Sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini ister misiniz?

:

:

:

Çorlu'da muhtarlık binaları yenileniyor

Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, mahalle muhtarlık binalarındaki bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor.
Tarih: 3 Haziran 2019 Pazartesi 17:54
Çorlu'da muhtarlık binaları yenileniyor
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt

Çorlu mahalle muhtarlarının halka daha iyi şartlarda hizmet verebilmesi için Çorlu Belediyesi tarafından yaptırılan muhtarlık binalarının bakım, yenileme ve onarım çalışmaları da yine belediye tarafından yapılıyor. Zaman içinde dış cephesi eskiyen muhtarlık binalarını boyama çalışmaları Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştiriliyor. Nusratiye Mahalle Muhtarlığı'ndaki dış cephe boyama çalışmasını gerçekleştiren ekipler, muhtarlık binasına yeni bir görünüm kazandırdı.
Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Yardımcısı Özcan Veysel Tunçcan, Fen İşleri Müdürlüğü yetkililerinden bilgi aldı. Muhtarların halka hizmet konusunda önemli bir misyon üslendiklerini belirten Tunçcan, Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt'un yerel yönetimlerin mahallelerdeki en temel taşı olarak ifade ettiği mahalle muhtarlarının halka daha iyi hizmet verebilmesi için çalışmalarını sürdüreceklerini ifade etti.
Nusratiye Mahalle Muhtarlığı'ndaki çalışmaların tamamlanmasının ardından Hatip Mahalle Muhtarlığı'nda da boya ve bakım çalışmalarına başlandı. Dış cephe boyama çalışmalarının önümüzdeki günlerde diğer muhtarlık binalarında da gerçekleştirileceği kaydedildi.
Bu haber toplam 93 defa okunmuştur.
Etiketler: , ,
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Türk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1