Sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini ister misiniz?

:

:

:

Başkan Yüksel, Dünya Kadın Çiftçiler Günü etkinliğine katıldı

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Önder Çiftçi Kadın Kolları Yardımlaşma Derneği i..
Tarih: 23 Ekim 2019 Çarşamba 17:09
Başkan Yüksel, Dünya Kadın Çiftçiler Günü etkinliğine katıldı
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Önder Çiftçi Kadın Kolları Yardımlaşma Derneği ile birlikte düzenlediği Dünya Kadın Çiftçiler Günü etkinliğine katıldı.
Süleymanpaşa ilçesi Perşembe Pazarı alanında düzenlenen etkinliğe katılan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, belediyenin kurmuş olduğu stantta vatandaşlara boza ikramında bulundu. Yüksel, “Bu güzel şenliğe Ergene Belediyesi olarak bizlerde Türkiye'ye ve dünyaya nam salmış bozamız ile katıldık ve vatandaşlarımıza ikram ettik” dedi.
Başkan Yüksel, "Tarımda çalışanların yarıya yakınını kadınlar oluşturuyor. Kırsalda çocukların bakımı ve ev işlerinin yanı sıra tarımın yükünü de kadınlar omuzluyor. Kadının olmadığı her alan çorak bir toprak gibidir. Kadın çiftçilerimizi destekleyerek tarla, bağ ve bahçelerimizi yeşertmeliyiz" dedi.
Stantları tek tek ziyaret ederek hayırlı işler dileklerinde bulunan Başkan Yüksel'i vatandaşlar yoğun bir sevgi seli ile karşıladı.
Bu haber toplam 98 defa okunmuştur.
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Türk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1