Sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini ister misiniz?

:

:

:

Başkan Şerifoğulları, “Sorunları minimalize etmek önceliğimiz olacaktır”

Vatandaşların yaşamlarını kolaylaştırmak ve kalitesini artırmak adına çalışmaları kararlılıkla gerçekleştireceklerini belirten Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, “Hayatın her alanında olduğu gibi ...
Tarih: 19 Haziran 2019 Çarşamba 20:09
Başkan Şerifoğulları, “Sorunları minimalize etmek önceliğimiz olacaktır”
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt

Elazığ Belediyesi şehir içi ulaşımı rahatlatmaya yönelik çalışmalarını başlattı. Şehrin, doğu bölgesiyle bağlantısını sağlayan ve Fethi Sekin Şehir Hastanesi'nin açılmasıyla birlikte trafik yoğunluğu artan İtfaiye Kavşağı'nda bir dizi yeni uygulama için çalışmaya start verildi. Belediye Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından başlatılan çalışmalarla kavşakta, geometrik , sinyalizasyon sistemi ve yaya geçidi düzenlemesi yapılacağın belirtildi.
Kavşakta incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, “Hemşehrilerimizin yaşamlarını kolaylaştırmak ve kalitesini artırmak adına çalışmalarımızı kararlılıkla gerçekleştireceğiz. Hayatın her alanında olduğu gibi şehir içi trafik sorunlarına çözüm üretmek, sorunları minimalize etmek önceliğimiz olacaktır. Bu doğrultuda İtfaiye Kavşağı'nda bir dizi yeni düzenleme için çalışmaları başlattık. Kısa sürede çalışmalarımızı tamamlayarak, bölge trafiğini rahatlatmış olacağız”ifadelerini kullandı.
Başkan Şerifoğulları İtfaiye Kavşağı'nda yaptığı incelemelerin ardından Karayolları Kavşağı'ndan Fırat Üniversitesi Hastanesi'ne çıkan Yahya Kemal Caddesi'nde de incelemelerde bulunarak, esnafları ziyaret etti.
Bu haber toplam 74 defa okunmuştur.
Etiketler: ,
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Türk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1