Sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini ister misiniz?

:

:

:

AK Partili Erol Kaya 'Teröristi cicisi ve kötüsü diye ayırıyorlar'

AK Parti Milletvekili ve İstanbul 1'inci Bölge Milletvekili Adayı Erol Kaya, son günlerde Türkiye’de algı operasyonları yapıldığını belirterek, “Teröristi ikiye ayırmaya başladılar. Bir cicisi var, bir de kötüsü var. Böyle bir şey olamaz” dedi.
Tarih: 19 Ekim 2015 Pazartesi 15:51
AK Partili Erol Kaya 'Teröristi cicisi ve kötüsü diye ayırıyorlar'
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt

AK Parti Milletvekili ve İstanbul 1'inci Bölge Milletvekili Adayı Erol Kaya, Ataşehir’de üniversite öğrencileri ile bir araya geldi. Öğrencilerle sohbet eden ve onların sorularını yanıtlayan Kaya, AK Parti’nin seçim beyannamesinde yer alan gençlere yönelik projelerden bahsetti.

ÜNİVERSİTE MEZUNLARINA İŞ GARANTİSİ
Seçilme yaşının 18’e düşürülmesi, aynı zamanda kesintisiz ve ücretsiz internet projesinin gençleri çok heyecanlandırdığını dile getiren Kaya, “Seçim beyannamesi içinde gençlere yönelik çok daha değerli projeler var. Mesela, her gencin iş garantisiyle ilgili bir vaatte bulunduk. Devlet ilk defa böyle bir şey yapıyor. Dünyanın hiçbir yerinde olmayan bir şeyi vaat etti. AK Parti, üniversiteyi bitirdiğinizde 1 yıl çalışacağınız yerde devlet olarak maaşınızı verecek” diye konuştu.

AK Parti’nin genç girişimcilere de destek vereceğini vurgulayan Kaya, girişimcilere 50 bin lira hibe ve 100 bin lira faizsiz kredi verileceğini, gelir vergisinden de 3 yıl muaf tutulacaklarını söyledi.

GENÇLERE ALGI OPERASYONU UYARISI
AK Parti Milletvekili Kaya, konuşmasının sonunda gençleri algı operasyonları konusunda uyardı. 7 Haziran’dan önce gerçekleştirilen terör saldırılarının ve Ankara’da 102 vatandaşın ölümüyle sonuçlanan bombalı saldırının bazı odaklar tarafından kasıtlı olarak manipüle edildiğini kaydeden Kaya, “Ankara’daki terör saldırısından sonra yeni bir kavram oluştu; ’cici terörist, kötü terörist’ diye. Teröristi ikiye ayırmaya başladılar. Bir cicisi var, bir de kötüsü var. Böyle bir şey olamaz. Bu ahlaksızlık yani. Bunu kim yapıyorsa, bu ülkeye, bu insanlığa ihanet ediyor. Terörist, teröristtir. İster PKK’lı olsun, ister DHKP-C’li olsun, ister IŞİD’li olsun, ne olursa olsun” şeklinde konuştu.


Bu haber toplam 590 defa okunmuştur.
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Türk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1