Sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini ister misiniz?

:

:

:

Çin, Isparta gülünü sevdi

Isparta'da gül yağı ve gül konkreti üretiminin lokomotifi Gülbirlik, Rosense markasıyla kozmetik ürünlerde uzak doğu ülkelerinden büyük talep görüyor.
Tarih: 26 Ocak 2016 Salı 11:01
Çin, Isparta gülünü sevdi
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt

2014 yılına göre 2015 yılında ihracatını yüzde 50 artıran Rosense'nin Genel Müdürü İbrahim Işıldan, başta Almanya olmak üzere Avrupa ülkelerine ihracatın devam ettiğini söyledi. Işıldan, "Ana hedefimiz yurt içinde müşteri memnuniyetini sağlamak. Kendi satış mağazalarımızın yanı sıra ünlü kozmetik zinciri satış mağazalarında da satış yapmayı sürdüreceğiz. İhracatta ise 2014'e göre yüzde 50 artış var. 2016'da bu artışı devam ettirmek uzak doğu pazarında satışlarımızı sürdürmek istiyoruz. Aynı anda Almanya merkezli Avrupa pazarında da satışımız devam etmekte" dedi.

"HEDEF İKİ KATI SATIŞ"
Uzakdoğu'da Çin'in Rosense için büyük pazar olduğunu aktaran Işıldan, "Buradaki satışlarımız 2016 yılında ikiye katlayacağız. Tayvan, Güney Kore, Vietnam gibi ülkelere de ürünlerimizi sevk ettik. Isparta Gülü Çin'de çok seviliyor. Burası büyük bir pazar. Cilt bakım ürünlerimiz tercih ediliyor. Özel maske, gül suyu çok seviliyor. Yeni ürün geliştirmeleriyle beraber burada satışlarımızı artıracağız" diye konuştu. 

FERHAT KAYA
 


Bu haber toplam 331 defa okunmuştur.
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Türk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1