Sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini ister misiniz?

:

:

:

Erdoğan: "Terör örgütlerine nasıl izin çıkıyor"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Sancaktepe'de vatandaşlara seslendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'ye yönelik silah ambargosu tartışmalarına yönelik, "Neymiş kongreden izin çıkmamış. E terör örgütlerine nasıl çıkıyor? Nasıl yapıyorsunuz. Size yazıklar olsun. Unutmayın yılanla çuvala giren ısırılmaktan kurtulmaz" dedi.
Tarih: 26 Mart 2017 Pazar 23:50
Erdoğan: "Terör örgütlerine nasıl izin çıkıyor"
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Erdoğan'ın sözlerinden satırbaşları şöyle:

AB üyesi ülkeler Vatikan'da bir araya geldiler. Hayırdır ya Papa'nın huzurunda niye bir araya geldiniz? Papa ne zamandan beri AB üyesi oldu?

Haçlı ittifakı kendini eninde sonunda gösterdi. Siz Türkiye'yi Müslüman olduğu için içeri almıyorsunuz. Yarın 'Vatikan'a gittik, Orada Papa'yı da bir görelim dedik, yaptığımız buydu' demeye başlarlar.

Şehirlerinin en önemli meydanlarını, salonlarını teröristlere verdiler. Tüm Müslümanları rencide eden pankartlarla yürüdüler. Atlarıyla itleriyle köpekleriyle insanlarımıza saldırdılar.  Siz kız çocuklarını diri diri toprağa gömen o cehalet anlayışının devamısınız.

'TÜRKİYE'YE GELİNCE SİLAH YOK'

Şimdi de bizi AB'den çıkarmakla, askerimize silah satmamakla tehdit etmeye başladılar.  Avrupa’da sıfatı ne olursa olsun her eline mikrofonu alan hayır propagandası yapıyor. DEAŞ'a kazaen verecek silahları var.

YPG'lilere verecek silahları var, PKK'lı canilere verecek silahları var. Fakat NATO'da müttefiiki olan Türkiye'ye son iki yılda yüzlerce vatandaşını ve güvenlik görevlisini DEAŞ, PKK, FETÖ saldırısında kaybeden Türkiye'ye gelince silah yok.

Neymiş kongreden izin çıkmamış. E terör örgütlerine nasıl çıkıyor? Nasıl yapıyorsunuz. Size yazıklar olsun. Unutmayın yılanla çuvala giren ısırılmaktan kurtulmaz.

Bu haber toplam 2800 defa okunmuştur.
Etiketler:
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Türk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1