Sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini ister misiniz?

:

:

:

Ergene Belediyesi fasulye yetiştiriyor

Ergene Belediyesi tarafından hayata geçirilen tarım arazileri projesi kapsamında oluşturulan fasulye tarlasında gübrelem..
Tarih: 1 Ağustos 2019 Perşembe 16:39
Ergene Belediyesi fasulye yetiştiriyor
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Ergene Belediyesi tarafından hayata geçirilen tarım arazileri projesi kapsamında oluşturulan fasulye tarlasında gübreleme ve sulama çalışmaları devam ediyor.
Ergene'de hummalı bir şekilde tarım arazilerinde çalışmalarını yürüten Ergene Belediyesi ekipleri tarım arazilerine gerekli hassasiyeti gösteriyor. Fasulye tarlasında gübreleme işlemlerinin yanı sıra, düzenli ve dengeli sulamaya çok ihtiyaç duyulan fasulye tarlası Ergene Belediyesi ekipleri tarafından otomatik sulama sistemi aracılığıyla belirli periyodik günler içerisinde sulanıyor.
Velimeşe Mahallesi'nde bulunan Ergene Belediyesi tarım arazilerini en iyi şekilde değerlendirdiklerini belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Lavanta tarlası ile başladığımız tarım arazileri projemize fasulye tarlasını da ekledik. Fasulye tarlamızda gübreleme ve sulama çalışmalarımız titizlikle devam ediyor. Önümüzde ki haftalarda tarım arazilerimize değişik türde sebzeler ekip yetiştirdiğimiz gıdaları halkımızla paylaşacağız” dedi.
Bu haber toplam 94 defa okunmuştur.
Etiketler: , , ,
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Türk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1