Sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini ister misiniz?

:

:

:

16 yaşındaki Erkan’dan 5 gündür haber alınamıyor

İstanbul Ataşehir’de 5 gün önce kayıplara karışan 16 yaşındaki lise öğrencisinden haber alınamıyor. Oğluyla iki arkadaş gibi olduklarını anlatan gözü yaşlı baba, “Oğlumun imkanı olsaydı mutlaka beni arardı. Oğlumun kaçırıldığını düşünüyorum” dedi.
Tarih: 24 Temmuz 2016 Pazar 13:33
16 yaşındaki Erkan’dan 5 gündür haber alınamıyor
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt

İstanbul Ataşehir’de 5 gün önce kayıplara karışan 16 yaşındaki lise öğrencisi Erkan Çalı’dan ailesi 5 gündür haber alamıyor. Yaz tatilini babasının dükkanında çalışarak geçirdiği öğrenilen 16 yaşındaki Çalı’nın bulunması için yakınları yetkililerden yardım bekliyor. Oğlunu bastırdığı el ilanları ile soka sokak arayan baba Yılmaz Çalı, oğlundan 5 günden beri haber alamadığını aktardı. Polise başvurduğunu anlatan baba Çalı, “Oğlumun maddi manevi herhangi bir sıkıntısı yoktu. Oğlumun normal şartlarda kaybolduğuna inanmıyorum, oğlumun daha çok kaçırıldığına inanıyorum. 5 gündür geceli gündüzlü arıyoruz. En ufak bir ipucu yok. Şu ana kadar MOBESE görüntüsü görülmemiş” dedi.

Yetkili birimlere haber verdiklerini belirten Çalı, “Henüz bir bilgi alamadık. Onlar da her tarafta arıyor. Bulanların Allah rızası için bize ulaşmalarını istiyoruz. Bu darbe olayında belki karambole geldi diye hastanelere, emniyete bildirdik, ama şu ana kadar bir sonuç alamadık” dedi.

Oğlunun resimlerini bastırdığı el ilanlarını sokak sokak dolaşarak ağaçlara, duvarlara yapıştıran, araba üzerlerine bırakan baba Yılmaz Çalı, oğlunu görenlerin kendilerine haber vermesini istedi.
Kayıplara karışan 16 yaşındaki Erkan Çalı’nın doğum gününde çekilen ve cep telefonu kamerasına yansıyan görüntülerinde bir hayli neşeli olduğu görülüyor. Görüntülerde Çalı’nın kardeşleri ile şakalaştığı görülüyor. 

Metin Başar
İSTANBUL 


Bu haber toplam 226 defa okunmuştur.
Etiketler: ,
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Türk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1