Sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini ister misiniz?

:

:

:

Başkan Tütüncü "Umut dolu bir eğitim öğretim yılı olsun"

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı vesilesiyle, "Güzel, uzun bir tatil oldu. Dinlendi..
Tarih: 8 Eylül 2019 Pazar 12:41
Başkan Tütüncü "Umut dolu bir eğitim öğretim yılı olsun"
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı vesilesiyle, "Güzel, uzun bir tatil oldu. Dinlendiniz, eğlendiniz, şimdi okul vakti. Öğretmenlerinizle, arkadaşlarınızla buluşacaksınız. Hepinize mutlu, neşeli bir dönem diliyorum" dedi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı vesilesiyle bir mesaj yayımladı. Tütüncü mesajında, "Yeni öğretim yılı başlıyor. Güzel, uzun bir tatil oldu. Dinlendiniz, eğlendiniz, şimdi okul vakti. Öğretmenlerinizle, arkadaşlarınızla buluşacaksınız. Hepinize mutlu, neşeli bir dönem diliyorum. Değerli öğretmenlerim, sizler geleceğin mimarlarısınız. Kutsal mesleğimizin sorumluluğunu kalbinizde taşıyorsunuz. Bunu biliyorum ve size çok güveniyorum. Kıymetli velilerimiz, çocuklarımız en değerli varlıklarımız. Onları önemseyelim, her fırsatta onlara değerli olduklarını hissettirelim. Onların ellerinden, kalplerinden, hayallerinden birlikte tutalım. Biz hep yanınızda olacağız, hem sizin, hem de çocuklarımızın. Umut dolu güzel bir yıl olsun. Sizi çok seviyorum ve hepimize başarılar diliyorum" ifadelerinde bulundu.
Bu haber toplam 88 defa okunmuştur.
Etiketler: ,
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Türk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1