Sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini ister misiniz?

:

:

:

Adana Hava Durumu 15 Günlük

Adana Hava Durumu 15 Günlük işte gün gün detaylar..
Tarih: 17 Haziran 2019 Pazartesi 16:52
Adana Hava Durumu 15 Günlük
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt

17 Haziran Bugün (Pazartesi) Adana Hava Durumu: havanın Az bulutlu ve güneşli olması beklenirken, Yağış Oranı 25 yüzde olarak tahmin ediliyor. Adana için tahmin edilen gündüz sıcaklık 31°, gece ise 21° olacak.

18 Haziran Salı Adana Hava Durumu: havanın Yer yer gök gürültülü sağanak yağışlar olması beklenirken, Yağış Oranı 60 yüzde olarak tahmin ediliyor. Adana için tahmin edilen gündüz sıcaklık 29°, gece ise 20° olacak.

19 Haziran Çarşamba Adana Hava Durumu: havanın Bölgenin bazı kesimlerinde gök gürültülü sağanak yağış olması beklenirken, Yağış Oranı 42 yüzde olarak tahmin ediliyor. Adana için tahmin edilen gündüz sıcaklık 29°, gece ise 20° olacak.

20 Haziran Perşembe Adana Hava Durumu: havanın Bölgenin bazı kesimlerinde gök gürültülü sağanak yağış olması beklenirken, Yağış Oranı 58 yüzde olarak tahmin ediliyor. Adana için tahmin edilen gündüz sıcaklık 28°, gece ise 20° olacak.

21 Haziran Cuma Adana Hava Durumu: havanın Çoğunlukla güneşli olması beklenirken, Yağış Oranı 13 yüzde olarak tahmin ediliyor. Adana için tahmin edilen gündüz sıcaklık 31°, gece ise 21° olacak.

22 Haziran Cumartesi Adana Hava Durumu: havanın Az bulutlu ve güneşli olması beklenirken, Yağış Oranı 12 yüzde olarak tahmin ediliyor. Adana için tahmin edilen gündüz sıcaklık 32°, gece ise 22° olacak.

23 Haziran Pazar Adana Hava Durumu: havanın Bulutlar arasında aralıklı görünen güneş olması beklenirken, Yağış Oranı 8 yüzde olarak tahmin ediliyor. Adana için tahmin edilen gündüz sıcaklık 32°, gece ise 21° olacak.

24 Haziran Pazartesi Adana Hava Durumu: havanın Bulutlar arasında aralıklı görünen güneş olması beklenirken, Yağış Oranı 1 yüzde olarak tahmin ediliyor. Adana için tahmin edilen gündüz sıcaklık 34°, gece ise 21° olacak.

25 Haziran Salı Adana Hava Durumu: havanın Parçalı bulutlu olması beklenirken, Yağış Oranı 1 yüzde olarak tahmin ediliyor. Adana için tahmin edilen gündüz sıcaklık 35°, gece ise 22° olacak.

26 Haziran Çarşamba Adana Hava Durumu: havanın Güneşli olması beklenirken, Yağış Oranı 1 yüzde olarak tahmin ediliyor. Adana için tahmin edilen gündüz sıcaklık 36°, gece ise 23° olacak.

27 Haziran Perşembe Adana Hava Durumu: havanın Çoğunlukla güneşli olması beklenirken, Yağış Oranı 0 yüzde olarak tahmin ediliyor. Adana için tahmin edilen gündüz sıcaklık 34°, gece ise 23° olacak.

28 Haziran Cuma Adana Hava Durumu: havanın Çoğunlukla güneşli olması beklenirken, Yağış Oranı 2 yüzde olarak tahmin ediliyor. Adana için tahmin edilen gündüz sıcaklık 33°, gece ise 23° olacak.

29 Haziran Cumartesi Adana Hava Durumu: havanın Bulutlar arasında aralıklı görünen güneş olması beklenirken, Yağış Oranı 4 yüzde olarak tahmin ediliyor. Adana için tahmin edilen gündüz sıcaklık 33°, gece ise 23° olacak.

30 Haziran Pazar Adana Hava Durumu: havanın Zaman zaman yağmur ve gök gürültülü sağanak yağış olması beklenirken, Yağış Oranı 55 yüzde olarak tahmin ediliyor. Adana için tahmin edilen gündüz sıcaklık 33°, gece ise 26° olacak.

1 Temmuz Pazartesi Adana Hava Durumu: havanın Güneşli olması beklenirken, Yağış Oranı 5 yüzde olarak tahmin ediliyor. Adana için tahmin edilen gündüz sıcaklık 32°, gece ise 21° olacak.
 
Bu haber toplam 757 defa okunmuştur.
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Türk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1