SPOR »

Galatasaray'a Gomis için dev takas teklifi

Galatasaray ve taraftarını çok sevdiğini söyleyen ancak ülkesine dönmek istediğini de saklamayan Bafetimbi Gomis'le ilgili sürpriz gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Germain ve Konstantinos Mitroglou'dan beklediğini alamayan Marsilya, Ben Yedder ve Balotelli ile görüşmesine karşın önceliğini Galatasaray'da harika bir sezon geçiren Bafetimbi Gomis'e verdi.

ZUBİZARRETA İLE BİR ARAYA GELDİLER

Süper Lig'in tamamlanmasının ardından Fransa'nın yolunu tutan tecrübeli oyuncunun, geçen sezon teknik direktör Rudi Garcia'nın takımda kalmasını istemesine rağmen kendisini takımdan gönderen Sportif Direktör Andoni Zubizarreta ile görüşmesi gündem oldu

Ünlü spor adamı, "Seni yeniden aramızda görmeyi çok istiyoruz." ifadesini kullanarak Bafetimbi Gomis'e yeni önerisini iletti.

İLK TEKLİFİNE BÜYÜK BİR ZAM YAPTI

Zubizarreta'nın Gomis'e geçen sezon teklif ettiği yıllık 1.7 milyon euro'dan 3 yıllık teklifi bu yıl 2.8 milyon euro'ya çıkardığı bu rakamın Gomis'in geçen sezon kalmak için istediği 2 milyon euro'nun çok çok üstünde olduğu belirtildi.

Zubizarreta'nın Gomis'i almak için Galatasaray'a da 30 yaşındaki Mitroglou'nu 2 yıl kiralık olarak vermeye hazır olduğunu bildirildi.

EN SON HABERLER

  1. Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Sivil Toplum Kuruluşların konum ve konuları farklı da olsa; amaçları aynı , aileye, topluma ve Melikgazi'ye hizmet”
  2. Başkan Söğüt, “Körfez'e aşkla hizmet edeceğiz”
  3. Çocuklar 23 Nisan'ı Edirne Valisi Canalp ile birlikte erken karşıladı
  4. Yakılmış insan kemikleri adli tıp kurumuna gönderildi
  5. Lüleburgaz'da sağanak yağış
  6. Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, “15 gün içerisinde 17 muhtarlık binasında tadilat ve bakım çalışması gerçekleştirdik”
  7. Siirt'te engelli bireyleri taşıyan minibüs kaza yaptı 4 yaralı
  8. Küçük kızın kuşunu çalan hırsız 50 saatlik kamera kaydından bulundu
  9. CHP Genel Başkan Yardımcısı Kaya'dan Fatih Atay'a tebrik ziyareti
  10. Karabük'ün Nisan ayında kar sürprizi