Dünya'daki gündem, ekonomi, son dakika, spor ve yaşam dünyasındaki önemli gelişmelerden anında haberdar olmak ister misiniz?

:

:

:

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Genel Yayın Yönetmeni
Timuçin Selvi / timucinselvi@telgrafturk.com
EDİTÖRLER / EDITORS
GÜNCEL / ACTUAL
İlker Demirtaş / ilker.demirtas@telgrafturk.com
EKONOMİ / ECONOMY
Eray Çetin / eray.cetin@telgrafturk.com
SPOR / SPORTS
Ceyhun Kara / ceyhun.kara@telgrafturk.com
SİYASET / POLITICS
Demet Sungur / demet.sungur@telgrafturk.com
EĞİTİM / EDUCATION
Ülker İzmirli / ulker.izmirli@telgrafturk.com
ASAYİŞ / PUBLİC
Mert Yiğit / mert.yigit@telgrafturk.com
SAĞLIK / HEALTH
Dr.Aslı Kaş / asli.kas@telgrafturk.com
DÜNYA / WORLD
Ali Behami / ali.berirmen@telgrafturk.com
Ediz Günok / ediz.gunok@telgrafturk.com
MAGAZİN / MAGAZINE
Selcan Birgin / selcan.birgin@telgrafturk.com
YAŞAM / LIFE
Hasan Kaya / hasan.kaya@telgrafturk.com 
Arzu Can Mertoğlu / acan.mertoglu@telgrafturk.com
TEKNOLOJİ / TECHNOLOGY
Mert Akın / mert.akin@telgrafturk.com
YEREL / LOCAL
Ankara – Hasan Sakar / hasan.sakar@telgrafturk.com 
İzmir – Kenan Dinç / kenan.dinc@telgrafturk.com
İstanbul – Merve Saraç / merve.sarac@telgrafturk.com
Bursa – Hakan Kurt / hakan.kurt@telgrafturk.com
Adana – Olcay Okur / olcay.okur@telgrafturk.com
Gece Vardiyası Editörleri / Night Shift Editors
Beren Karacan / beren.karacan@telgrafturk.com
Ali Tanrıkulu / ali.tanrikulu@telgrafturk.com
Hukuk Danışmanı / Jurisconsult
Av.Ozan Varal
Mali Müşavir / Financial Advisor
SMMM Alkan Güner
Reklam /  Advertise
Kayhan Güler / kayhan.guler@telgrafturk.com

Tarsus / MERSİN
   Telefax:   0 (324) 614 26 20
Mail: editor@telgrafturk.com 
YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ
TNT Bilişim Newsportal V3.0 - tntbilisim.com tarafından dizayn edilmiştir.
TelgrafTurk.Com daki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. TelgrafTurk.Com harici linklerin sorumluluğunu almaz.
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Telgraf Turk ©2011 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Otel Yorum
Oluşturma süresi(ms): -1