Sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini ister misiniz?

:

:

:

Adem eğitimlerine talep arttı

Diyarbakır'ın Çınar İlçe Kaymakamlığı'nca Çınar Aile Destek Merkezi (ADEM) kursiyerlerine yönelik 5 günlük Karadeniz tur..
Tarih: 1 Eylül 2019 Pazar 19:46
Adem eğitimlerine talep arttı
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Diyarbakır'ın Çınar İlçe Kaymakamlığı'nca Çınar Aile Destek Merkezi (ADEM) kursiyerlerine yönelik 5 günlük Karadeniz turu düzenledi.
Kaymakamlıkça düzenlenen gezi programı ile ADEM'de çeşitli kurslardan eğitim alan kadınların ikinci grubu da Erzurum, Artvin, Rize, Trabzon, Samsun, Ordu, Amasya illerine gezi düzenlendi. Çınar Kaymakamı Selami Kaya, Aile Destek Merkezlerinde eğitim alan tüm kadınlara yönelik bu tür faaliyetlere devam edeceklerini belirtti. Kaymakam Kaya, “İlçemizdeki kadınlarımıza yönelik gezi faaliyetleri, öğretici ve eğitici tüm kurs ve programlarla kendilerine desteklerinizi sürdüreceğiz. Kursiyerlerimizin moral ve motivasyonu için düzenlediğimiz bu programın ikincisini gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Bu tür organizasyonları düzenlememizdeki en büyük hedefimiz ilçemizde bulunan kadınlarımızın kültür ve eğitim seviyelerini yükselterek, hayatlarındaki kalite artışına katkı sağlamaktır” dedi.
ADEM eğitimlerinden tel kırma kursundan eğitim alan kursiyer Fatma Avcı, Kaymakamlığın kendilerine vermiş olduğu bu fırsattan dolayı teşekkür ederek, Eğitimlerini aldıklarını ve kendileri için bir ödül olan bu gezi sayesinde hiç görmedikleri yerleri gördüklerini ifade etti.
Bu haber toplam 103 defa okunmuştur.
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Türk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1