındaki insanlar tarafından psikopat diye tarif edilen fakat yanında olan adamlara son derece sadık, kendi canını tehlikeye atabilecek kadar vefalı, bir o kadar da görev adamı. Bir süre hapiste yatmış iyi bir gözlemci. Bu gözlemleri sonucunda iyinin kötünün ayırdına varabilen, insanlara buna göre tavır takınan ve tavrını gizlemeyen, sözünü esirgemeyen biri.
 
 
Turgay Tanülkü - Şahin Ağa
 
Ömrünün neredeyse yarısını hapiste geçirmiş, eski usul bir adam. Uzun süre yaşadığı hapishane hayatına alışmış, dışarıdaki düzene ayak uydurmak zorunda kalmak ona zor gelir. O şahsına münhasır kişiliğiyle asla birilerinin adamı olamayacak bir karakter. Eski otoritesi hiç sarsılmamış, etrafı tarafından sevilen sayılan, adaletten ayrılmayan bu yüzden sözü kanun bilinen biri.
 
Deniz Çakır -Meryem Çakırbeyli
 
Çakır'ın karısı Meryem net bir insandır. Çakır'ın Nazlı ile olan ilişkisinin karşısında bile her zaman dimdik ayaktadır. Bir yerde Çakır ondan intikam alıyor diye düşünür. Yoksa kocasının ondan başka birisini sevebileceğine ihtimal vermiyor. Ailenin erkeklerine bir şey olsa bu kocaman mafya ailesini Meryem rahatlıkla yönetebilir. Böyle sevgi dolu bir kadın gerektiğinde ölüm emri verebilir mi? Söz konusu ailesi ise ve öldürülecek olan bunu hak ediyorsa evet...
 
 
Müjde Uzman - Nazlı Öztürk
 
Zengin olmanın değil ama başarılı olmanın hayallerini kurmuş olan Nazlı, evli çocuklu bir mafya babasına sevdalanmıştır. Üstelik de aralarında 20'ye yakın yaş farkı varken... Onun "kadını" olmayı kabul etmiştir, ondan hamile bile kalmıştır. Bin kere pratik yapsa da bir kez bile boşanmaz isen yüzümü asla göremezsin diyememiştir. Kendisi kaderci değildir, akılcıdır...
 
Tarık Ünlüoğlu - Ünal Kaplan
 
Yeraltı dünyasını büyük bir aile gibi düşünmek gerekir. Bu ailenin lideri de Ünal Kaplan'dır; ve Ünal kaplan asla av olmak niyetinde değildir. Tehdit olarak gördüğü kimse uzun süre yaşayamaz. En büyük olmak onun vazgeçilmezidir. Hızır Çakırbeyli'nin zekası ve gücüyle zirve yolunda ilerlediğini fark ettiği an artık onun en büyük düşmanı olmuştur. Vicdan ve merhamet duygularından yoksundur. Hayattaki tek zaafı kızıdır...
 
Ozan Akbaba - İlyas Çakırbeyli
 
Çakır'ın kardeşidir. Abisinin onun hakkında en haklı olduğu konu fevri olması, gözü döndüğü zaman aklını kaybetmesi... Abisi de kendisi kadar öfkeli aslında ama nasıl yapıyorsa yapıyor bunu bastırıp hep doğru zamanda intikam almayı başarıyor. Kendisini en çok Ünal'ın oturduğu koltukta hayal ediyor... Onun gibi şık, onun gibi güçlü, onun gibi çapkın olmak istiyor... Sadece zamana ihtiyacı var, yoksa bu üç özelliğe sahip...
 
 
Yunus Emre Yıldırımer - Alpaslan Çakırbeyli
 
Çakır'ın ağabeyi Ömer'den aileye kalan tek miras... Çakır'a göre o bir dahi ve ailenin yüz akı... Melek gibi bir çocuk... Alpaslan aklının yanı sıra çok da merhametli... Babasını kaybettikten sonra annesi çocuğunu büyütürken yalnız olmamak için helal süt emmiş bir profesörle evlenmek ister. O günden sonrada aileden aforoz edilir. Alpaslan dahil ailede kimse onunla görüşmez... Meryem Çakırbeyli hariç....
 
Sabina Toziya - Hayriye Çakırbeyli
 
Çakırbeyli ailesinin mihenk taşı. Hızır Çakırbeyli'nin annesi. Bu ailenin kadınlarının dünleri yoktur bugünlerinin geçici olduğunu bilirler; yarın için mücadele eder dururlar. Hayriye Çakırbeyli de kocasının ölümünden sonra bu aileyi dimdik ayakta tutmuştur. Çok güçlü, otoriter ve geleneklerine bağlı bir Karadeniz kadınıdır.
 
Hakan Karahan - Özer Çetiner
 
Uzun yıllardır Ünal Kaplan'ın bu alemdeki en güvendiği kişi. Hem sırdaşı hem sağ kolu. Ünal Kaplan adına tüm planları kurgulayan ve yöneten çok zeki biri. Masadaki ikinci adam ve çok derin bağlantıları var. Etrafta olan biteni iyi gözlemleyen ve gerektiğinde Ünal Kaplana da fikir veren kurnaz bir adam. Tehdit altında olduğunu hissettiği an yapamayacağı hiçbir şey yok. Gizli, bilinmeyen yönleri var. Sürprizlerle dolu bir karakter...
 
 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da en çok etkileyen müziklerinden birisi ile Kazım Koyuncu şarkısı olan Gelevera Deresi adlı şarkısı oldu.
 
Yine Hızır Reis hapistedir ve geride bir sürü kırık kalp bırakmıştır. Bu kalplerden birisi Meryem'e ait diğeri ise Nazlı'ya aittir. Gönlünü ona kaptıran Nazlı kendini yalnız hissetmiştir hiç hissetmediği kadar. Meryem onun eşyaları ve oda ile kendini avutur.
 
Şüphesiz bu ayrılık en çokta çocukları etkiler. İşte o geride bırakmalara en büyük örnek olan şarkımız Kazım Koyuncu ve Şevval Sam Gelevera Deresi. Şarkı Anonim bir şarkıdır ve Giresun'un Espiye ilçesinde yer alan bir deredir. Ulaşılması zor iki dağın arasında yer alan dere çok ayrılıklar yaşatmıştır.
 
Gelevera Deresi Şarkı Sözleri
 
Koyverdun gittun beni Allah'undan bulasun 
Kimse almasun seni yine bana kalasun 
Sevduğum senun aşkın ciğerlerumi dağlar 
Hiç mi duşunmedun sen sevduğun boyle ağlar 
 
Gelevera deresi iki dağun arasi 
Yuzunden silinmesun piçağumun yarasi 
Sevduğum senun aşkın ciğerlerumi dağlar 
Hiç mi duşunmedun sen sevduğun boyle ağlar 


Bu haber toplam 2235 defa okunmuştur.
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Türk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1