Sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini ister misiniz?

:

:

:

Açıköğretim Sistemi Yaz Okulu sınav merkez değişikliği için son tarih 30 Temmuz'a uzatıldı

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi Yaz Okulu Sınavlarında sınav merkezi değişikliği yapmak isteyen öğrenciler için..
Tarih: 25 Temmuz 2019 Perşembe 11:35
Açıköğretim Sistemi Yaz Okulu sınav merkez değişikliği için son tarih 30 Temmuz'a uzatıldı
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi Yaz Okulu Sınavlarında sınav merkezi değişikliği yapmak isteyen öğrenciler için son başvuru tarihi 30 Temmuz Salı gece yarısına kadar uzatıldı. 14-15 Eylül 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek sınavların tüm il ve ilçe merkezlerinde yapılması planlanıyor.
Sınav merkezi değişikliği ile ilgili duyuruyu Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı sosyal medya hesabından yaptı. Rektör Çomaklı mesajında şu ifadeleri kullandı:
“Değerli öğrencilerimiz. Yaz Okulu Sınavlarının tüm il ve ilçe sınav merkezlerinde yapılması planlanmaktadır. Yaz Okulu Sınav Merkezi değişikliğinizi http://aof.anadolu.edu.tr adresinin Öğrenci Otomasyonu bölümünden Bilgi Güncelleme Sınav Merkezi kısmından son değişiklik tarihi olan 30 Temmuz 2019 günü saat 23:59'a kadar yapılabilecektir. Bu tarihten sonra yapılan değişiklikler Yaz Okulu Sınavı merkezlerini etkilemeyecektir.”
Bu haber toplam 73 defa okunmuştur.
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Türk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1