Sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini ister misiniz?

:

:

:

Bakan Sarı, ilk atlı kızak keyfini Erzurum'da yaşadı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, bugün geldiği Erzurum’da ilk kez atlı kızak keyfi yaşadı. Adana’da kar göremediklerini ifade eden Bakan Sarı, “Erzurum’da şehirle bütünleşmiş karda kızak keyfi çok güzel” dedi.
Tarih: 14 Şubat 2016 Pazar 22:40
Bakan Sarı, ilk atlı kızak keyfini Erzurum'da yaşadı
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt

Erzurum’a bir dizi ziyarette bulunmak üzere gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, beraberindeki AK Parti Erzurum Milletvekilleri Zehra Taşkesenlioğlu, Mustafa Ilıcalı ve Orhan Deligöz ile birlikte Erzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak’ı makamında ziyaret etti. Ardından Erzurum Büyükşehir Belediyesini ziyarette bulunduktan sonra vefat eden Pasinler Belediye Başkanı Selami Teymur’un ailesine taziye ziyaretine gitti. Daha sonra kentsel dönüşüm içerisine alınan kale çevresinde incelemelerde bulunan Bakan Sarı, alana getirilen atlı kızağa bindi.

Atın hareket etmesiyle kısa süreli paniğin yaşanmasıyla bir süre kızak binen Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, ilk defa kızağa bindiğini söyleyerek, “Ben Adana milletvekiliyim. Adana sıcak memleket. Orada fazla kar göremiyoruz. Ama Erzurum’da kar şehirle bütünleşmiş durumda. Biz de bu ortamda keyifle kızağa bindik” dedi.

Erzurum programı kapsamında ziyaretlerini tamamlayan Bakan Sarı, daha sonra kentten ayrıldı.


DOĞA ALCA

ERZURUM


Bu haber toplam 326 defa okunmuştur.
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Türk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1