Sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini ister misiniz?

:

:

:

Belediyenin 5 aylık çalışmaları anlatıldı

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen basın toplantısında 31 Mart seçimlerinden sonra belediyenin 5 aylık çalı..
Tarih: 4 Eylül 2019 Çarşamba 13:36
Belediyenin 5 aylık çalışmaları anlatıldı
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen basın toplantısında 31 Mart seçimlerinden sonra belediyenin 5 aylık çalışmaları anlatıldı.
Süleymanpaşa Belediyesi tarafından bir otelde düzenlenen basın toplantısına , AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezai Çetin, belediye başkan yardımcıları ve belediye meclis üyeleri katıldı.
Toplantıda Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, göreve geldiği süre boyunca yapılan çalışmalar hakkında katılımcıları bilgilendirdi.
Daha sonra Milletvekili Mustafa Yel söz alarak, "Süleymanpaşa Belediyemizin 4,5 aylık kısa bir süre yaptığı çalışmaları memnuniyetle izledik. Başkanımızı ve ekibini tebrik ediyorum. Tekirdağ'da çok şükür Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın her zaman bahsettiği gönül belediyeciliğine kavuşan vatandaşlarımız var artık. Bizlerde ekip olarak buraya en iyi hizmetlerin getirilmesi gayreti içerisinde olacağız” dedi.
Bu haber toplam 99 defa okunmuştur.
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Türk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1