Sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini ister misiniz?

:

:

:

Akıllara gelmeyecek malzemeler minibüste unutuldu

Edirne’nin Keşan ilçesinde şehir içi minibüslerde vatandaşlar tarafından unutulan malzemeler, sahiplerine teslim edilmek üzere kooperatif binasında sergileniyor. Unutulan eşyalar arasında otomatik araba anahtarları, hiç kullanılmamış iç çamaşırı ile kol alçısı gibi ilginç malzemeler de yer alıyor.
Tarih: 11 Haziran 2016 Cumartesi 11:28
Akıllara gelmeyecek malzemeler minibüste unutuldu
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt

Keşan’da şehir içi minibüs hizmeti veren 25 Nolu Keşan Şehiriçi Minibüsçüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ne bağlı minibüslerde vatandaşlar tarafından unutulan eşyalar görücüye çıkarıldı. Uzun süre kooperatifte bekletilen ürünler, ürünlerini kaybeden vatandaşlara teslim edilmek üzere teşhir ediliyor. Unutulan eşyalar arasında, cüzdan, gözlük, şemsiye, kıyafet, ilaç, iç çamaşırı, okul çantası ile ev ve araba anahtarları bulunması gibi ilginç malzemeler yer alıyor. En ilginci ise, bu eşyalar arasında sökük kol alçısının da bulunması oldu.

Kooperatif Yöneticisi Aytaç Cinci, vatandaşların minibüslerde unuttukları eşyaları, uzun bir süre kooperatif binasında sakladıklarını belirtti. Eşyaları 1 hafta kadar bekleteceklerinin altını çizen Cinci, hafta sonuna kadar alan olmadığı takdirde eşyaları, Keşan Belediyesi Sosyal Hizmet Merkezi bünyesindeki 2. El Eşya Birimi’ne teslim edeceklerini söyledi.

Aytaç Cinci, kayıp eşyaların, ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılarak geri dönüşün sağlandığını da dile getirdi. 

TURGAY BALCI


Bu haber toplam 437 defa okunmuştur.
Etiketler: , ,
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Türk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1