Sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini ister misiniz?

:

:

:

Eğitim-Bir-Sen'den Anneler Günü etkinliği

Bir-Sen Samsun 1 Nolu Şube Kadın Komisyonu üyeleri Anneler Günü’nü Samsun Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Derneği’nin (LÖSAM) Atakum NADEP (Nakil Aile Destek Projesi) Konukevi’nde tedavi sırasında...
Tarih: 11 Mayıs 2019 Cumartesi 20:58
Eğitim-Bir-Sen'den Anneler Günü etkinliği
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Bir-Sen Samsun 1 Nolu Şube Kadın Komisyonu üyeleri Anneler Günü'nü Samsun Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Derneği'nin (LÖSAM) Atakum NADEP (Nakil Aile Destek Projesi) Konukevi'nde tedavi sırasında konaklama ihtiyaçlarını burada karşılayan anneler ve çocuklarıyla geçirdi.
Hayırseverlerin ve gönüllü bağışçıların desteğiyle varlığını sürdürmekte olan konukevi ziyaretinde, anneler çocuklarının kendilerine verdikleri Anneler Günü hediyeleriyle mutlu oldu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren NADEP Sorumlusu Mahmut Aldıkaçtı, “Bu çocuklar toplumumuzdaki duyarlı vatandaşların desteğiyle tedavi olabilecekler, iyileşebilecekler ve geleceğimize kazandırılabilecekler” dedi.
Samsun Eğitim-Bir-Sen 1 Nolu Şube Kadın Komisyonu Başkanı Sevil Hıraoğlu ise, tedavinin uzun ve meşakkatli olduğu hastalık sürecinde ailelerin yükünü paylaşmanın, azaltmanın ve onlara destek olmanın önemini vurguladı.
Bu haber toplam 210 defa okunmuştur.
Etiketler: , , ,
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Türk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1