Ak Parti 28. Dönem Milletvekili Adayları Listesi

Siyaset 09.04.2023 - 16:31, Güncelleme: 09.04.2023 - 16:31 28042+ kez okundu.
 

Ak Parti 28. Dönem Milletvekili Adayları Listesi

2023 seçimleri AK Parti aday listeleri belli oldu.
2023 seçimleri AK Parti aday listeleri belli oldu. ADANA  1  ÖMER  ÇELİK ADANA  2  AHMET  ZENBİLCİ ADANA  3  SUNAY  KARAMIK ADANA  4  ABDULLAH  DOĞRU ADANA  5  FARUK  AYTEK ADANA  6  MUSTAFA  YILDIZ ADANA  7  HASAN HÜSEYİN  KUŞCU ADANA  8  EROL  KAHRAMAN ADANA  9  KASIM  PAMUK ADANA  10  FATİME  YURDUSEVEN ADANA  11  DİNÇER  DİNÇ ADANA  12  MELİKE  DOĞAN ADANA  13  RAMAZAN  ÇIRAK ADANA  14  OĞUZHAN  GÜRHANİ ADANA  15  MEHMET  KURTARAN ADIYAMAN  1  RESUL  KURT ADIYAMAN  2  İSHAK  ŞAN ADIYAMAN  3  MUSTAFA  ALKAYIŞ ADIYAMAN  4  HÜSEYİN  ÖZHAN ADIYAMAN  5  ZİYA  POLAT AFYONKARAHİSAR  1  ALİ  ÖZKAYA AFYONKARAHİSAR  2  İBRAHİM  YURDUNUSEVEN AFYONKARAHİSAR  3  HASAN  ARSLAN AFYONKARAHİSAR  4  FERDA  ERTÜRK AFYONKARAHİSAR  5  HAKKI  ÖZTÜRK AFYONKARAHİSAR  6  ETHEM  KARAHAN AĞRI  1  RUKEN  KİLERCİ AĞRI  2  ABBAS  AYDIN AĞRI  3  MEHMET ALİ  BİLGİLİ AĞRI  4  ŞABAN  POLAT AMASYA  1  HALUK  İPEK AMASYA  2  HASAN  ÇİLEZ AMASYA  3  ABDULKERİM BUĞRA  ŞİMŞEK ANKARA-1  1  YILDIRIM TUĞRUL  TÜRKEŞ ANKARA-1  2  JÜLİDE  SARIEROĞLU ANKARA-1  3  MURAT  ALPARSLAN ANKARA-1  4  ZEHRANUR  AYDEMİR ANKARA-1  5  MUSTAFA  HASGÜL ANKARA-1  6  EBRU  KURBAN YALDIZ ANKARA-1  7  MUHAMMED ABDULLAH  ÖZER ANKARA-1  8  OSMAN  KARAASLAN ANKARA-1  9  HASAN  ERÇELEBİ ANKARA-1  10  EYÜP GÖKHAN  ÖZEKİN ANKARA-1  11  EDİBE SİNEM  ERSOY ANKARA-1  12  İLHAMİ  TEKE ANKARA-1  13  MUHAMMET TARIK  KUYRUKCU ANKARA-2  1  VEDAT  BİLGİN ANKARA-2  2  LÜTFİYE SELVA  ÇAM ANKARA-2  3  ORHAN  YEGİN ANKARA-2  4  ZEYNEP  YILDIZ ANKARA-2  5  OSMAN  GÖKÇEK ANKARA-2  6  KURTCAN  ÇELEBİ ANKARA-2  7  ABDULVAHAP  ŞAHİN ANKARA-2  8  CİHAN  ANKARA ANKARA-2  9  EJDER  ONURSAL ANKARA-2  10  SERVET  TÜRKAYIK ANKARA-2  11  BURCU  GÖKALP ANKARA-3  1  FUAT  OKTAY ANKARA-3  2  LEYLA  ŞAHİN USTA ANKARA-3  3  ÖMER  İLERİ ANKARA-3  4  ASUMAN  ERDOĞAN ANKARA-3  5  AHMET FETHAN  BAYKOÇ ANKARA-3  6  REMZİ  ALBASAN ANKARA-3  7  HALİSE  ÇİFTCİ ANKARA-3  8  AHMET  ÇOTUK ANKARA-3  9  AHMET  GÜL ANKARA-3  10  ERTUNÇ  GÜNGÖR ANKARA-3  11  HALİL  HOTAMAN ANKARA-3  12  CANSIN  YILMAZ YAŞAR ANTALYA  1  MEVLÜT  ÇAVUŞOĞLU ANTALYA  2  MUSTAFA  KÖSE ANTALYA  3  TUBA  VURAL ÇOKAL ANTALYA  4  KEMAL  ÇELİK ANTALYA  5  ATAY  USLU ANTALYA  6  İBRAHİM ETHEM  TAŞ ANTALYA  7  KUDDUSİ  MÜFTÜOĞLU ANTALYA  8  İZZETTİN  SULTANYAR ANTALYA  9  TÜLAY  BEŞKONAK ÖZÇAY ANTALYA  10  YUSUF  MAYISLAR ANTALYA  11  BETÜL  DEMİROK ANTALYA  12  RÜŞTÜ  PEKER ANTALYA  13  FERAH NUR  ÜNAL ANTALYA  14  ÖZCAN  YILDIRIM ANTALYA  15  MEHMET  UYSAL ANTALYA  16  YAHYA  TURGUT ANTALYA  17  İBRAHİM  BAYUK ARTVİN  1  FARUK  ÇELİK ARTVİN  2  AHMET  ERDEM        AYDIN  1  MUSTAFA  SAVAŞ AYDIN  2  SEDA  SARIBAŞ AYDIN  3  ÖMER  ÖZMEN AYDIN  4  MUSTAFA  ABAK AYDIN  5  MEHMET UMUT  TUNCER AYDIN  6  DUYGU  GÖĞDE AYDIN  7  MURAT  GÜN AYDIN  8  MEHMET  ARKUN BALIKESİR  1  İSMAİL  OK BALIKESİR  2  BELGİN  UYGUR BALIKESİR  3  MUSTAFA  CANBEY BALIKESİR  4  ALİ TAYLAN  ÖZTAYLAN BALIKESİR  5  PAKİZE MUTLU  AYDEMİR BALIKESİR  6  MEHMET  AYDEMİR BALIKESİR  7  AHMET  GÜR BALIKESİR  8  EŞREF  USLU BALIKESİR  9  FATİH  GÜNGÖR BİLECİK  1  HALİL  ELDEMİR BİLECİK  2  HÜSNÜ  ERSOY BİNGÖL  1  FEYZİ  BERDİBEK BİNGÖL  2  ZEKİ  KORKUTATA BİNGÖL  3  FURKAN UFUK  COŞKUN BİTLİS  1  TURAN  BEDİRHANOĞLU BİTLİS  2  MUAZ  ERGEZEN BİTLİS  3  CEBRAİL  YAKIŞIR BOLU  1  YÜKSEL  COŞKUNYÜREK BOLU  2  ARZU  AYDIN BOLU  3  KAZIM  KONAK BURDUR  1  ADEM  KORKMAZ BURDUR  2  MUSTAFA  OĞUZ BURDUR  3  VOLKAN  MENGİ BURSA-1  1  EFKAN  ALA BURSA-1  2  REFİK  ÖZEN BURSA-1  3  AHMET  KILIÇ BURSA-1  4  EMİNE  YAVUZ GÖZGEÇ BURSA-1  5  MUSTAFA  YAVUZ BURSA-1  6  AHMET  YILDIZ BURSA-1  7  İRFAN  AKKAYA BURSA-1  8  ÖMER FARUK  TEMİZTÜRK BURSA-1  9  SEMİH  PEKSERT BURSA-1  10  MİHRİMAH  KOCABIYIK BURSA-2  1  MUSTAFA  VARANK BURSA-2  2  AYHAN  SALMAN BURSA-2  3  OSMAN  MESTEN BURSA-2  4  EMEL  GÖZÜKARA DURMAZ BURSA-2  5  MUHAMMET MÜFİT  AYDIN BURSA-2  6  MUSTAFA  YILDIRIM BURSA-2  7  FUAT  ALPASLAN BURSA-2  8  SÜLEYMAN  ÇELİK BURSA-2  9  ASUMAN  AKÇAY SAKALLI BURSA-2  10  MUSTAFA  KAYA ÇANAKKALE  1  AYHAN  GİDER ÇANAKKALE  2  JÜLİDE  İSKENDEROĞLU ÇANAKKALE  3  NAZIM HİKMET  KESKİNER ÇANAKKALE  4  HALİL ZAHİT  MERT ÇANKIRI  1  MUHAMMET EMİN  AKBAŞOĞLU ÇANKIRI  2  SALİM  ÇİVİTCİOĞLU ÇORUM  1  YUSUF  AHLATCI ÇORUM  2  OĞUZHAN  KAYA ÇORUM  3  ZEKİ  GÜL ÇORUM  4  RAMAZAN  KELEPİRCİOĞLU DENİZLİ  1  CAHİT  ÖZKAN DENİZLİ  2  ŞAHİN  TİN DENİZLİ  3  NİLGÜN  ÖK DENİZLİ  4  EKREM  BAŞER DENİZLİ  5  OSMAN  YÜCELİŞ DENİZLİ  6  BİRTAN  ŞAHAN DENİZLİ  7  FERİDE  KABADAYILAR DİYARBAKIR  1  MEHMET GALİP  ENSARİOĞLU DİYARBAKIR  2  MEHMET SAİD  YAZ DİYARBAKIR  3  SUNA  KEPOLU ATAMAN DİYARBAKIR  4  AYŞEGÜL  BİÇER DİYARBAKIR  5  AZİZ ALPER  BİTEN DİYARBAKIR  6  ABDULVAHİT  GÜVENSEN DİYARBAKIR  7  FEYZULLAH  ŞİMŞEK DİYARBAKIR  8  HATİCE  SEYDAOĞLU DİYARBAKIR  9  ABDURRAHMAN  KİKİZADE DİYARBAKIR  10  TAHSİN  ARSLAN DİYARBAKIR  11  MUHAMMED AHMET MAHSUM  MELİKOĞLU DİYARBAKIR  12  SEYİD KUTUP  YILDIRIM EDİRNE  1  FATMA  AKSAL EDİRNE  2  TARIK  HATİPLER EDİRNE  3  ERDİNÇ  ÇEKİÇ EDİRNE  4  SEVDA NUR  KURBAN ELAZIĞ  1  EROL  KELEŞ ELAZIĞ  2  EJDER  AÇIKKAPI ELAZIĞ  3  MAHMUT RIDVAN  NAZIRLI ELAZIĞ  4  MÜCAHİT  YANILMAZ ELAZIĞ  5  HASAN MURAT  ÖZ ERZİNCAN  1  SÜLEYMAN  KARAMAN ERZİNCAN  2  MEHMET CAVİT  ŞİRECİ ERZURUM  1  SELAMİ  ALTINOK ERZURUM  2  FATMA  ÖNCÜ ERZURUM  3  MEHMET EMİN  ÖZ ERZURUM  4  ABDURRAHİM  FIRAT ERZURUM  5  AYŞE DENİZ  ÇELİK ERZURUM  6  MUHAMMED GÖKBERK  KOCAALİLER ESKİŞEHİR  1  FATİH  DÖNMEZ ESKİŞEHİR  2  AYŞEN  GÜRCAN ESKİŞEHİR  3  ALİ  DEMİREL ESKİŞEHİR  4  HAKAN  ÇİZMELİOĞLU ESKİŞEHİR  5  PINAR  TURHANOĞLU GÜCÜYENER ESKİŞEHİR  6  DERYA  ÇIRAKLI GAZİANTEP  1  ABDULHAMİT  GÜL GAZİANTEP  2  MEHMET EYUP  ÖZKEÇECİ GAZİANTEP  3  ALİ  ŞAHİN GAZİANTEP  4  DERYA  BAKBAK GAZİANTEP  5  MESUT  BOZATLI GAZİANTEP  6  ŞEHZADE  DEMİR GAZİANTEP  7  İRFAN  ÇELİKASLAN GAZİANTEP  8  BÜNYAMİN  BOZGEYİK GAZİANTEP  9  FERAY  YILMAZ GAZİANTEP  10  MUHAMMED HAKAN  TANRIÖVER GAZİANTEP  11  HASAN  TEKE GAZİANTEP  12  ABDULLAH  DURDU GAZİANTEP  13  CUMA  REYHAN GAZİANTEP  14  ABDULLAH  KORKMAZ GİRESUN  1  NAZIM  ELMAS GİRESUN  2  ALİ  TEMÜR GİRESUN  3  TOLGA  ERENER GİRESUN  4  BERRİN  AYDIN GÜMÜŞHANE  1  CELALETTİN  KÖSE GÜMÜŞHANE  2  ÜNAL  YILMAZ HAKKARİ  1  ABDULMUTTALİP  ÖZBEK HAKKARİ  2  MEHMET  BUDAK HAKKARİ  3  HİKMET  YAŞAR HATAY  1  ADEM  YEŞİLDAL HATAY  2  ABDULKADİR  ÖZEL HATAY  3  HÜSEYİN  YAYMAN HATAY  4  KEMAL  KARAHAN HATAY  5  ZEHRA  EREN HATAY  6  CENGİZ  YILDIZ HATAY  7  FİLİZ  ÖZÇÖREKÇİ HATAY  8  AHMET ALPER  SOYLU HATAY  9  MEHMET HAKAN  YILMAZ HATAY  10  HALİL ERSEN  DOĞAN HATAY  11  NECMİDDİN  ÇİTO ISPARTA  1  MEHMET UĞUR  GÖKGÖZ ISPARTA  2  OSMAN  ZABUN ISPARTA  3  YAKUP  KÜTÜK ISPARTA  4  NESRİN  SEMİZ MERSİN  1  NUREDDİN  NEBATİ MERSİN  2  ALİ  KIRATLI MERSİN  3  HAVVA SİBEL  SÖYLEMEZ MERSİN  4  FARUK  DİNÇ MERSİN  5  MEHMET  AKDOĞAN MERSİN  6  ALİ İHSAN  GÖK MERSİN  7  SERKAN  TANRIKULU MERSİN  8  HAKKI  MENİZ MERSİN  9  FATİH  DÖLEK MERSİN  10  MUSTAFA  ERİM MERSİN  11  FİRDEVS  AKTÜRK MERSİN  12  HALİT  PEKDURAN MERSİN  13  SEÇKİN  TAŞ İSTANBUL-1  1  MURAT  KURUM İSTANBUL-1  2  ERKAN  KANDEMİR İSTANBUL-1  3  HASAN  TURAN İSTANBUL-1  4  MÜŞERREF PERVİN TUBA  DURGUT İSTANBUL-1  5  HULUSİ  ŞENTÜRK İSTANBUL-1  6  MUSTAFA HULKİ  CEVİZOĞLU İSTANBUL-1  7  TUĞBA  IŞIK ERCAN İSTANBUL-1  8  İSMAİL  ERDEM İSTANBUL-1  9  YAHYA  ÇELİK İSTANBUL-1  10  BEHİYE  EKER İSTANBUL-1  11  SERKAN  BAYRAM İSTANBUL-1  12  ÜMMÜGÜLŞEN  ÖZTÜRK İSTANBUL-1  13  AZMİ  EKİNCİ İSTANBUL-1  14  NURETTİN  ALAN İSTANBUL-1  15  FATİH SÜLEYMAN  DENİZOLGUN İSTANBUL-1  16  LEMAN  YENİGÜN İSTANBUL-1  17  ESMA  ERSİN İSTANBUL-1  18  UMUT ARMAN  SONAY İSTANBUL-1  19  ALİ  SEVİNÇ İSTANBUL-1  20  MAHMUT  EMİNMOLLAOĞLU İSTANBUL-1  21  RÜSTEM  KABİL İSTANBUL-1  22  ALİ  YAZLI İSTANBUL-1  23  AYDOĞAN  AHIAKIN İSTANBUL-1  24  ZEYNETTİN  AYDIN İSTANBUL-1  25  CEMAL  DONAT İSTANBUL-1  26  EBRU  SARACOĞLU İSTANBUL-1  27  AYŞEGÜL ESRA  ATİK İSTANBUL-1  28  FATİH  ÖGÜN İSTANBUL-1  29  ZEYNEP  BAYIR İSTANBUL-1  30  MURAT  AÇIK İSTANBUL-1  31  VELİ  ARSLAN İSTANBUL-1  32  YUNUS FIRAT  AYDIN İSTANBUL-1  33  MUSTAFA NAİM  YAĞCI İSTANBUL-1  34  FURKAN  GÖKGÖZ İSTANBUL-1  35  NURETTİN  ALAGÖZ İSTANBUL-2  1  SÜLEYMAN  SOYLU İSTANBUL-2  2  HALİT  YEREBAKAN İSTANBUL-2  3  RABİA  KALENDER İLHAN İSTANBUL-2  4  MEHMET ÖNDER  AKSAKAL İSTANBUL-2  5  MUSTAFA  DEMİR İSTANBUL-2  6  İSMAİL EMRAH  KARAYEL İSTANBUL-2  7  ZAFER  SIRAKAYA İSTANBUL-2  8  BÜŞRA  PAKER İSTANBUL-2  9  SEVAN  SIVACIOĞLU İSTANBUL-2  10  DERYA  AYAYDIN İSTANBUL-2  11  ADEM  YILDIRIM İSTANBUL-2  12  SENA NUR  ÇELİK İSTANBUL-2  13  AHMET BİLAL  KIYMAZ İSTANBUL-2  14  HÜSEYİN  EROĞLU İSTANBUL-2  15  ENES  EMİNOĞLU İSTANBUL-2  16  AHMET HAMDİ  ÇAMLI İSTANBUL-2  17  EMRE  USTAOSMANOĞLU İSTANBUL-2  18  ŞEVKİ  ŞAR İSTANBUL-2  19  CAHİT  ALTUNAY İSTANBUL-2  20  ÖMER FUAT  GÜNDAY İSTANBUL-2  21  ORHAN  NARİN İSTANBUL-2  22  SELÇUK  KAR İSTANBUL-2  23  KEMAL OĞUZ  KIDİL İSTANBUL-2  24  FERŞAT  YILDIRIM İSTANBUL-2  25  ECRİN NAZLI  İNAN İSTANBUL-2  26  NAZİF BARIŞ  ÇİFTÇİOĞLU İSTANBUL-2  27  BEŞİR  AÇIKÇA İSTANBUL-3  1  NUMAN  KURTULMUŞ İSTANBUL-3  2  ÖZLEM  ZENGİN İSTANBUL-3  3  CÜNEYT  YÜKSEL İSTANBUL-3  4  ZEKERİYA  YAPICIOĞLU İSTANBUL-3  5  HALİS  DALKILIÇ İSTANBUL-3  6  RÜMEYSA  KADAK İSTANBUL-3  7  OĞUZ  ÜÇÜNCÜ İSTANBUL-3  8  NECMİ  KADIOĞLU İSTANBUL-3  9  ŞAMİL  AYRIM İSTANBUL-3  10  SEDA  GÖREN BÖLÜK İSTANBUL-3  11  NİLHAN  AYAN İSTANBUL-3  12  YILDIZ  KONAL SÜSLÜ İSTANBUL-3  13  ŞENGÜL  KARSLI İSTANBUL-3  14  YÜCEL ARZEN  HACIOĞULLARI İSTANBUL-3  15  HALİME  KÖKCE İSTANBUL-3  16  MEHMET  SARI İSTANBUL-3  17  NEVZAT  ŞATIROĞLU İSTANBUL-3  18  EKREM  GÖRÇEKER İSTANBUL-3  19  NECATİ  KARAGÖZ İSTANBUL-3  20  RASİM  ERDOĞMUŞ İSTANBUL-3  21  YUSUF  ASLAN İSTANBUL-3  22  MUSTAFA  KORKUT İSTANBUL-3  23  MUTLU  BOZOĞLU İSTANBUL-3  24  FETİ AHMET  BALIN İSTANBUL-3  25  OKTAY  ŞAMDANLI İSTANBUL-3  26  MEHMET  YILDIZ İSTANBUL-3  27  YILMAZ  DURMUŞ İSTANBUL-3  28  NEVİN MİNE  VURAL İSTANBUL-3  29  MEMET  YALÇIN İSTANBUL-3  30  NAZİF  ÇETİN İSTANBUL-3  31  RAMAZAN  ARKAN İSTANBUL-3  32  HARUN  ÇELİK İSTANBUL-3  33  RASİM  YAĞAR İSTANBUL-3  34  CEMAL  TOPTANCI İSTANBUL-3  35  RECEP  SEYYAR İSTANBUL-3  36  ALİ  ÇİÇEK İZMİR-1  1  MEHMET  KASAPOĞU İZMİR-1  2  MAHMUT ATİLLA  KAYA İZMİR-1  3  ŞEBNEM  BURSALI İZMİR-1  4  MEHMET ALİ  ÇELEBİ İZMİR-1  5  CEMAL  BEKLE İZMİR-1  6  SAVCI  SAYAN İZMİR-1  7  ENES  EFENDİOĞLU İZMİR-1  8  ÖMÜR  ŞANLI İZMİR-1  9  MEHMET SADIK  TUNÇ İZMİR-1  10  NİSA  ALPTEKİN İZMİR-1  11  MEHMET SAİD  BAŞDAŞ İZMİR-1  12  SELAHATTİN SERDAR  MUÇAY İZMİR-1  13  BERKAN  YILDIZHAN İZMİR-1  14  HATİCE YELİZ  KARATAŞ İZMİR-2  1  EYYÜP KADİR  İNAN İZMİR-2  2  FEHMİ ALPAY  ÖZALAN İZMİR-2  3  CEYDA  BÖLÜNMEZ ÇANKIRI İZMİR-2  4  YAŞAR  KIRKPINAR İZMİR-2  5  KEREM ALİ  SÜREKLİ İZMİR-2  6  MUHAMMET  DOĞAN İZMİR-2  7  DİLEK  YILDIZ İZMİR-2  8  İSMAİL  HANCI İZMİR-2  9  AHMET CAN  ÇELİK İZMİR-2  10  GÜLŞEN  GEZİCİ İZMİR-2  11  HALİL  POLAT İZMİR-2  12  VEYSEL  GÜLDOĞAN İZMİR-2  13  GÜVEN  DEMİRAĞ İZMİR-2  14  YASİN  DEMİREL KARS  1  ADEM  ÇALKIN KARS  2  YUNUS  KILIÇ KARS  3  SERKANT  AYKUL KASTAMONU  1  HALİL  ULUAY KASTAMONU  2  FATMA SERAP  EKMEKCİ KASTAMONU  3  MEHMET  UMUR KAYSERİ  1  HULUSİ  AKAR KAYSERİ  2  AYŞE  BÖHÜRLER KAYSERİ  3  ŞABAN  ÇOPUROĞLU KAYSERİ  4  MURAT CAHİD  CINGI KAYSERİ  5  SAYIN BAYAR  ÖZSOY KAYSERİ  6  MAHMUT  GÜRCAN KAYSERİ  7  EMİNE  TİMUÇİN KAYSERİ  8  HÜSEYİN CAHİT  ÖZDEN KAYSERİ  9  HÜSEYİN  OKANDAN KAYSERİ  10  DENİZ MUSTAFA  ÇAĞAN KIRKLARELİ  1  AHMET GÖKHAN  SARIÇAM KIRKLARELİ  2  HÜSEYİN  TUZCU KIRKLARELİ  3  NEŞE  KİRAZ KIRŞEHİR  1  NECMETTİN  ERKAN KIRŞEHİR  2  OSMAN  ARSLAN KOCAELİ  1  SADETTİN  HÜLAGÜ KOCAELİ  2  RADİYE SEZER  KATIRCIOĞLU KOCAELİ  3  VEYSAL  TİPİOĞLU KOCAELİ  4  MEHMET AKİF  YILMAZ KOCAELİ  5  CEMİL  YAMAN KOCAELİ  6  SAMİ  ÇAKIR KOCAELİ  7  YASEMİN  ÖZDEMİR KOCAELİ  8  MEHMET  ELLİBEŞ KOCAELİ  9  ALİ  GÜNEY KOCAELİ  10  BERNA  ABİŞ KOCAELİ  11  HASAN  SOBA KOCAELİ  12  ERKAN  AKSOY KOCAELİ  13  GÜLAY  ARTUT KOCAELİ  14  İBRAHİM  EFE KONYA  1  TAHİR  AKYÜREK KONYA  2  ORHAN  ERDEM KONYA  3  SELMAN  ÖZBOYACI KONYA  4  MERYEM  GÖKA KONYA  5  ABDULLAH  AĞRALI KONYA  6  MEHMET  BAYKAN KONYA  7  ZİYA  ALTUNYALDIZ KONYA  8  LATİF  SELVİ KONYA  9  MUSTAFA HAKAN  ÖZER KONYA  10  FARUK  ÖZÇELİK KONYA  11  BURHANETTİN  SEVENCAN KONYA  12  SAADET ARMAĞAN  GÜLEÇ KORUMAZ KONYA  13  ERCAN  USLU KONYA  14  HÜMEYRA  SAÇKESEN KONYA  15  MUHAMMED  ZEREN KÜTAHYA  1  ADİL  BİÇER KÜTAHYA  2  İSMAİL ÇAĞLAR  BAYIRCI KÜTAHYA  3  MEHMET  DEMİR KÜTAHYA  4  ESRA  ÖZBEK BALCI KÜTAHYA  5  MUSTAFA ALTUĞ  ATALAY MALATYA  1  BÜLENT  TÜFENKCİ MALATYA  2  İHSAN  KOCA MALATYA  3  İNANÇ SİRAÇ KARA  ÖLMEZTOPRAK MALATYA  4  ABDURRAHMAN  BABACAN MALATYA  5  VAHİT  ATALAN MALATYA  6  RAMAZAN  ÖZCAN MANİSA  1  BAHADIR  YENİŞEHİRLİOĞLU MANİSA  2  MURAT  BAYBATUR MANİSA  3  TAMER  AKKAL MANİSA  4  AHMET MÜCAHİT  ARINÇ MANİSA  5  MEHMET ALİ  ÖZKAN MANİSA  6  AYŞE NEVİN  SERT MANİSA  7  MÜRŞİT  GEDİZLİ MANİSA  8  FATİH  KATIÖZ MANİSA  9  AHMET  PALABIYIK MANİSA  10  YAŞAR  DEMİREL KAHRAMANMARAŞ  1  VAHİT  KİRİŞÇİ KAHRAMANMARAŞ 2  ÖMER ORUÇ BİLAL  DEBGİCİ KAHRAMANMARAŞ  3  MEVLÜT  KURT KAHRAMANMARAŞ  4  TUBA  KÖKSAL KAHRAMANMARAŞ  5  MEHMET  ŞAHİN KAHRAMANMARAŞ  6  HASAN  GEZGİNÇ KAHRAMANMARAŞ  7  KORAY  KIRAÇ KAHRAMANMARAŞ  8  RAMAZAN  GÜRBAK MARDİN  1  FARUK  KILIÇ MARDİN  2  MUHAMMED  ADAK MARDİN  3  MEHMET AKİF  NUHOĞLU MARDİN  4  ABDULVAHAP  ARBAĞ MARDİN  5  MEHMET SAMSA   MARDİN  6  AYHAN  ASLAN MUĞLA  1  KADEM  METE MUĞLA  2  YAKUP  OTGÖZ MUĞLA  3  EYLEM  TAN MUĞLA  4  TURGAY  ÖZTÜRK MUĞLA  5  ALİ METE  KARAGÖZ MUĞLA  6  HAKAN FEVZİ  İLHAN MUĞLA  7  ALİ  TEKİN MUŞ  1  MEHMET EMİN  ŞİMŞEK MUŞ  2  NUR AHMET  KILIÇASLAN MUŞ  3  MUHAMMED BAHADDİN  İŞIK NEVŞEHİR  1  SÜLEYMAN  ÖZGÜN NEVŞEHİR  2  EMRE  ÇALIŞKAN NEVŞEHİR  3  MUSTAFA RAUF  YANAR NİĞDE  1  CEVAHİR  UZKURT NİĞDE  2  YAVUZ  ERGUN NİĞDE  3  İBRAHİM  BALOĞLU ORDU  1  MAHMUT  ÖZER ORDU  2  İBRAHİM UFUK KAYNAK   ORDU  3  MUSTAFA  HAMARAT ORDU  4  İSA  YÜKSEL ORDU  5  İSA  GÜL ORDU  6  SAMET  ÖZDEMİR RİZE  1  MUHAMMED  AVCI RİZE  2  HARUN  MERTOĞLU RİZE  3  YILMAZ  KATMER SAKARYA  1  LÜTFİ  BAYRAKTAR SAKARYA  2  ÇİĞDEM  ERDOĞAN ATABEK SAKARYA  3  ALİ  İNCİ SAKARYA  4  ERTUĞRUL  KOCACIK SAKARYA  5  MURAT  KAYA SAKARYA  6  AKİF ADNAN  DİZER SAKARYA  7  KÜRŞAT  KILIÇ SAKARYA  8  RAHMİ CAN  ŞEŞEN SAMSUN  1  MEHMET  MUŞ SAMSUN  2  ÇİĞDEM  KARAASLAN SAMSUN  3  YUSUF ZİYA  YILMAZ SAMSUN  4  ORHAN  KIRCALI SAMSUN  5  ERSAN  AKSU SAMSUN  6  MÜCAHİT  YILMAZ SAMSUN  7  HAVVA  ŞEN SAYGIN SAMSUN  8  KADİR  KAYAN SAMSUN  9  İRFAN  ŞENOCAK SİİRT  1  MERVAN  GÜL SİİRT  2  FEYZİ  SEVGİLİ SİİRT  3  LOKMAN  ÖZCAN SİNOP  1  NAZIM  MAVİŞ SİNOP  2  SEYİT ALİ  ÇETİN SİVAS  1  ABDULLAH  GÜLER SİVAS  2  HAKAN  AKSU SİVAS  3  RUKİYE  TOY SİVAS  4  RÜSTEM  YÜCE SİVAS  5  SERDAR  ÖKSÜM TEKİRDAĞ  1  MESTAN  ÖZCAN TEKİRDAĞ  2  GÖKHAN  DİKTAŞ TEKİRDAĞ  3  ÇİĞDEM  KONCAGÜL TEKİRDAĞ  4  HAKAN  SUNAL TEKİRDAĞ  5  ABDULLAH  ÖĞE TEKİRDAĞ  6  AKIN  YILMAZ TEKİRDAĞ  7  MÜGE  YILDIZ TOPAK TEKİRDAĞ  8  DEFNE  GEZER TOKAT  1  YUSUF  BEYAZIT TOKAT  2  MUSTAFA  ARSLAN TOKAT  3  CÜNEYT  ALDEMİR TOKAT  4  ADEM  DİZER TOKAT  5  MEHMET  CAN TRABZON  1  ADİL  KARAİSMAİLOĞLU TRABZON  2  MUSTAFA  ŞEN TRABZON  3  YILMAZ  BÜYÜKAYDIN TRABZON  4  VEHBİ  KOÇ TRABZON  5  MERYEM  SÜRMEN TRABZON  6  ZAFER  OFLUOĞLU TUNCELİ  1  HAKAN  ÖZER ŞANLIURFA  1  BEKİR  BOZDAĞ ŞANLIURFA  2  ABDULKADİR EMİN ÖNEN   ŞANLIURFA  3  ABDÜRRAHİM  DUSAK ŞANLIURFA  4  MEHMET ALİ  CEVHERİ ŞANLIURFA  5  CEVAHİR ASUMAN  YAZMACI ŞANLIURFA  6  İBRAHİM  EYYÜPOĞLU ŞANLIURFA  7  HİKMET  BAŞAK ŞANLIURFA  8  MEHMET FARUK  PINARBAŞI ŞANLIURFA  9  MAHMUT  KAÇAR ŞANLIURFA  10  NİHAT  KILIÇ ŞANLIURFA  11  EMRE  KARAÇİZMELİ ŞANLIURFA  12  MEHMET İLHAMİ  GÜNBEGİ ŞANLIURFA  13  ABDULLAH  AKSAK ŞANLIURFA  14  ABDURRAHİM  TORU UŞAK  1  İSMAİL  GÜNEŞ UŞAK  2  FAHRETTİN  TUĞRUL UŞAK  3  HİLAL  SABANCI VAN  1  BURHAN  KAYATÜRK VAN  2  KAYHAN  TÜRKMENOĞLU VAN  3  ABDULAHAT  ARVAS VAN  4  AZAD  KARTAL VAN  5  SELMA  BİÇEK VAN  6  MUHAMMED  ÇALAĞAN VAN  7  ÖMER FARUK  KARAKURT VAN  8  MUHAMMED AFFAN  ORHAN YOZGAT  1  ABDULKADİR  AKGÜL YOZGAT  2  SÜLEYMAN  ŞAHAN YOZGAT  3  İSKENDER  MİNAR YOZGAT  4  YUSUF  İBİŞ ZONGULDAK  1  MUAMMER  AVCI ZONGULDAK  2  SAFFET  BOZKURT ZONGULDAK  3  AHMET  ÇOLAKOĞLU ZONGULDAK  4  NEJDET  TISKAOĞLU ZONGULDAK  5  DİLEK  KAYA AKSARAY  1  CENGİZ  AYDOĞDU AKSARAY  2  HÜSEYİN  ALTINSOY AKSARAY  3  SEVİNÇ  KASAL AKSARAY  4  SİNAN  ÖZKAN BAYBURT  1  ORHAN  ATEŞ KARAMAN  1  SELMAN OĞUZHAN  ESER KARAMAN  2  OSMAN  SAĞLAM KARAMAN  3  FATMA  ÇOŞTU KIRIKKALE  1  MUSTAFA  KAPLAN KIRIKKALE  2  ERGÜN  TEKİN KIRIKKALE  3  MUHAMMET EMİN  AVUNDUKLUOĞLU BATMAN  1  FERHAT  NASIROĞLU BATMAN  2  SERKAN  RAMANLI BATMAN  3  MURAT  GÜNEŞTEKİN BATMAN  4  MUHSİNE  BOZKURT BATMAN  5  FIRAT  TUNÇ ŞIRNAK  1  ASLAN  TATAR ŞIRNAK  2  HATİCE  ATAN ŞIRNAK  3  BEDİRHAN  ŞIK ŞIRNAK  4  ABDULKERİM  GÜNDÜZ BARTIN  1  YUSUF ZİYA  ALDATMAZ BARTIN  2  TURHAN  KALAYCI ARDAHAN  1  KAAN  KOÇ ARDAHAN  2  GÜVEN  KARAKOYUN IĞDIR  1  CANTÜRK  ALAGÖZ IĞDIR  2  AHMET  TUTULMAZ YALOVA  1  AHMET  BÜYÜKGÜMÜŞ YALOVA  2  MELİHA  AKYOL YALOVA  3  ERHAN  DEDE KARABÜK  1  CEM  ŞAHİN KARABÜK  2  DURMUŞ ALİ  KESKİNKILIÇ KARABÜK  3  HÜSEYİN  GÜNDOĞDU KİLİS  1  AHMET SALİH  DAL KİLİS  2  FAZIL  ARISOY OSMANİYE  1  DERYA  YANIK OSMANİYE  2  SEYDİ  GÜLSOY OSMANİYE  3  İLYAS  YİĞİT OSMANİYE  4  MESUT  TOKUR DÜZCE  1  AYŞE  KEŞİR DÜZCE  2  ERCAN  ÖZTÜRK DÜZCE  3  HAKAN  KUŞÇUOĞLU  
2023 seçimleri AK Parti aday listeleri belli oldu.

2023 seçimleri AK Parti aday listeleri belli oldu.

ADANA  1  ÖMER  ÇELİK
ADANA  2  AHMET  ZENBİLCİ
ADANA  3  SUNAY  KARAMIK
ADANA  4  ABDULLAH  DOĞRU
ADANA  5  FARUK  AYTEK
ADANA  6  MUSTAFA  YILDIZ
ADANA  7  HASAN HÜSEYİN  KUŞCU
ADANA  8  EROL  KAHRAMAN
ADANA  9  KASIM  PAMUK
ADANA  10  FATİME  YURDUSEVEN
ADANA  11  DİNÇER  DİNÇ
ADANA  12  MELİKE  DOĞAN
ADANA  13  RAMAZAN  ÇIRAK
ADANA  14  OĞUZHAN  GÜRHANİ
ADANA  15  MEHMET  KURTARAN

ADIYAMAN  1  RESUL  KURT
ADIYAMAN  2  İSHAK  ŞAN
ADIYAMAN  3  MUSTAFA  ALKAYIŞ
ADIYAMAN  4  HÜSEYİN  ÖZHAN
ADIYAMAN  5  ZİYA  POLAT

AFYONKARAHİSAR  1  ALİ  ÖZKAYA
AFYONKARAHİSAR  2  İBRAHİM  YURDUNUSEVEN
AFYONKARAHİSAR  3  HASAN  ARSLAN
AFYONKARAHİSAR  4  FERDA  ERTÜRK
AFYONKARAHİSAR  5  HAKKI  ÖZTÜRK
AFYONKARAHİSAR  6  ETHEM  KARAHAN

AĞRI  1  RUKEN  KİLERCİ
AĞRI  2  ABBAS  AYDIN
AĞRI  3  MEHMET ALİ  BİLGİLİ
AĞRI  4  ŞABAN  POLAT

AMASYA  1  HALUK  İPEK
AMASYA  2  HASAN  ÇİLEZ
AMASYA  3  ABDULKERİM BUĞRA  ŞİMŞEK

ANKARA-1  1  YILDIRIM TUĞRUL  TÜRKEŞ
ANKARA-1  2  JÜLİDE  SARIEROĞLU
ANKARA-1  3  MURAT  ALPARSLAN
ANKARA-1  4  ZEHRANUR  AYDEMİR
ANKARA-1  5  MUSTAFA  HASGÜL
ANKARA-1  6  EBRU  KURBAN YALDIZ
ANKARA-1  7  MUHAMMED ABDULLAH  ÖZER
ANKARA-1  8  OSMAN  KARAASLAN
ANKARA-1  9  HASAN  ERÇELEBİ
ANKARA-1  10  EYÜP GÖKHAN  ÖZEKİN
ANKARA-1  11  EDİBE SİNEM  ERSOY
ANKARA-1  12  İLHAMİ  TEKE
ANKARA-1  13  MUHAMMET TARIK  KUYRUKCU

ANKARA-2  1  VEDAT  BİLGİN
ANKARA-2  2  LÜTFİYE SELVA  ÇAM
ANKARA-2  3  ORHAN  YEGİN
ANKARA-2  4  ZEYNEP  YILDIZ
ANKARA-2  5  OSMAN  GÖKÇEK
ANKARA-2  6  KURTCAN  ÇELEBİ
ANKARA-2  7  ABDULVAHAP  ŞAHİN
ANKARA-2  8  CİHAN  ANKARA
ANKARA-2  9  EJDER  ONURSAL
ANKARA-2  10  SERVET  TÜRKAYIK
ANKARA-2  11  BURCU  GÖKALP

ANKARA-3  1  FUAT  OKTAY
ANKARA-3  2  LEYLA  ŞAHİN USTA
ANKARA-3  3  ÖMER  İLERİ
ANKARA-3  4  ASUMAN  ERDOĞAN
ANKARA-3  5  AHMET FETHAN  BAYKOÇ
ANKARA-3  6  REMZİ  ALBASAN
ANKARA-3  7  HALİSE  ÇİFTCİ
ANKARA-3  8  AHMET  ÇOTUK
ANKARA-3  9  AHMET  GÜL
ANKARA-3  10  ERTUNÇ  GÜNGÖR
ANKARA-3  11  HALİL  HOTAMAN
ANKARA-3  12  CANSIN  YILMAZ YAŞAR

ANTALYA  1  MEVLÜT  ÇAVUŞOĞLU
ANTALYA  2  MUSTAFA  KÖSE
ANTALYA  3  TUBA  VURAL ÇOKAL
ANTALYA  4  KEMAL  ÇELİK
ANTALYA  5  ATAY  USLU
ANTALYA  6  İBRAHİM ETHEM  TAŞ
ANTALYA  7  KUDDUSİ  MÜFTÜOĞLU
ANTALYA  8  İZZETTİN  SULTANYAR
ANTALYA  9  TÜLAY  BEŞKONAK ÖZÇAY
ANTALYA  10  YUSUF  MAYISLAR
ANTALYA  11  BETÜL  DEMİROK
ANTALYA  12  RÜŞTÜ  PEKER
ANTALYA  13  FERAH NUR  ÜNAL
ANTALYA  14  ÖZCAN  YILDIRIM
ANTALYA  15  MEHMET  UYSAL
ANTALYA  16  YAHYA  TURGUT
ANTALYA  17  İBRAHİM  BAYUK

ARTVİN  1  FARUK  ÇELİK
ARTVİN  2  AHMET  ERDEM
      
AYDIN  1  MUSTAFA  SAVAŞ
AYDIN  2  SEDA  SARIBAŞ
AYDIN  3  ÖMER  ÖZMEN
AYDIN  4  MUSTAFA  ABAK
AYDIN  5  MEHMET UMUT  TUNCER
AYDIN  6  DUYGU  GÖĞDE
AYDIN  7  MURAT  GÜN
AYDIN  8  MEHMET  ARKUN

BALIKESİR  1  İSMAİL  OK
BALIKESİR  2  BELGİN  UYGUR
BALIKESİR  3  MUSTAFA  CANBEY
BALIKESİR  4  ALİ TAYLAN  ÖZTAYLAN
BALIKESİR  5  PAKİZE MUTLU  AYDEMİR
BALIKESİR  6  MEHMET  AYDEMİR
BALIKESİR  7  AHMET  GÜR
BALIKESİR  8  EŞREF  USLU
BALIKESİR  9  FATİH  GÜNGÖR

BİLECİK  1  HALİL  ELDEMİR
BİLECİK  2  HÜSNÜ  ERSOY

BİNGÖL  1  FEYZİ  BERDİBEK
BİNGÖL  2  ZEKİ  KORKUTATA
BİNGÖL  3  FURKAN UFUK  COŞKUN

BİTLİS  1  TURAN  BEDİRHANOĞLU
BİTLİS  2  MUAZ  ERGEZEN
BİTLİS  3  CEBRAİL  YAKIŞIR

BOLU  1  YÜKSEL  COŞKUNYÜREK
BOLU  2  ARZU  AYDIN
BOLU  3  KAZIM  KONAK

BURDUR  1  ADEM  KORKMAZ
BURDUR  2  MUSTAFA  OĞUZ
BURDUR  3  VOLKAN  MENGİ

BURSA-1  1  EFKAN  ALA
BURSA-1  2  REFİK  ÖZEN
BURSA-1  3  AHMET  KILIÇ
BURSA-1  4  EMİNE  YAVUZ GÖZGEÇ
BURSA-1  5  MUSTAFA  YAVUZ
BURSA-1  6  AHMET  YILDIZ
BURSA-1  7  İRFAN  AKKAYA
BURSA-1  8  ÖMER FARUK  TEMİZTÜRK
BURSA-1  9  SEMİH  PEKSERT
BURSA-1  10  MİHRİMAH  KOCABIYIK

BURSA-2  1  MUSTAFA  VARANK
BURSA-2  2  AYHAN  SALMAN
BURSA-2  3  OSMAN  MESTEN
BURSA-2  4  EMEL  GÖZÜKARA DURMAZ
BURSA-2  5  MUHAMMET MÜFİT  AYDIN
BURSA-2  6  MUSTAFA  YILDIRIM
BURSA-2  7  FUAT  ALPASLAN
BURSA-2  8  SÜLEYMAN  ÇELİK
BURSA-2  9  ASUMAN  AKÇAY SAKALLI
BURSA-2  10  MUSTAFA  KAYA

ÇANAKKALE  1  AYHAN  GİDER
ÇANAKKALE  2  JÜLİDE  İSKENDEROĞLU
ÇANAKKALE  3  NAZIM HİKMET  KESKİNER
ÇANAKKALE  4  HALİL ZAHİT  MERT

ÇANKIRI  1  MUHAMMET EMİN  AKBAŞOĞLU
ÇANKIRI  2  SALİM  ÇİVİTCİOĞLU

ÇORUM  1  YUSUF  AHLATCI
ÇORUM  2  OĞUZHAN  KAYA
ÇORUM  3  ZEKİ  GÜL
ÇORUM  4  RAMAZAN  KELEPİRCİOĞLU

DENİZLİ  1  CAHİT  ÖZKAN
DENİZLİ  2  ŞAHİN  TİN
DENİZLİ  3  NİLGÜN  ÖK
DENİZLİ  4  EKREM  BAŞER
DENİZLİ  5  OSMAN  YÜCELİŞ
DENİZLİ  6  BİRTAN  ŞAHAN
DENİZLİ  7  FERİDE  KABADAYILAR

DİYARBAKIR  1  MEHMET GALİP  ENSARİOĞLU
DİYARBAKIR  2  MEHMET SAİD  YAZ
DİYARBAKIR  3  SUNA  KEPOLU ATAMAN
DİYARBAKIR  4  AYŞEGÜL  BİÇER
DİYARBAKIR  5  AZİZ ALPER  BİTEN
DİYARBAKIR  6  ABDULVAHİT  GÜVENSEN
DİYARBAKIR  7  FEYZULLAH  ŞİMŞEK
DİYARBAKIR  8  HATİCE  SEYDAOĞLU
DİYARBAKIR  9  ABDURRAHMAN  KİKİZADE
DİYARBAKIR  10  TAHSİN  ARSLAN
DİYARBAKIR  11  MUHAMMED AHMET MAHSUM  MELİKOĞLU
DİYARBAKIR  12  SEYİD KUTUP  YILDIRIM

EDİRNE  1  FATMA  AKSAL
EDİRNE  2  TARIK  HATİPLER
EDİRNE  3  ERDİNÇ  ÇEKİÇ
EDİRNE  4  SEVDA NUR  KURBAN

ELAZIĞ  1  EROL  KELEŞ
ELAZIĞ  2  EJDER  AÇIKKAPI
ELAZIĞ  3  MAHMUT RIDVAN  NAZIRLI
ELAZIĞ  4  MÜCAHİT  YANILMAZ
ELAZIĞ  5  HASAN MURAT  ÖZ

ERZİNCAN  1  SÜLEYMAN  KARAMAN
ERZİNCAN  2  MEHMET CAVİT  ŞİRECİ
ERZURUM  1  SELAMİ  ALTINOK
ERZURUM  2  FATMA  ÖNCÜ
ERZURUM  3  MEHMET EMİN  ÖZ
ERZURUM  4  ABDURRAHİM  FIRAT
ERZURUM  5  AYŞE DENİZ  ÇELİK
ERZURUM  6  MUHAMMED GÖKBERK  KOCAALİLER

ESKİŞEHİR  1  FATİH  DÖNMEZ
ESKİŞEHİR  2  AYŞEN  GÜRCAN
ESKİŞEHİR  3  ALİ  DEMİREL
ESKİŞEHİR  4  HAKAN  ÇİZMELİOĞLU
ESKİŞEHİR  5  PINAR  TURHANOĞLU GÜCÜYENER
ESKİŞEHİR  6  DERYA  ÇIRAKLI

GAZİANTEP  1  ABDULHAMİT  GÜL
GAZİANTEP  2  MEHMET EYUP  ÖZKEÇECİ
GAZİANTEP  3  ALİ  ŞAHİN
GAZİANTEP  4  DERYA  BAKBAK
GAZİANTEP  5  MESUT  BOZATLI
GAZİANTEP  6  ŞEHZADE  DEMİR
GAZİANTEP  7  İRFAN  ÇELİKASLAN
GAZİANTEP  8  BÜNYAMİN  BOZGEYİK
GAZİANTEP  9  FERAY  YILMAZ
GAZİANTEP  10  MUHAMMED HAKAN  TANRIÖVER
GAZİANTEP  11  HASAN  TEKE
GAZİANTEP  12  ABDULLAH  DURDU
GAZİANTEP  13  CUMA  REYHAN
GAZİANTEP  14  ABDULLAH  KORKMAZ

GİRESUN  1  NAZIM  ELMAS
GİRESUN  2  ALİ  TEMÜR
GİRESUN  3  TOLGA  ERENER
GİRESUN  4  BERRİN  AYDIN

GÜMÜŞHANE  1  CELALETTİN  KÖSE
GÜMÜŞHANE  2  ÜNAL  YILMAZ

HAKKARİ  1  ABDULMUTTALİP  ÖZBEK
HAKKARİ  2  MEHMET  BUDAK
HAKKARİ  3  HİKMET  YAŞAR

HATAY  1  ADEM  YEŞİLDAL
HATAY  2  ABDULKADİR  ÖZEL
HATAY  3  HÜSEYİN  YAYMAN
HATAY  4  KEMAL  KARAHAN
HATAY  5  ZEHRA  EREN
HATAY  6  CENGİZ  YILDIZ
HATAY  7  FİLİZ  ÖZÇÖREKÇİ
HATAY  8  AHMET ALPER  SOYLU
HATAY  9  MEHMET HAKAN  YILMAZ
HATAY  10  HALİL ERSEN  DOĞAN
HATAY  11  NECMİDDİN  ÇİTO

ISPARTA  1  MEHMET UĞUR  GÖKGÖZ
ISPARTA  2  OSMAN  ZABUN
ISPARTA  3  YAKUP  KÜTÜK
ISPARTA  4  NESRİN  SEMİZ

MERSİN  1  NUREDDİN  NEBATİ
MERSİN  2  ALİ  KIRATLI
MERSİN  3  HAVVA SİBEL  SÖYLEMEZ
MERSİN  4  FARUK  DİNÇ
MERSİN  5  MEHMET  AKDOĞAN
MERSİN  6  ALİ İHSAN  GÖK
MERSİN  7  SERKAN  TANRIKULU
MERSİN  8  HAKKI  MENİZ
MERSİN  9  FATİH  DÖLEK
MERSİN  10  MUSTAFA  ERİM
MERSİN  11  FİRDEVS  AKTÜRK
MERSİN  12  HALİT  PEKDURAN
MERSİN  13  SEÇKİN  TAŞ

İSTANBUL-1  1  MURAT  KURUM
İSTANBUL-1  2  ERKAN  KANDEMİR
İSTANBUL-1  3  HASAN  TURAN
İSTANBUL-1  4  MÜŞERREF PERVİN TUBA  DURGUT
İSTANBUL-1  5  HULUSİ  ŞENTÜRK
İSTANBUL-1  6  MUSTAFA HULKİ  CEVİZOĞLU
İSTANBUL-1  7  TUĞBA  IŞIK ERCAN
İSTANBUL-1  8  İSMAİL  ERDEM
İSTANBUL-1  9  YAHYA  ÇELİK
İSTANBUL-1  10  BEHİYE  EKER
İSTANBUL-1  11  SERKAN  BAYRAM
İSTANBUL-1  12  ÜMMÜGÜLŞEN  ÖZTÜRK
İSTANBUL-1  13  AZMİ  EKİNCİ
İSTANBUL-1  14  NURETTİN  ALAN
İSTANBUL-1  15  FATİH SÜLEYMAN  DENİZOLGUN
İSTANBUL-1  16  LEMAN  YENİGÜN
İSTANBUL-1  17  ESMA  ERSİN
İSTANBUL-1  18  UMUT ARMAN  SONAY
İSTANBUL-1  19  ALİ  SEVİNÇ
İSTANBUL-1  20  MAHMUT  EMİNMOLLAOĞLU
İSTANBUL-1  21  RÜSTEM  KABİL
İSTANBUL-1  22  ALİ  YAZLI
İSTANBUL-1  23  AYDOĞAN  AHIAKIN
İSTANBUL-1  24  ZEYNETTİN  AYDIN
İSTANBUL-1  25  CEMAL  DONAT
İSTANBUL-1  26  EBRU  SARACOĞLU
İSTANBUL-1  27  AYŞEGÜL ESRA  ATİK
İSTANBUL-1  28  FATİH  ÖGÜN
İSTANBUL-1  29  ZEYNEP  BAYIR
İSTANBUL-1  30  MURAT  AÇIK
İSTANBUL-1  31  VELİ  ARSLAN
İSTANBUL-1  32  YUNUS FIRAT  AYDIN
İSTANBUL-1  33  MUSTAFA NAİM  YAĞCI
İSTANBUL-1  34  FURKAN  GÖKGÖZ
İSTANBUL-1  35  NURETTİN  ALAGÖZ

İSTANBUL-2  1  SÜLEYMAN  SOYLU
İSTANBUL-2  2  HALİT  YEREBAKAN
İSTANBUL-2  3  RABİA  KALENDER İLHAN
İSTANBUL-2  4  MEHMET ÖNDER  AKSAKAL
İSTANBUL-2  5  MUSTAFA  DEMİR
İSTANBUL-2  6  İSMAİL EMRAH  KARAYEL
İSTANBUL-2  7  ZAFER  SIRAKAYA
İSTANBUL-2  8  BÜŞRA  PAKER
İSTANBUL-2  9  SEVAN  SIVACIOĞLU
İSTANBUL-2  10  DERYA  AYAYDIN
İSTANBUL-2  11  ADEM  YILDIRIM
İSTANBUL-2  12  SENA NUR  ÇELİK
İSTANBUL-2  13  AHMET BİLAL  KIYMAZ
İSTANBUL-2  14  HÜSEYİN  EROĞLU
İSTANBUL-2  15  ENES  EMİNOĞLU
İSTANBUL-2  16  AHMET HAMDİ  ÇAMLI
İSTANBUL-2  17  EMRE  USTAOSMANOĞLU
İSTANBUL-2  18  ŞEVKİ  ŞAR
İSTANBUL-2  19  CAHİT  ALTUNAY
İSTANBUL-2  20  ÖMER FUAT  GÜNDAY
İSTANBUL-2  21  ORHAN  NARİN
İSTANBUL-2  22  SELÇUK  KAR
İSTANBUL-2  23  KEMAL OĞUZ  KIDİL
İSTANBUL-2  24  FERŞAT  YILDIRIM
İSTANBUL-2  25  ECRİN NAZLI  İNAN
İSTANBUL-2  26  NAZİF BARIŞ  ÇİFTÇİOĞLU
İSTANBUL-2  27  BEŞİR  AÇIKÇA

İSTANBUL-3  1  NUMAN  KURTULMUŞ
İSTANBUL-3  2  ÖZLEM  ZENGİN
İSTANBUL-3  3  CÜNEYT  YÜKSEL
İSTANBUL-3  4  ZEKERİYA  YAPICIOĞLU
İSTANBUL-3  5  HALİS  DALKILIÇ
İSTANBUL-3  6  RÜMEYSA  KADAK
İSTANBUL-3  7  OĞUZ  ÜÇÜNCÜ
İSTANBUL-3  8  NECMİ  KADIOĞLU
İSTANBUL-3  9  ŞAMİL  AYRIM
İSTANBUL-3  10  SEDA  GÖREN BÖLÜK
İSTANBUL-3  11  NİLHAN  AYAN
İSTANBUL-3  12  YILDIZ  KONAL SÜSLÜ
İSTANBUL-3  13  ŞENGÜL  KARSLI
İSTANBUL-3  14  YÜCEL ARZEN  HACIOĞULLARI
İSTANBUL-3  15  HALİME  KÖKCE
İSTANBUL-3  16  MEHMET  SARI
İSTANBUL-3  17  NEVZAT  ŞATIROĞLU
İSTANBUL-3  18  EKREM  GÖRÇEKER
İSTANBUL-3  19  NECATİ  KARAGÖZ
İSTANBUL-3  20  RASİM  ERDOĞMUŞ
İSTANBUL-3  21  YUSUF  ASLAN
İSTANBUL-3  22  MUSTAFA  KORKUT
İSTANBUL-3  23  MUTLU  BOZOĞLU
İSTANBUL-3  24  FETİ AHMET  BALIN
İSTANBUL-3  25  OKTAY  ŞAMDANLI
İSTANBUL-3  26  MEHMET  YILDIZ
İSTANBUL-3  27  YILMAZ  DURMUŞ
İSTANBUL-3  28  NEVİN MİNE  VURAL
İSTANBUL-3  29  MEMET  YALÇIN
İSTANBUL-3  30  NAZİF  ÇETİN
İSTANBUL-3  31  RAMAZAN  ARKAN
İSTANBUL-3  32  HARUN  ÇELİK
İSTANBUL-3  33  RASİM  YAĞAR
İSTANBUL-3  34  CEMAL  TOPTANCI
İSTANBUL-3  35  RECEP  SEYYAR
İSTANBUL-3  36  ALİ  ÇİÇEK

İZMİR-1  1  MEHMET  KASAPOĞU
İZMİR-1  2  MAHMUT ATİLLA  KAYA
İZMİR-1  3  ŞEBNEM  BURSALI
İZMİR-1  4  MEHMET ALİ  ÇELEBİ
İZMİR-1  5  CEMAL  BEKLE
İZMİR-1  6  SAVCI  SAYAN
İZMİR-1  7  ENES  EFENDİOĞLU
İZMİR-1  8  ÖMÜR  ŞANLI
İZMİR-1  9  MEHMET SADIK  TUNÇ
İZMİR-1  10  NİSA  ALPTEKİN
İZMİR-1  11  MEHMET SAİD  BAŞDAŞ
İZMİR-1  12  SELAHATTİN SERDAR  MUÇAY
İZMİR-1  13  BERKAN  YILDIZHAN
İZMİR-1  14  HATİCE YELİZ  KARATAŞ

İZMİR-2  1  EYYÜP KADİR  İNAN
İZMİR-2  2  FEHMİ ALPAY  ÖZALAN
İZMİR-2  3  CEYDA  BÖLÜNMEZ ÇANKIRI
İZMİR-2  4  YAŞAR  KIRKPINAR
İZMİR-2  5  KEREM ALİ  SÜREKLİ
İZMİR-2  6  MUHAMMET  DOĞAN
İZMİR-2  7  DİLEK  YILDIZ
İZMİR-2  8  İSMAİL  HANCI
İZMİR-2  9  AHMET CAN  ÇELİK
İZMİR-2  10  GÜLŞEN  GEZİCİ
İZMİR-2  11  HALİL  POLAT
İZMİR-2  12  VEYSEL  GÜLDOĞAN
İZMİR-2  13  GÜVEN  DEMİRAĞ
İZMİR-2  14  YASİN  DEMİREL

KARS  1  ADEM  ÇALKIN
KARS  2  YUNUS  KILIÇ
KARS  3  SERKANT  AYKUL

KASTAMONU  1  HALİL  ULUAY
KASTAMONU  2  FATMA SERAP  EKMEKCİ
KASTAMONU  3  MEHMET  UMUR

KAYSERİ  1  HULUSİ  AKAR
KAYSERİ  2  AYŞE  BÖHÜRLER
KAYSERİ  3  ŞABAN  ÇOPUROĞLU
KAYSERİ  4  MURAT CAHİD  CINGI
KAYSERİ  5  SAYIN BAYAR  ÖZSOY
KAYSERİ  6  MAHMUT  GÜRCAN
KAYSERİ  7  EMİNE  TİMUÇİN
KAYSERİ  8  HÜSEYİN CAHİT  ÖZDEN
KAYSERİ  9  HÜSEYİN  OKANDAN
KAYSERİ  10  DENİZ MUSTAFA  ÇAĞAN

KIRKLARELİ  1  AHMET GÖKHAN  SARIÇAM
KIRKLARELİ  2  HÜSEYİN  TUZCU
KIRKLARELİ  3  NEŞE  KİRAZ

KIRŞEHİR  1  NECMETTİN  ERKAN
KIRŞEHİR  2  OSMAN  ARSLAN

KOCAELİ  1  SADETTİN  HÜLAGÜ
KOCAELİ  2  RADİYE SEZER  KATIRCIOĞLU
KOCAELİ  3  VEYSAL  TİPİOĞLU
KOCAELİ  4  MEHMET AKİF  YILMAZ
KOCAELİ  5  CEMİL  YAMAN
KOCAELİ  6  SAMİ  ÇAKIR
KOCAELİ  7  YASEMİN  ÖZDEMİR
KOCAELİ  8  MEHMET  ELLİBEŞ
KOCAELİ  9  ALİ  GÜNEY
KOCAELİ  10  BERNA  ABİŞ
KOCAELİ  11  HASAN  SOBA
KOCAELİ  12  ERKAN  AKSOY
KOCAELİ  13  GÜLAY  ARTUT
KOCAELİ  14  İBRAHİM  EFE

KONYA  1  TAHİR  AKYÜREK
KONYA  2  ORHAN  ERDEM
KONYA  3  SELMAN  ÖZBOYACI
KONYA  4  MERYEM  GÖKA
KONYA  5  ABDULLAH  AĞRALI
KONYA  6  MEHMET  BAYKAN
KONYA  7  ZİYA  ALTUNYALDIZ
KONYA  8  LATİF  SELVİ
KONYA  9  MUSTAFA HAKAN  ÖZER
KONYA  10  FARUK  ÖZÇELİK
KONYA  11  BURHANETTİN  SEVENCAN
KONYA  12  SAADET ARMAĞAN  GÜLEÇ KORUMAZ
KONYA  13  ERCAN  USLU
KONYA  14  HÜMEYRA  SAÇKESEN
KONYA  15  MUHAMMED  ZEREN

KÜTAHYA  1  ADİL  BİÇER
KÜTAHYA  2  İSMAİL ÇAĞLAR  BAYIRCI
KÜTAHYA  3  MEHMET  DEMİR
KÜTAHYA  4  ESRA  ÖZBEK BALCI
KÜTAHYA  5  MUSTAFA ALTUĞ  ATALAY

MALATYA  1  BÜLENT  TÜFENKCİ
MALATYA  2  İHSAN  KOCA
MALATYA  3  İNANÇ SİRAÇ KARA  ÖLMEZTOPRAK
MALATYA  4  ABDURRAHMAN  BABACAN
MALATYA  5  VAHİT  ATALAN
MALATYA  6  RAMAZAN  ÖZCAN

MANİSA  1  BAHADIR  YENİŞEHİRLİOĞLU
MANİSA  2  MURAT  BAYBATUR
MANİSA  3  TAMER  AKKAL
MANİSA  4  AHMET MÜCAHİT  ARINÇ
MANİSA  5  MEHMET ALİ  ÖZKAN
MANİSA  6  AYŞE NEVİN  SERT
MANİSA  7  MÜRŞİT  GEDİZLİ
MANİSA  8  FATİH  KATIÖZ
MANİSA  9  AHMET  PALABIYIK
MANİSA  10  YAŞAR  DEMİREL

KAHRAMANMARAŞ  1  VAHİT  KİRİŞÇİ
KAHRAMANMARAŞ 2  ÖMER ORUÇ BİLAL  DEBGİCİ
KAHRAMANMARAŞ  3  MEVLÜT  KURT
KAHRAMANMARAŞ  4  TUBA  KÖKSAL
KAHRAMANMARAŞ  5  MEHMET  ŞAHİN
KAHRAMANMARAŞ  6  HASAN  GEZGİNÇ
KAHRAMANMARAŞ  7  KORAY  KIRAÇ
KAHRAMANMARAŞ  8  RAMAZAN  GÜRBAK

MARDİN  1  FARUK  KILIÇ
MARDİN  2  MUHAMMED  ADAK
MARDİN  3  MEHMET AKİF  NUHOĞLU
MARDİN  4  ABDULVAHAP  ARBAĞ
MARDİN  5  MEHMET SAMSA  
MARDİN  6  AYHAN  ASLAN

MUĞLA  1  KADEM  METE
MUĞLA  2  YAKUP  OTGÖZ
MUĞLA  3  EYLEM  TAN
MUĞLA  4  TURGAY  ÖZTÜRK
MUĞLA  5  ALİ METE  KARAGÖZ
MUĞLA  6  HAKAN FEVZİ  İLHAN
MUĞLA  7  ALİ  TEKİN

MUŞ  1  MEHMET EMİN  ŞİMŞEK
MUŞ  2  NUR AHMET  KILIÇASLAN
MUŞ  3  MUHAMMED BAHADDİN  İŞIK

NEVŞEHİR  1  SÜLEYMAN  ÖZGÜN
NEVŞEHİR  2  EMRE  ÇALIŞKAN
NEVŞEHİR  3  MUSTAFA RAUF  YANAR

NİĞDE  1  CEVAHİR  UZKURT
NİĞDE  2  YAVUZ  ERGUN
NİĞDE  3  İBRAHİM  BALOĞLU

ORDU  1  MAHMUT  ÖZER
ORDU  2  İBRAHİM UFUK KAYNAK  
ORDU  3  MUSTAFA  HAMARAT
ORDU  4  İSA  YÜKSEL
ORDU  5  İSA  GÜL
ORDU  6  SAMET  ÖZDEMİR

RİZE  1  MUHAMMED  AVCI
RİZE  2  HARUN  MERTOĞLU
RİZE  3  YILMAZ  KATMER

SAKARYA  1  LÜTFİ  BAYRAKTAR
SAKARYA  2  ÇİĞDEM  ERDOĞAN ATABEK
SAKARYA  3  ALİ  İNCİ
SAKARYA  4  ERTUĞRUL  KOCACIK
SAKARYA  5  MURAT  KAYA
SAKARYA  6  AKİF ADNAN  DİZER
SAKARYA  7  KÜRŞAT  KILIÇ
SAKARYA  8  RAHMİ CAN  ŞEŞEN

SAMSUN  1  MEHMET  MUŞ
SAMSUN  2  ÇİĞDEM  KARAASLAN
SAMSUN  3  YUSUF ZİYA  YILMAZ
SAMSUN  4  ORHAN  KIRCALI
SAMSUN  5  ERSAN  AKSU
SAMSUN  6  MÜCAHİT  YILMAZ
SAMSUN  7  HAVVA  ŞEN SAYGIN
SAMSUN  8  KADİR  KAYAN
SAMSUN  9  İRFAN  ŞENOCAK

SİİRT  1  MERVAN  GÜL
SİİRT  2  FEYZİ  SEVGİLİ
SİİRT  3  LOKMAN  ÖZCAN

SİNOP  1  NAZIM  MAVİŞ
SİNOP  2  SEYİT ALİ  ÇETİN

SİVAS  1  ABDULLAH  GÜLER
SİVAS  2  HAKAN  AKSU
SİVAS  3  RUKİYE  TOY
SİVAS  4  RÜSTEM  YÜCE
SİVAS  5  SERDAR  ÖKSÜM

TEKİRDAĞ  1  MESTAN  ÖZCAN
TEKİRDAĞ  2  GÖKHAN  DİKTAŞ
TEKİRDAĞ  3  ÇİĞDEM  KONCAGÜL
TEKİRDAĞ  4  HAKAN  SUNAL
TEKİRDAĞ  5  ABDULLAH  ÖĞE
TEKİRDAĞ  6  AKIN  YILMAZ
TEKİRDAĞ  7  MÜGE  YILDIZ TOPAK
TEKİRDAĞ  8  DEFNE  GEZER

TOKAT  1  YUSUF  BEYAZIT
TOKAT  2  MUSTAFA  ARSLAN
TOKAT  3  CÜNEYT  ALDEMİR
TOKAT  4  ADEM  DİZER
TOKAT  5  MEHMET  CAN

TRABZON  1  ADİL  KARAİSMAİLOĞLU
TRABZON  2  MUSTAFA  ŞEN
TRABZON  3  YILMAZ  BÜYÜKAYDIN
TRABZON  4  VEHBİ  KOÇ
TRABZON  5  MERYEM  SÜRMEN
TRABZON  6  ZAFER  OFLUOĞLU

TUNCELİ  1  HAKAN  ÖZER

ŞANLIURFA  1  BEKİR  BOZDAĞ
ŞANLIURFA  2  ABDULKADİR EMİN ÖNEN  
ŞANLIURFA  3  ABDÜRRAHİM  DUSAK
ŞANLIURFA  4  MEHMET ALİ  CEVHERİ
ŞANLIURFA  5  CEVAHİR ASUMAN  YAZMACI
ŞANLIURFA  6  İBRAHİM  EYYÜPOĞLU
ŞANLIURFA  7  HİKMET  BAŞAK
ŞANLIURFA  8  MEHMET FARUK  PINARBAŞI
ŞANLIURFA  9  MAHMUT  KAÇAR
ŞANLIURFA  10  NİHAT  KILIÇ
ŞANLIURFA  11  EMRE  KARAÇİZMELİ
ŞANLIURFA  12  MEHMET İLHAMİ  GÜNBEGİ
ŞANLIURFA  13  ABDULLAH  AKSAK
ŞANLIURFA  14  ABDURRAHİM  TORU

UŞAK  1  İSMAİL  GÜNEŞ
UŞAK  2  FAHRETTİN  TUĞRUL
UŞAK  3  HİLAL  SABANCI

VAN  1  BURHAN  KAYATÜRK
VAN  2  KAYHAN  TÜRKMENOĞLU
VAN  3  ABDULAHAT  ARVAS
VAN  4  AZAD  KARTAL
VAN  5  SELMA  BİÇEK
VAN  6  MUHAMMED  ÇALAĞAN
VAN  7  ÖMER FARUK  KARAKURT
VAN  8  MUHAMMED AFFAN  ORHAN

YOZGAT  1  ABDULKADİR  AKGÜL
YOZGAT  2  SÜLEYMAN  ŞAHAN
YOZGAT  3  İSKENDER  MİNAR
YOZGAT  4  YUSUF  İBİŞ

ZONGULDAK  1  MUAMMER  AVCI
ZONGULDAK  2  SAFFET  BOZKURT
ZONGULDAK  3  AHMET  ÇOLAKOĞLU
ZONGULDAK  4  NEJDET  TISKAOĞLU
ZONGULDAK  5  DİLEK  KAYA

AKSARAY  1  CENGİZ  AYDOĞDU
AKSARAY  2  HÜSEYİN  ALTINSOY
AKSARAY  3  SEVİNÇ  KASAL
AKSARAY  4  SİNAN  ÖZKAN

BAYBURT  1  ORHAN  ATEŞ

KARAMAN  1  SELMAN OĞUZHAN  ESER
KARAMAN  2  OSMAN  SAĞLAM
KARAMAN  3  FATMA  ÇOŞTU

KIRIKKALE  1  MUSTAFA  KAPLAN
KIRIKKALE  2  ERGÜN  TEKİN
KIRIKKALE  3  MUHAMMET EMİN  AVUNDUKLUOĞLU

BATMAN  1  FERHAT  NASIROĞLU
BATMAN  2  SERKAN  RAMANLI
BATMAN  3  MURAT  GÜNEŞTEKİN
BATMAN  4  MUHSİNE  BOZKURT
BATMAN  5  FIRAT  TUNÇ

ŞIRNAK  1  ASLAN  TATAR
ŞIRNAK  2  HATİCE  ATAN
ŞIRNAK  3  BEDİRHAN  ŞIK
ŞIRNAK  4  ABDULKERİM  GÜNDÜZ

BARTIN  1  YUSUF ZİYA  ALDATMAZ
BARTIN  2  TURHAN  KALAYCI

ARDAHAN  1  KAAN  KOÇ
ARDAHAN  2  GÜVEN  KARAKOYUN

IĞDIR  1  CANTÜRK  ALAGÖZ
IĞDIR  2  AHMET  TUTULMAZ

YALOVA  1  AHMET  BÜYÜKGÜMÜŞ
YALOVA  2  MELİHA  AKYOL
YALOVA  3  ERHAN  DEDE

KARABÜK  1  CEM  ŞAHİN
KARABÜK  2  DURMUŞ ALİ  KESKİNKILIÇ
KARABÜK  3  HÜSEYİN  GÜNDOĞDU

KİLİS  1  AHMET SALİH  DAL
KİLİS  2  FAZIL  ARISOY

OSMANİYE  1  DERYA  YANIK
OSMANİYE  2  SEYDİ  GÜLSOY
OSMANİYE  3  İLYAS  YİĞİT
OSMANİYE  4  MESUT  TOKUR

DÜZCE  1  AYŞE  KEŞİR
DÜZCE  2  ERCAN  ÖZTÜRK
DÜZCE  3  HAKAN  KUŞÇUOĞLU

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve telgrafturk.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.